برنده اسکار چارلز راندولف به راس COVID-19 همه گیر فیلم در چین

برنده جایزه اسکار کاتب چارلز راندولف تنظیم شده است برای نوشتن مستقیم و تولید یک ویژگی در مراحل اولیه بیماری همه گیر کوروناویروس در چین در شهر ووهان. با توجه به مهلتSK جهانی خواهد سرمایه گذاری و تولید این پروژه است.

این فیلم را بررسی خواهد کرد “دراماتیک هفته در چین به عنوان قهرمانانه جامعه پزشکی در برابر یک ویروس مرموز به زودی برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر.”

“من بسیار خوشحال به کار با هر کس در SK جهانی برای به دست آوردن این حق است. عمیق تر ما در حفاری های غنی تر داستان ووهان می شود. این یک چیز به مبارزه با هیولا. آن یک چیز دیگر برای مبارزه با یک هیولا در تاریکی” راندولف گفت.

نویسنده که قلم فاکس نیوز, درام, بمب, و برنده جایزه اسکار با Adam McKay برای فیلمنامه اقتباسی برای بزرگ کوتاه خواهد ساخت کارگردان اولین با در عین حال-untitled COVID-19 فیلم.

SK جهانی شرکت-مدیران اجرائی جان Penotti و چارلی Corwin گفت: آنها به دنبال به جلو به همکاری با Randolph.

“چارلز به ما طول می کشد از طریق برق و آشکار درام همه ما در حال زندگی می کنند. زنده داستان سرایی و بینش در قلب این روایت است. ما نمی تواند بیشتر برای حمایت از چشم انداز خود را و کارگردان اولین” Penotti و Corwin در بیانیه ای گفت.

این پروژه خواهد شد فیلم برداری در چین و همچنین به عنوان دیگر مکان های بین المللی با محلی خدمه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>