ستاره هالیوود ناتالی پورتمن ساخته ظریف و در عین حال قدرتمند بیانیه زمانی که او راه می رفت اسکار فرش قرمز پوشیدن, سیاه, Dior کیپ با نام آخرین زنان مدیران توبیخ توسط آکادمی جوایز دوزی بر روی آن. با توجه به صفحه شش, زنان کوچک , مدیر, Greta Gerwig, خداحافظی را لولو وانگ و ملینا Matsoukas که به کارگردانی ملکه و باریکبودند و در میان نام های حک طلا در کیپ.

“من می خواستم برای تشخیص زنان که به رسمیت شناخته شده بودند برای خود کار باور نکردنی در این سال در راه ظریف” او به خبرنگاران گفت: بر روی فرش قرمز خارج از دالبی تئاتر.

 

زنان دیگر فیلمسازان که اسامی آنان دوزی در پورتمن کیپ شد Lorene Scafaria (زرنگ), ماتی آرسنال (Atlantics), ماریان هلر (یک روز زیبا در محله), Joanna Hogg (سوغات), Alma هار’el (عسل پسر) و سلین Sciamma (Portrait of a Lady در آتش).

 

در این سال نامزد در کارگردانی دسته عبارتند از: مارتین اسکورسیزی (به ایرلندی), Todd Phillips (Joker), سام مندس (1917) کوئنتین تارانتینو (Once Upon a Time… در هالیوود) و بونگ جون هو (انگل).

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences مورد انتقاد قرار گرفته است توسط بسیاری از ستارههای از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد سینتیا Erivo و comedienne لسلی جونز برای مشرف مردم از رنگ و نامزد.

این اولین بار نیست پورتمن به انتقاد از عدم حضور زنان در مراسم اسکار. در جوایز اسکار دو سال پیش او معرفی بهترین مدیر و گفت: “… و اینجا همه مرد نامزد.”

پورتمن ارائه بهترین فیلمنامه اقتباسی جایزه به Taika Waititi در طول مراسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی