اسکار 2020: که هند فیلمسازان و بازیگران ریشه ؟

آمده است دوشنبه و یک بخش از جوان cinephiles در هند انجام خواهد شد مراسم سالانه. آن را از خواب بیدار خواهد شد تا در ساعت 6 صبح برای گرفتن سینما را بزرگترین جشن و همه چیز را با توجه به ثابت اسکریپت — فرش قرمز مورد بحث قرار خواهد threadbare و بسیاری از ستیز معاصر مسائل را دریافت علامت بر روی صحنه در چندین افسانه سخنرانی — از روابط به تنوع جنسیتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت از سیاست است.

پس از آن هر جایزه خواهد بود scrutinised و مورد بحث است. که خود را سزاوار جای در آفتاب و آن فیلم بودند ناعادلانه مجبور به رفتن با باد ؟ جشن نمایشگری آن مقیاس و عظمت خواهد استعمار ذهن ما و مکالمات هنوز دوباره.

آیا اعضای جامعه فیلمسازی در هند نیز لحن ؟ آنچه که آنها به دنبال به جلو به و که در آن است که آنها در حال رفتن به ریشه در فوریه 10? تا چه حد خود را اسکار وسواس بروید ؟

Vasan Bala

Vasan بالا

Vasan بالا, فیلمساز

من شروع به تماشای آن از سال 1992 زمانی که Satyajit Ray افتخاری اهدا شد جایزه اسکار. اما از آن بود که Nayakan رفت و به هند تسلیم در سال 1987 که اسکار آمد به Tam Brahm خانه. پس از صحبت های ما شده اند سوخت توسط جین و به تازگی Visaranai.

رای گیری برایمن نه ریشه برای هر کسی است. من فقط آرزو می کنم آنها می خواهم نامزد لولو وانگ و Greta Gerwig. اگر آنها می شده است بخشی از این بحث به بحث می شده اند بهتر است… به خصوص از آنجایی که آنها در حال فیلمسازان در یک رابطه, چه کسی آن را ساخته ام خود به خود ممکن است (Noah Baumbach و Greta Gerwig; Barry جنکینز و لولو وانگ).

فراموش نشدنی: برای برخی از دلیل عجیب و غریب آن است که Denzel Washington. به شدت بر روی صورت خود را هر زمان که نام او اعلام کرد به عنوان یک نامزد.

Onir

Onir

Onir فیلمساز

این بازیگر که من را هیجان زده ترین این سال است که آنتونیو باندراس در درد و شکوه. او باور نکردنی است و زیبا. من یک contrarian نظر محبوب نامزد. The Irishman و Once Upon A Time in Hollywood نا امید من — نه همه چیز آنها [اسکورسیزی/تارانتینو را] به آن [به جوایز]. من فکر می کنم انگل قوی از بسیاری یکی از من می خواهد ریشه به عنوان یک داستان است. نامزدی من در مورد این است که برای Sama [سفر به زن تجربه از جنگ] در این مستند از ویژگی های دسته. آن را در مورد یک موضوع با اهمیت در جهان امروز است. آن است که به ضرب گلوله در یک پایه راه است اما همه قوی تر برای آن است.

عدم تنوع: انگل و درد و شکوه هستند و شاید تنها فیلم را که در تنوع است. در غیر این صورت همه چیز در این سال سفید است. وجود صفر نمایندگی از سیاه پوستان و زنان و یا LGBTQIA جامعه است.

فراموش نشدنی: الهام بخش است برای دیدن فیلم و استفاده از مردم در این مراسم به عنوان یک پلت فرم سیاسی. به ویژه هنگامی که دیده می شود در نور چگونه حرفه ای در هند حفظ سکوت در مسائل مهم. همه چیز را ارتقاء رانده اینجا. آنها می گویند چیزی است که قبل از انتشار یک فیلم و سپس سکوت. آنها نمی ایستادگی کردن برای خود مخاطبان است. [من به یاد بیاورید که چگونه] تام هنکس سخنرانی برای فیلادلفیا بود و من در اشک. راه او شناسایی و به یاد مردم برای [حقوق همجنسگرایان و ایدز فعالیت] شود. من احساسی حتی در حال حاضر فقط فکر کردن درباره آن. نیز وجود دارد چیزی بسیار با وقار در مورد این صنعت در آینده با هم به جشن خود فیلم و استعداد. راه آنها اذعان کل صنعت به عنوان یک خانواده است. نه یک جایزه در هند این حس gravitas.

Deepti Gupta

Deepti Gupta

Deepti گوپتا بازیگر

این تکان دهنده است که بدون زنان نامزد شدند در این سال در بهترین جهت طبقه بندی و یا حتی بهترین فیلمبرداری. جای تعجب است در یک کشور که در آن #MeToo جنبش شده است موفق تر از دیگران است. اسکار نمی بینم مسئولیت است که آنها باید برای قرار دادن زنان در خط مقدم — [آنها باید درک کنند] برابر فرصت برابر ایجاد نمایندگی نه فقط بالعکس. هر چند من از طرفداران بزرگ از رودریگو پریتو (The Irishman) و Roger Deakins (1917) در فیلمبرداری دسته من شخصا دوست داشتم به دیدن ناتاشا Braier نام شات عسل پسر.

جالب است که تنها در هفته گذشته ملاقات کردم جوناس Holmberg مدیر گوتنبورگ جشنواره در سوئد که در آن من مستند Shut Up, سونادعوت شده بود تا برای خود سوئدی برتر. این یکی از اولین A-فهرست جشنواره های فیلم به 50-50 سیاست شروع این سال است. به رغم اولیه بحث و رزرو در مورد کیفیت در برابر جنسیتی برابر فیلم انتخاب Holmberg گفت: آن را سخت برای پیدا کردن فیلم های بزرگ ساخته شده توسط زنان است. سایر کشورها الهام بخش است. من موافق با بث Janson از National Film Board of Canada چه کسی می گوید که برابری جنسیتی ضروری است در شکل دادن به داستان سرایی. تله فیلم کانادا وعده داده است که نیمی از فیلم را کارگردانی خواهد شد و یا نوشته شده توسط زنان است. من امیدوارم که این نفوذ به اسکار به زودی به اندازه کافی.

Juhi Chaturvedi

Juhi Chaturvedi

Juhi Chaturvedi, فیلمنامه

از آن شده است از جمله برتر سال برای, سینما, شود, این , ازدواج, داستان, دو پاپ و یا در ایرلندی. منظورم این است که چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که بین سال 1917 و یا انگل? در انگلراه [مدیر] بونگ جون هو معاملات با این حال نابرابری موجود در جامعه اجازه می دهد به نگه دارید به امید اما هنوز پایان دادن به آن در یک سوراخ تقریبا ناراحت کننده راه است که شما نمی توانید فرار از درون گرایی این خواسته — که چیزی است که سینما باید انجام دهید.

در حالی که من انگشت من عبور برای انگلمن نیز راضی باشد اگر Once Upon A Time In Hollywood یا ازدواج داستان برنده است. دومی این است که چنین صادقانه و زیبا مشاهده سقوط یک رابطه است. من خندید و من گریه کردم.

نشان می دهد باید در: در حالی که مردم ممکن است بحث اسکار’ اغراق آمیز وجود من لذت بردن از هر بیت از آن. که عینک چه گفت آنچه… با وجود پمپ و نشان می دهد در پایان آنچه که وجود دارد این است که واقعا مطالب برتر.

(L to R) Rakul Preet Singh, Adivi Sesh and Chinmayi Sripada

(L به R) Rakul Preet Singh, Adivi Sesh و Chinmayi Sripada

Rakul Preet Singh, بازیگر

من ریشه برای سال 1917 به برنده بهترین تصویر. من به تماشای اواخر شب نشان می دهد; من رفتم در فکر آن خواهد بود یکی دیگر از فیلم جنگ اما من در ترس از چگونه آن را به ضرب گلوله کشته شد و ویرایش آن را به نظر می رسد مانند یک تک شات فیلم. در بهترین رده بازیگر نقش اول مرد انتخاب من است Joaquin Phoenix برای بذله گو. آن را دشوار است به جلو قرار داده عملکرد که در آن شما همدردی با یک شخصیت منفی. و من واقعا دوست داشتم اسکارلت جوهانسون در ازدواج داستان و امیدوارم که او برنده بهترین بازیگر دسته.

پشت اعتیاد به مواد مخدره: مردم می توانند بحث آن است که اگر ارزش اعتیاد به مواد مخدره…به هر خود را. اگر شما می توانید اقامت و تماشای Bigg Bossچرا دنبال اسکار?

Chinmayi Sripada خواننده

نمایندگی شده است موضوع را در مراسم اسکار, است که عمدتا سفید نیست و به بسیاری از برجستگی به زنان است. اما چیزی که من در مورد جوایز اسکار از اواخر آن است که به رسمیت شناختن OTT پلت فرم فیلم است. این را می دهد یک فرصت برای فیلم های که آزاد است بر روی صفحه نمایش بزرگ به جهانی توجه است.

در حالی که من نیاز به سازمان دیده بان The Irishman, من ریشه به صورت فوق العاده در سال 1917. این پیروزی باید حداقل برای فیلمبرداری. من همچنین بر این عقیده است که Kumbalangi شب باید فرستاده شده اند از هند برای اسکار; Malayalam سینما تان شدیدا کردن برخی از چیزهای فوق العاده در چند سال گذشته و آنها سزاوار به رسمیت شناختن.

Adivi Sesh بازیگر و نویسنده

من آگاه هستم که خواکین فونیکس است که جبهه دوم برای بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بذله گو. او مورد علاقه من بیش از حد, اگر من رای هیت لجر عملکرد یک درجه بالاتر.

برنده بزرگ: Roger Deakins من فکر می کنم برنده خواهد شد بهترین فیلمبرداری جایزه برای سال 1917. لحظاتی وجود دارد که این فیلم هم زده من, احساسی, اما به جای اینکه جذب می شود در تجربه من مشاهده فنی و تعجب, ‘وای! آن را هنوز هم همان شات’. شاید سام مندس برنده خواهد شد بهترین مدیر [برای سال 1917] اما به نظر من دانکرک بهتر بود فیلم جنگ.

فراموش نشدنی: در میان سخنرانی من فکر کردم آدرین برودی باور نکردنی بود در حالی که برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای پیانیست (2002).

(L to R) Nimisha Sajayan, Roopa Rao and Lijo Jose

(L به R) Nimisha Sajayan, شخص ساده رائو و Lijo خوزه

Nimisha Sajayan بازیگر

Joker در حال رفتن به رفت و برگشت اسکار. من فکر می کنم Joaquin Phoenix خواهد برنده بهترین بازیگر جایزه; او نمی توان نادیده گرفت این سال است. آن است که به خوبی ساخته شده و فیلم آن را در پالت رنگ, صدا, طراحی, اجرای برنامه و یا جهت. پس از تماشای آن من در بالا برای روز.

Lijo خوزه Pellissery مدیر

من احساس می کنم Joaquin Phoenix سزاوار بهترین بازیگر جایزه. من عاشق اجرای اسکارلت جوهانسون و آدم راننده در ازدواج داستاناما Joker نگاه منحصر به فرد تر به من.

تاریخ رائو مدیر

تاریخچه اسکار آن مجموعه جدا. از آن شده است در اطراف برای بیش از 70 سال پس از گرانش مرتبط با آن و جهان از فرصت های آن باز می شود تا برای برنده [است]. در حالی که هر جایزه بزرگ تشویق آن است که درست نیست به مقایسه اسکار با آنچه که ما در هند است. آنها اسلات فیلم از بقیه جهان در یک دسته پس از آن است که حتی در این زمینه ما را به بازی در. علاوه بر این مسائل اطراف اسکار نیست برای ما به بحث است. ما یک هزار و مسائل در اینجا است که ما باید تمرکز بر. چه اتفاقی می افتد در اسکار نمی تواند اولویت من زمانی که [وجود دارد] در فضای فوری خیره در چهره. جنسيت نمایندگی ما بزرگترین وظیفه به کار در اینجا به عنوان به خوبی. است نه ؟

Ashwin Saravanan مدیر

مورد علاقه من است انگل. شما می توانید جعبه آن را به یک نوع آن است که هیجان انگیز, خانوادگی, درام و کمدی در همان زمان.

برنده بزرگ: انتخاب قطعی و بدیهی خواهد بود Joaquin Phoenix برای بذله گواگر چه من آدم راننده در ازدواج داستان. اسکارلت جوهانسون به یک برک آوت عملکرد در ازدواج داستانبیش از حد. آن چنان ماهرانه انجام می شود. او بزرگ tentpole فیلم و پس از آن چیزی ساده مانند جوجو خرگوش یا ازدواج داستان. فیلم دیگری است که سزاوار برابر عشق فورد v فراری برای آن گفتگوی برای تلفن های موبایل به سبک فیلمسازی.

چه از دست رفته: مانع یک دسته که سزاوار نمایندگی. مردم به خطر زندگی خود را فقط بنابراین شما لذت بردن از سریع و خشمگین و دیگر tentpole فیلم که تکیه بر عمل است. آکادمی نیاز به این عمل می کنند.

(Clockwise from top) Ashwin Saravanan, Radhika Apte, Rima Das and Sriram Raghavan

(در جهت عقربه های ساعت از بالا) Ashwin Saravanan, Radhika Apte, ریما دس و Sriram Raghavan

Radhika Apte, بازیگر

جوجو خرگوش یکی فیلم که منفجر ذهن من; آن ساخته شده من گریه. یکی دیگر از باور نکردنی فیلم بود که در سال 1917. البته من دوست داشتم Joker بیش از حد و من به دنبال به جلو به تماشای زنان کوچک. همانطور که برای ریشه کن برای برنده من نمی دانم کدام یک را برای, اما Jojo خرگوش قابل توجه سازمان دیده بان.

ریما داس مدیر

من ریشه برای انگل را به نفع خود. من در بر داشت این فیلم بسیار منحصر به فرد آن شما را غافلگیر شما را در معرض افکار متضاد و شما حرکت می کند. اسکار به فیلم شهرت جهانی اما جایی که ما سقوط کوتاه دید. فیلم های هندی رنج می برند به دلیل عدم بازاریابی و تبلیغات در سطح جهانی است. این که آیا شما فیلم را برنده اسکار یا نه ثانویه به یک فرصت عادلانه یک کمپین بازاریابی خوب کمک می کند. ایجاد کرد Rockstars تا به حال یک رویا اجرا بودن یک فلک زده و سپس رفتن تمام راه را به اسکار. اسکار سفر یک حافظه من همیشه گرامی.

Sriram Raghavan مدیر

در سال 1917 خواهد رفت و برگشت اسکار و ققنوس برای بذله گو است و نتیجه گیری. انگل دریافت جایزه بین المللی از ویژگی های خوب و مدعی خود را برای اسکریپت. من عاشق فورد در مقابل فراری و چاقو را; دومی می تواند پیروزی برای اسکریپت. من هم دوست داشتم Once Upon A Time In Hollywood, اما تنها براد پیت را دریافت اسکار برای آن است. آن را بیش از حد زیاده و شخصی یک فیلم [برای آکادمی]. The Irishmanمن فکر می کردم بیش از حد بود deja vu. من در 5 30 صبح به تماشای مراسم اسکار. میلیونر زاغه نشین برنده جایزه شد در یک لحظه بیشتر از آن چون من هم می خواستم به اقتباس از Vikas Swarup را Q & A [که این فیلم بر اساس].

من نمی دیده بان فرش قرمز اما مراسم خود را. آن را محض عادت اما من به مانند یک هیجان خارج از آن. من باید به تماشای آن زندگی می کنند و نه بعد از آن در اخبار. در اوایل وجود دارد استفاده می شود زمان بیشتری را صرف جایزه یک عمر دستاورد و سخنرانی اما در حال حاضر آن را تبدیل به بیشتر برش به برش. من به یاد داشته باشید بیلی وایلدر, Akira Kurusawa و جان هیوستن, همه در یک مرحله با هم.

— با ورودی از Sangeetha دوی Dundoo, Saraswathy Nagarajan, Srinivasa Ramanujam و Srivatsan S

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر