‘پسران ما هستند و ذهنی بسیار قوی’

Ashiq Hussain بخاری می گوید یک داستان از ماه اوت به زودی پس از ایالت جامو و کشمیر رفته بود به مجازی مستند. با هیچ وسیله دیگری برای رسیدن به بازیکنان خود جناب مدیر عامل JKCA و سابق حفاری با ارسال کلمه به ایستگاه های پلیس در مناطق. آنها برای رسیدن به برخی Ranji جایزه probables در شهرهای خود را و از آنها بخواهید برای جمع آوری در جامو از آن گروه بود به پرواز به Baroda برای یک پیش فصل اردوگاه. به عنوان یک گشت وسیله نقلیه رسیده یک بازیکن را از خانه او بیرون می کردم و فرار می ترسم که او دستگیر می شود. او تنها بعد از پلیس تا به حال توضیح داد که این وضعیت به پدرش.

“این یک زمان دشوار است زیرا گوشی های مسدود شده بود می گوید:” J & K کاپیتان پرویز Rasool. “من حتی نمی دانند که اگر همسايه من وجود دارد. در این وضعیت چه کار می کنید ؟ اعتبار باید به مدیر عامل شرکت ساب.”

که J & K از آن بازیافت دردناک وقفه به پیش فصل و در حال حاضر از بین رفته اند برای رسیدن به یک چهارم نهایی Ranji جایزه می گوید زیادی در مورد این تیم قدرت ذهنی. در طول این تیم را در اردوگاه های آموزشی در Baroda, مربی عرفان Pathan و مربی Milap Mewada آن را یک نقطه به صحبت کردن با خود کشمیر بر اساس بازیکنان در هر روز است. “ما نگران بودند آنها را به خاطر آنها می تواند رسیدن به خانواده خود را. اما آنها خوب می گوید:” Mewada.

این تنها یک دوم Ranji جایزه چهارم ظاهر برای J & K و حذفی بازی در خاک خانه. “این یک فرصت برای ایجاد تاریخچه” می گوید: Rasool. “من گفتن بود بازیکنان ما است که این بازی می تواند به اثبات می شود یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای خود را.”

که جامو میزبانی یک بازی از این مقدار می تواند به اثبات می شود بسیار قابل توجهی برای کریکت در دولت است. “شما می توانید ببینید که چقدر شور و شوق برای بازی کریکت وجود دارد می گوید:” Rasool هنوز هم تنها کریکت از دولت را برای هند است. “وجود دارد هیچ زیرساخت در کشمیر اما شما به هر کوچه وجود شما را ببینید که آنها در حال بازی فقط کریکت. در دو سال گذشته, ما باید بازیکنان را از دور افتاده از شهرها از مناطق مانند Doda و Kishtwar. همه این چیزهای خارجی تاثیر نمی گذارد ما. ما از نظر ذهنی بسیار قوی است. آنها هیچ جایگزین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>