اتحادیه وزیر Prakash Javadekar نیز بی جی پی نظرسنجی مسئول برای دهلی نو است. او صحبت می کند در مبارزات انتخاباتی خود اهنگ و ضد کا تظاهرات که همچنین یک تم در حال اجرا از طریق نظر سنجی…..

Aam Aadmi Party (AAP) تا به حال قوی کمپین موضوع کار انجام می شود, چگونه شما مقابله با آن ؟

ما عمده تخته در این انتخابات است نخست وزیر نارندرا مودی را به اداره ثبت و توسعه فعالیت های او انجام داده است. در مقابل در طی چهار سال و نیم آقای Kejriwal تنها سرزنش نخست وزیر مودی — که او (آقای Kejriwal) بود و نه مجاز به کار پروژه های خود را که مسدود شده ، در حال حاضر AAP را شعار انتخاباتی می گوید:”Acche Beetey Paanch سال هایده,” چگونه است که او گفت: که ؟ از همه مهمتر او موفق دهلی نو است. دهلی رای برای سیاست پاک, و در حال حاضر حزب و آن قانون گفته شده است که درگیر در فساد و این آسیب است دهلی نو است. مردم ناامید هستند و او (آقای Kejriwal) را متوقف کرده است و همه کار می کنند. به طوری که او نه اجازه خوب طرح از مرکز به اجرا در دولت او شده است اجازه Ayushman بهارات یا حتی Pradhan Mantri Kisan Samman Nidhi.

اما شهرداری شرکت های قوی BJP حضور و مسئول بسیاری از زیرساخت های مدنی. آیا شما هنوز هم فکر می کنم “هیچ کار” tag خواهد چوب ؟

شهرداری و شرکت های بزرگ در دهلی نو اجازه نداشتند کار کنند. دولت نمی دهد تقریبا ₹10,000 کرور بود که با توجه به شهری شرکت های بزرگ. ما corporators باید این واقعیت را برجسته کرد که Kejriwal دولت مانع شد بودجه و با این نسخهها کار توسط شهرداری و شرکت های بزرگ. آن را برجسته زودتر ما برجسته در مبارزات انتخاباتی.

بی جی پی با این حال در زمان یک تصمیم آگاهانه در چند روز گذشته برای رفتن بیش از حد محلی و برای جلسات کوچک به جای یک حمله رعد اسا از تظاهرات ، شما برای جبران این واقعیت است که شما لازم نیست که یک رئیس وزرا چهره به پروژه ؟

در بسیاری از کشورهای در گذشته ما اعلام نشده رئیس نامزد وزرا. همه احزاب گاهی اوقات اعلام گاهی اوقات آنها نمی. ما تصمیم به انجام یک فشرده درب-به-درب خیابان به خیابان کمپین به دلیل این غرفه عاقلانه مبارزه است که قدرت ما به عنوان یک حزب. ما احساس وجود یک شکاف در نظر درب-به-درب مبارزه است که ما ساخته شده است تا در چند روز گذشته.

اما یک نقطه که در آن AAP کمپین اتحاد زده وتر است سوال “Kejriwal در مقابل چه کسی؟” می تواند یک چهره که در بینی کمک کرده اند?

اگر شما نگاهی به احزاب دیگر حتی کنگره آن را بیش از حد نیست پیش بینی رئیس وزرا نامزدها در نظر سنجی قبلی. ما خودمان در سال 2014 نیست پروژه هر کسی در ماهاراشترا, Jharkhand و هاریانا. ما به قدرت رسید و پس از آن Devendra Fadnavis, Raghubar دس و منهر لعل خطار ساخته شد وزرای ارشد و در سال 2019 ما تا به حال آنها را اعلام کرد به عنوان رئیس وزرای چهره هنوز هم ما از دست Jharkhand. بنابراین این چیزها انتخابات-خاص و متفاوت در شرایط مختلف وجود دارد بدون فرمول.

BJP رهبران باید گفت که آنها همچنان با یارانه های ارائه شده برای آب و برق. خواهد شد که وعده رعایت شود اگر شما در حال رای به قدرت ؟

دولت یک فرایند مداوم است و وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آب و برق یارانه ها ادامه خواهد داد. برای مثال کارت های جیره بندی کرده اند ادامه داد: هر کدام از دولت وجود دارد بدون نیاز به تاکید است که.

تن از مبارزات انتخاباتی شده است بسیار تیز و دیده می شود بسیاری از ستاره خود را در عراق ممنوع بودن از مبارزات انتخاباتی توسط کمیسیون مستقل انتخابات. این به شدت لازم است ؟

این اتفاق می افتد در گرمای نظرسنجی مبارزات است که برخی از مردم می توانند برخی از اظهارات.

شما خودتان نامیده می شوند وزیر Kejriwal یک تروریست است.

که به شدت درست نیست. من صرفا اشاره کرد که آقای Kejriwal به خودش اعتراف کرد که او یک آنارشیست. همه به من گفت این بود که تفاوت بسیار کمی بین یک آنارشیست و تروریست است.

بی جی پی مطرح شاهین باغ در یک راه بزرگ و همچنین قاب آن را به عنوان چیزی است که نگه داشتن با قانون اساسی ؟

آن (شاهین باغ تظاهرات) زنده است مسئله نه تنها به دلیل ترافیک آشفته است اما همچنین به این دلیل که مردم در دهلی نو دیده می شود, در طول سال های بسیاری از این وضع اسفناک پناهندگان از سراسر مرز چگونه آنها درمان شده بود. اگر شما نگاه کنید به برخی از آنارشیست شعارهای مطرح شده در شاهین باغ آن غیر قابل قبول است. برای مثال چگونه می تواند هر کسی قبول این نوع از گفتار و شعار که Sharjeel اسلام صحبت کرده است. ما (اتحادیه دولت) نمی مختل dharna و باید آن را به کار گرفته آرام و مسالمت آمیز شیوه ای. چه نخست وزیر مودی گفت که اعتراض یک “prayog” (آزمایش) کاملا درست است چرا که این ایده از کسانی که پشت این اعتراضات است که به گسترش در سراسر این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی