Outcast یک فیلم مستند در مورد عجیب و غریب جامعه علیه بخش 377 به لیگ برتر در هند

در سال 2016 زمانی که آنیتا سینگ یک بنگلور-بر اساس فیلمساز به دنبال یک موضوع را به یک مستند رژه غرور بودند به دست آوردن محبوبیت در هند. برای درک جامعه مبارزه و آن را به جلو داستان های خود را, او تصمیم به ساخت یک فیلم مستند است که ارائه یک صدای عجیب و غریب جامعه است. چهار سال بعد او فیلم مستند Outcast premiers در هند در جولای 27 در Kashish – بین المللی بمبئی عجیب و غریب جشنواره که به میزبانی آنلاین با توجه به همه گیر اجتماعی و فاصله گرفتن از هنجارهای.

این مستند قبلا به نمایش در عجیب و غریب بین المللی جشنواره فیلم پلایا دل کارمن (مکزیک) در نوامبر سال 2019. آن تبدیل شده است صحبت از شهر به عنوان بازیگران مختلف مانند Manoj Bajpayee, Adil Hussain, Kubbra Sait, Rahul Dev و Nikkhil Advani در توییتی تریلر از مستند. “این است که قریب به اتفاق چنین پشتیبانی قوی برای یک مستند”

“من در حال اتمام اولین فیلم مستند در افراد سالمند و خانه های سالمندان و من به دنبال چیزی جدید و از اهمیت به کار بر روی. در آن زمان صدا از عجیب و غریب جامعه علیه بخش 377 در حال رشد بود قوی تر. آن را به حال شده است سه سال پس از دیوان عالی کشور به حال لغو دادگاه عالی دهلی نو شد قضاوت از decriminalising همجنسگرایی. این LGBTQIA+ برای مبارزه بود جای خود را در جامعه می گوید:” آنیتا از طریق تلفن از بنگالور.

Director Anita Singh

یک مهندس حرفه ای و یک فیلمساز شور, آنیتا, شات این فیلم مستند به مدت سه سال که در طی آن او در مصاحبه بیش از 14 نفر و با حضور سه غرور رژه در بنگلور. “من تا به حال به حقه بازی بین تمام وقت کار شرکت های بزرگ و فیلمسازی بنابراین من می تواند شلیک تنها در تعطیلات آخر هفته. من می خواستم که شامل صداهای مختلف نمایندگانی از جامعه بنابراین من صحبت کرد و به, گی, لزبین, دو فاک, افرادی که خود را فراجنسیتی و همچنین سازمان ها و افرادی که در حال حمایت از دگرباشان جنسی جامعه مانند Naz بنیاد و Ashok ردیف Kavi, مدیر Humsafar به درک دیرینه نبرد از جامعه می گوید:” فیلمساز.

از همه داستانهایی که او شنیده ام در طول این دوره از این مستند داستان یک Dalit مرد که بود روایت عجیب و غریب فعال مولانا Harish هنوز با او در آنجا ماند. “یک ترانس مرد که مشغول به کار به عنوان یک روزانه شرط سقوط در عشق با یک فوقانی طبقه زن اما خانواده اش قبول نمی کنند از آن و ازدواج او را به مرد دیگری. با وجود ازدواج زن و شوهر با ادامه رابطه خود را. هنگامی که زن را از پدر آموخته و در مورد آن او را برداشت تا مبارزه با ترانس مرد او را محروم و سپس مورد آزار جنسی او ، او در ادامه به رژه مرد در اطراف روستا در حالی که روستاییان ایستاده بود به عنوان قطع تماشاگر. این حادثه نقض حقوق بشر و در عین حال این داستان غیر معمول نیست در کشور ما است.”

A still from ‘Outcast’

112 دقیقه مستند قطاری داستان هایی از مبارزه و بی عدالتی به اعضای عجیب و غریب جامعه و مبارزه خود را برای رسیدن به پذیرش در جامعه است. “Decriminalising همجنسگرایی است که قطعا یک گام به جلو آن را به عنوان کمک کرده است تا اعضای جامعه به بیرون آمدن از گنجه خود و بیان خود را آزادانه. اما انگ و تبعیض علیه جامعه هنوز هم باقی می ماند و آن را به زمان بسیار زیادی را برای جامعه ما به شرایط عجیب و غریب, اعضای, به عنوان بخشی از خود را دارد,” او اضافه می کند.

Outcast نیز به نمایش در آینده نسخه و با صدای بلند – پونا بین المللی Queer Film Festival

(شما می توانید به تماشای این مستند در خانه با ثبت نام در Kashish – بین المللی بمبئی های عجیب و غریب در جشنواره فیلم سایت.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>