ایالات متحده دیده است افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد با مجموع تایید عفونت پریدن به حدود 34,000 در حالی که بیش از 400 مرگ و میر ثبت شد و حتی به عنوان یکی از هر سه آمریکایی گفته شده است در خانه بمانند.

با توجه به Worldometer یک وب سایت که کامپایل موارد جدید COVID-19 تا یکشنبه شب حداقل 33,546 آمریکایی از جمله سناتور جمهوری خواه از کنتاکی رند تایید شد مبتلا به کروناویروس در حالی که مرگ و میر افزایش یافته و به 419.

آقای Paul اولین سناتور به آزمایش مثبت برای coronavirus و او رفته است به قرنطینه.

در ضمن در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناسایی نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن به عنوان سه عامل اصلی coronavirus نقاط داغ.

نیویورک در صدر لیست با بیش از 15000 تایید coronavirus موارد با 5,418 موارد جدید اضافه شده در 24 ساعت به تنهایی. به عنوان بسیاری از 114 نفر در نیویورک فوت کرده اند که 58 گزارش شده در یک روز است.

نقاشی یک عکس ترسناک, شهردار, بیل د Blasio گفت: نیویورک است که رهبری نسبت عمده کمبود ضروری پزشکی عرضه در 10 روز آینده.

“ما حدود 10 روز دور از دیدن گسترده نمایند. اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش مردم خواهد مرد” او گفت:.

در کاخ سفید معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت که تا کنون بیش از 2,50,000 آمریکایی ها تست شده اند برای کوروناویروس.

آقای ترامپ گفت که او با عجله تمام تجهیزات لازم به نیویورک است. او صادر کرده است فاجعه بزرگ اعلامیه برای نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است.

“ما مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی و لوازم در راه به این کشورها… ماسک فولاد ماسک و لباس, چهره, سپر, بارانی یا روپوش و دستکش در مقادیر زیاد در حال حاضر در حال تحویل به واشنگتن و نیویورک,” او گفت:.

آقای ترامپ همچنین گفت که او کارگردانی کرده است که سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به عرضه چهار فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت برای نیویورک هشت زیادی فدرال ایستگاه های پزشکی با 2000 تخت برای کالیفرنیا و سه بزرگ فدرال ایستگاه های پزشکی و چهار کوچک فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت برای دولت واشنگتن.

رئیس جمهور آمریکا همچنین تایید استقرار سازمان ملل در نیویورک است.

این منابع در مسیر به کالیفرنیا و نیویورک تحویل داده خواهد شد ظرف 48 ساعت تهمت را اعلام کرد. رئیس جمهور شده است برگزاری روزانه کاخ سفید در کنفرانس خبری برای حدود 10 روز در حال حاضر با هر ماندگار برای بیش از یک ساعت.

آقای ترامپ گفت: دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها بودند که مستقر در نیویورک و لس آنجلس در حالی که هزاران نفر از ماسک های جراحی شده اند و تحویل به تمام این کشورها.

یک فرایند است که به افزایش انبوه در دسترس بودن تست کیت که سریع و سریع, او گفت:.

تشریح این زمان به چالش کشیدن برای همه آمریکایی ها آقای ترامپ گفت: “ما پایدار بزرگ ملی محاکمه و به ما ثابت خواهد کرد که ما می توانیم ملاقات لحظه ای.” مطمئن باشید مردم که او انجام همه چیز ممکن است به مقابله و در نهایت شکست این “وحشتناک نامرئی دشمن”.

“ما در جنگ است. در یک معنای واقعی ما در جنگ هستیم و جنگ نامرئی دشمن. برای کسانی که نگران و می ترسم لطفا می دانم که زمانی که من رئیس جمهور شما, شما می توانید احساس اعتماد به نفس است که شما یک رهبر است که همیشه برای مبارزه با شما. من متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما برنده” آقای ترامپ گفت.

“این خواهد بود که یک پیروزی بزرگ است. و آن را برای رفتن به یک پیروزی که به نظر من اتفاق بسیار زودتر از آنچه در ابتدا انتظار می رود,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی