اسپانیایی باشگاه فوتبال والنسیا تایید کرده است که 35 درصد از بازیکنان و اعضای کادر باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

در بیانیه این باشگاه گفت: این ویروس در میان تیم ملی زیر ماه گذشته سفر به میلان, “منطقه تایید به عنوان” در معرض خطر “توسط مقامات ایتالیایی روز پس از آن” برای اولین بار پای خود را در لیگ قهرمانان گذشته—16 کراوات برابر آتالانتا.

“با وجود این اقدامات سختگیرانه اتخاذ شده توسط این باشگاه از لیگ برتر بازی برابر آتالانتا در فوریه 19 در میلان —منطقه تایید به عنوان “در معرض خطر” توسط مقامات ایتالیایی روز پس از آن— که شامل حفظ یک فاصله بین تیم ملی و باشگاه کارکنان/عمومی این آخرین نتایج نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض ذاتی به این مسابقات باعث شده است که یک تست مثبت نرخ حدود 35 درصد کردند.”

“ما همچنین مایل به بیان ما اعتماد به نفس در سیستم بهداشت و درمان و توصیه های وزارت بهداشت برای این موارد از coronavirus عفونت تحت درمان با انزوا” به آن اضافه شده است.

روز یکشنبه باشگاه اعلام کرده بود که پنج نفر از این باشگاه بازیکنان و کادر فنی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله مدافع Ezequiel Garay.

عمده فوتبال لیگ اسپانیا تمام شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق شامل گسترش coronavirus که ادعا کرده بیش از 6000 زندگی در سراسر جهان است. در اسپانیا بیش از 300 نفر جان خود را از دست داده اند تا کنون.

یک مربی فوتبال فرانسیسکو گارسیا که مشغول به کار به عنوان مالاگا مبتنی بر باشگاه اتلتیکو Portada آلتا جوانان مدیر تیم های مرده از coronavirus. او 21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی