“Overambitious” رهبران جوان ترک Cong به عنوان آنها احساس حزب نمی خواهد آمد به قدرت به زودی: Adhir

رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury احساس می کند یک بخش از جوان “overambitious” رهبران در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بی قرار و ترک حزب با توجه به رشد درک است که آن را نمی خواهید به بازگشت به قدرت در مرکز هر زمان به زودی.

اذعان که خروج ممکن است تاثیر منفی حزب “به طور موقت” کهنه کنگره MP, اما, گفت, پارتی “نظم و انضباط و ایدئولوژی نمی تواند به خطر بیافتد به برآوردن فرد آرمان از رهبران که عدم تعهد ایدئولوژیک.

کنگره رهبر در اشاره به احتمال برخی رهبران جوان ترک که پس از مشخصات بالا وری Jyotiraditya Scindia و شورش توسط Sachin خلبان.

“وجود دارد یک بخش خاص از overambitious رهبران جوان…..آنها در حال تبدیل شدن به بی قراری و احساس آنها در حال گرفتن به دلیل خود در حزب و به دنبال گزینه های دیگر برای ارضای جاه طلبی های فردی خود را.”

“این اتفاق می افتد با توجه به رشد ادراک است که به عنوان کنگره معتاد بازگشت به قدرت (در مرکز) در مدت کوتاهی پس از حزب معتاد قادر به برآوردن تمام خواسته های خود را. بنابراین آنها یا پریدن از کشتی و یا در حال برنامه ریزی برای انجام این کار” آقای چودری گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

صحبت کردن در مورد Scindia و خلبان گفت: آنها هرگز نادیده گرفته شده و یا با توجه به کوتاهی توسط حزب.

او گفت: وجود داشته است رهبران با پتانسیل بسیار زیادی در چند احزاب سیاسی که خود را به علت. “اما آنها را ترک حزب خود را به لذت بردن از میوه از قدرت ؟ جواب این است: هیچ. مشکل این است که عدم تعهد,” او گفت:.

همچنین بخوانید: راجستان بحران سیاسی | دادگاه عالی حاضر راجستان بلندگو تقاضای بالا در برابر حکم دادگاه

آقای چودری همچنین با رد این ادعا که Jyotiraditya Scindia برنده, Madhya Pradesh برای کنگره به عنوان رئیس کمیته کمپین برای مونتاژ نظر سنجی.

در صورتی که مورد او نمی توانست خود را از دست داده Lok سبها صندلی کهنه کنگره رهبر گفت.

راجستان که در آن Sachin خلبان افزایش یافته است در شورش علیه وزیر Ashok Gehlot سابقه تغییر از گارد هر پنج سال آقای چودری گفت.

“او (خلبان) شده است تنها عاملی که منجر به پیروزی ما در سال 2018 مجمع انتخابات ما انرا باید شانس بد در 2019 Lok سبها سنجی در راجستان, او گفت:.

آقای Scindia چپ کنگره با باند خود را از وفادار MLAs در مارس پیوست و BJP در نتیجه سقوط کمال نات دولت و زعفران را به قدرت بازگشت.

آقای خلبان برداشته شد به عنوان معاون وزیر و راجستان کنگره رئیس جمهور پس از او شورش علیه آقای Gehlot یک نماینده از گارد قدیمی در کنگره است.

او نه چپ حزب و نه اخراج شده اند.

سابق اتحادیه وزیر Milind Deora یکی از جوان چهره ها در کنگره در سال گذشته بود پیشنهاد آقای خلبان و آقای Scindia برای این پست از حزب ملی رئیس جمهور.

آقای Deora گفته بود PTI او با موافقت پنجاب وزیر Amarinder سینگ که کنگره جدید رئیس جمهور باید جوان و توانمند و دارای انتخاباتی اداری و سازمانی تجربه و پان هند تجدید نظر شود.

“به نظر من Sachin خلبان و Jyotiraditya Scindia باید تمام این ویژگی ها و می توانید با ارائه قدرت به سازمان و قدرت به مخالفان فضا,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا این سرخوردگی از رهبران جوان ناشی از جنگ قدرت بین گارد قدیمی و ترکان جوان در حزب با سابق برگزاری نوسان آقای چودری پاسخ منفی است.

می تواند به شما من یک حزب سیاسی در هند است که رهبران تنها یک گروه سنی? هر حزب سیاسی و یا سازمان است که ترکیبی از جوان و با تجربه رهبران. فقط به خاطر اینکه من بیش از 60 شما پرتاب من از حزب ؟ در BJP وقتی اتل بیهاری واجپایی L. K. Advani شد و رهبران آنها تا به حال مرتب دیگران مانند نارندرا و حال و روز بی جی پی به رهبری, او گفت:.

همچنین بخوانید: راجستان بحران سیاسی | Re-ورود شورشیان در شایستگی می گوید کنگره

آقای چودری سرزنش بخش از رسانه ها برای ارائه این اختلاف نظر به اختلافات در درون حزب.

او را رد کرد و به عنوان “نادرست” پیشنهادات که آقای Scindia و آقای خلبان بودند کنار عنوان آنها می تواند تهدیدی برای راهول گاندی رهبری است.

“این کاملا نادرست است. تا به حال Rahul Ji احساس تهدید توسط آنها او معتاد باید آنها را تشویق به مهم تکالیف هر دو در حزب و در دولت, او گفت:.

وقتی پرسید که آیا مشکلات کنگره مواجه است ناشی از یک بحران رهبری پنج-زمان MP از غرب Bengals Beharampore و گفت: فقط رفتن را از طریق یک بد, خشن پچ کاملا رایج است که در سیاست است.

هیچ رهبری بحران در حزب ما. خود یک رسانه ایجاد شده است. ما باید سونیا گاندی به عنوان رهبر ما و هیچ کس نباید او سوال فراست سیاسی به عنوان آن را تحت رهبری خود که حزب برنده دو پی در پی از نظر 2004 – 2014, او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در مورد خواهد شد که بیش از گوشته از رییس جمهور موقت سونیا گاندی آقای چودری, یک عضو کنگره کار کمیته (CWC) بالاترین تصمیم حزب گفت: هر چند وجود چند رهبران خوب آنها فاقد قد و قامت و جاذبه از گاندی خانواده که به عنوان چسب برای حزب.

“ما می خواهم به یک عضو از خانواده گاندی به ما منجر شود. سونیا Gandhiji شده در سال گذشته است. اگر راهول گاندی جی می خواهد به این گوشته او همیشه می توانید انجام,” او گفت:.

پرسید که چرا کنگره تمایلی در مورد به دنبال فراتر از گاندی خانواده با وجود تکرار انتخابات معکوس او گفت: “اینا چرا که هیچ کس به جاذبه از گاندی خانواده است. هنگامی که ما کسی دیگری با چنین جاذبه او می تواند رهبری این حزب است. ما تا به حال P. V. Narasimha Rao Sitaram Kesari به عنوان حزب رئیس جمهور در گذشته است.”

او گفت: “غلط” ادراک ایجاد شده توسط یک بخش از رسانه ها در BJP مناقصه که راهول گاندی یک “پاره وقت سیاستمدار”.

آقای چودری گفت: راهول گاندی تنها رهبر است که همواره در مخالفت با نارندرا نخست وزیر و دولت او را سیاست.

“او شده است و غیر قابل انعطاف در آن است. اما یک بخش از رسانه ها را دوست دارد به رنگ او را به عنوان یک نابالغ سیاستمدار. روز ما بازگشت به قدرت شما را پیدا خواهد کرد Rahul ji مورد ستایش قرار داد به عنوان یک سیاستمدار بزرگ” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>