نامعقول کادر پزشکی و تدارکات و چالش های PMC

با وجود افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر در پونا وجود دارد هیچ نشانه ای از جامعه گسترش در هر آلوده خوشه شهرداری کمیسر Shekhar Gaikwad گفت: در روز جمعه. چالش های پیش روی بدن مدنی گفت: از یک نامعقول سیستم بهداشت و درمان و تدارکات برای مراقبت از موارد جدید.

آقای Gaikwad گفت هندو که بسیاری از پزشکی موجود کارکنان پونا Municipal Corporation (PMC) و دیگر پرسنل بهداشت و درمان شده اند تحت فشار قرار دادند تا به این حد در مبارزه با COVID-19 سرایت.

“بسیاری از افسران پزشکی و بهداشت و درمان کارکنان در Naidu بیمارستان رفته اند و بدون ترک نزدیک به 45 روز. بنابراین جایگزینی پزشکان مشکل است. ما شده اند با توسل به هندی انجمن پزشکی (IMA) و در حال حاضر 11 پزشکان از ایما در حال افزایش تلاش های ما” آقای Gaikwad گفت.

شهرداری شرکت کرده است نیز به دادگاه تجدید نظر به ارتش, پزشکان, او گفت:. سابق مدعی شده اند درخواست برای ارائه کمک لجستیکی در حمل و نقل بیماران جدید و کمک به نظارت کادر در نظارت بر این فرآیند است.

آقای Gaikwad گفت: افزایش موارد است که عمدتا به دلیل افزایش تست قابلیت ها و غربالگری فشرده در پنج بسیار آلوده بخش از جمله بهونی Peth, قصبة-Vishrambaug Wada, پارواتی و Kondhwa.

“اگر تعداد موارد در حال افزایش است به این دلیل است که ما در حال حاضر ابتلا به بیشتر موارد با توجه به تست بیشتر. تا هفته گذشته ما تست فقط 400-500 نمونه در روز است. دیروز ما آزمایش یک رکورد 889 نمونه. با این حال تماس, ردیابی در این پر بسته بندی شده خوشه هنوز هم شمار یک مانع عمده,” او گفت:.

آقای Gaikwad گفت: آن را غیر ممکن بود برای حفظ اجتماعی فاصله زمانی که نزدیک به 15 نفر هستند با هم تنگ شده در مناطق مانند بهونی Peth و پارواتی.

این شهر تا کنون گزارش شده نزدیک به 850 موارد و بیش از 60 مرگ و میر.

اظهار نظر در مسائل لجستیکی آقای Gaikwad گفت: اگر یک COVID-19 فرد مثبت تا به حال در تماس با 60 نفر دیگر پس از آن وجود دارد فوری مشکل از تنظیم آمبولانس برای حمل و نقل آنها و پرسنل پزشکی از جمله پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه برای تست آنها علاوه بر تغذیه و نگه داشتن آنها را در قرنطینه امکانات.

“با همه بیمارستان ها به ظرفیت پر شده ما خواهد بود تبدیل خالی ساختمان مدرسه به امکانات قرنطینه” او گفت:.

ارائه از اعظم پردیس

در پی PMC درخواست تجدید نظر برای مطلب قرنطینه فضای مدیریت اعظم پردیس مسجد یکی از بزرگترین مساجد این شهر آمده است به جلو به ارائه آن محل به عنوان یک مرکز قرنطینه.

این مسجد واقع در پونا اردوگاه است مجاور به بهونی Peth و نانا Peth ترین-آلوده خوشه در شهرستان گزارش اکثر موارد و مرگ و میر.

“ما ابراز تمایل ما به دولت های منطقه به استفاده از مسجد برای quarantining موارد مشکوک. ما یک ظرفیت quarantining حداقل 60 نفر در 9000 متر مربع.ft. هال پس از حفظ فاصله اجتماعی قوانین. وجود دارد خواهد بود در محل قرار داده تا پزشکان و پرسنل پلیس نیز گفت:” educationist Dr. P. A. Inamdar, رئیس جمهور, M. C. E. جامعه Azam پردیس.

دکتر Inamdar گفت: در حال حاضر زمان برای بیشتر مساجد و نهادهای مذهبی به جلو آمده و در دسترس خواص خود را به دولت.

در ضمن آقای Gaikwad گفت: دولت با تمرکز بالا-خطر خوشه و برنامه برای انتقال تیم های که در حال کار در مناطق که در آن موارد افزایش یافته است به آلوده ترین بخش.

“در حال حاضر ما 42 تیم در مناطقی مانند بهونی Peth که گزارش اکثر موارد. ما برنامه ریزی برای اضافه کردن 30 تیم بیشتر در مناطقی مانند Aundh بنر و Kothrud که گزارش هر گونه افزایش در موارد. ما تعیین شده از جمله مناطق در منطقه نارنجی به عنوان تعدادی از موارد باقی مانده است کم برای برخی از زمان در حال حاضر. ما مثبت در مورد شروع فعالیت در این مناطق به عنوان به زودی به عنوان این مستند است که برداشته شده را به یک تماس در این بعد از مارس 3,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>