پاسخ قاطع به Janata مقررات منع رفت و آمد نیز می بیند آب بندی Telangana-ماهاراشترا مرز

پاسخ به Janata مقررات منع رفت و آمد از مردم در سابق کامپوزیت اورد منطقه طاقت فرسا بود که آنها باقی می ماند در داخل خانه به صورت یک موفقیت بزرگ. تنها انحراف با توجه به مخالفت رهبران حزب بود عملکرد سیرپور کارخانه های تولید کاغذ (SPM) در Kagaznagar شهر Kumram Bheem Asifabad منطقه که در آن زندگی کارگران که با حضور وظایف در خطر است.

مسئول حزب کنگره امور در سیرپور حوزه Palvai Harish ببو با اشاره به این که SPM مدیریت نادیده گرفته بود تماس به شرکت در Janata حکومت نظامی داده شده توسط نارندرا نخست وزیر و وزیر K. چاندراسکار رائو. مدیریت نمایندگان وجود داشت که تنها کارگران در اورژانس کار وظیفه بودند.

کشتی نقاط مهر و موم شده

قدیمی, ایالات اورد منطقه که سهام بسیار طولانی مرزی با ماهاراشترا در شمال و شرق و غرب به طور کامل قطع با کشور همسایه به مرزهای مهر و موم شد به انکار ورود به همه انواع وسایل نقلیه از ماهاراشترا. آب بندی کشتی نقاط در Penganga و Pranahita رودخانه در KB Asifabad و منچریل distircts موثر قطع مسیر آب برای افرادی که از همسایه Gadchiroli منطقه برای به دست آوردن ورود به آن مناطق.

وجود دارد که نزدیک به سه کیلومتر صف طولانی کامیون ها در دو طرف NH 44 بین Penganga پل رودخانه و Mandagada روستا عبور به عنوان مقامات مجاز کالا تنها وسایل نقلیه با perishables برای ورود به این منطقه است. بقیه کامیون ها و وسایل نقلیه دیگر را مجاز به رفتن راه خود را تنها پس از ساعت 6 صبح روز دوشنبه.

در ضمن روستاییان از Pipparwada در Jainad مندل که در واقع NH 44 خدمت وعده های غذایی و آب بسته به رشته رانندگان کامیون و پاک کننده ها.

زائران رشته

مقامات اجازه ورود به منطقه به بار اتوبوس از جانبازان بودند که بازگشت به مکان های مادری خود پس از بازدید از بنارس در اوتار پرادش. این گروه از 46 شامل جانبازان متعلق به ویجیاوادا خممم و حیدرآباد که نمی تواند بازگشت در یک قطار با توجه به لغو.

در جای دیگر به مردم نشان داد تمایل به شرکت در خودخواسته مقررات منع رفت و آمد. جاده نگاه خالی تقریبا در همه جا از جمله دور افتاده مناطق داخلی از Nirmal و منچریل مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید