P. K. بانرجی کلوسوس از فوتبال

مرگ P. K. بانرجی سیگنال عبور از دوران طلایی فوتبال هند.

PK که strode هند فوتبال جهان مانند یک غول با او چند وجهی استعداد غنی از ورزش به عنوان یک بازیکن مربی مدیر و مفسر.

چه ساخته شده PK یک افسانه بود و خود را بزرگتر از زندگی وضعیت هر دو به عنوان یک فوتبالیست و سپس به عنوان یک مربی. برای بسیاری از هم سن و سالان خود و بازیکنان بعد نسل PK متعلق به این عرصه تعالی است که تعداد بسیار کمی از بازیکنان فوتبال در این کشور رسیده اند.

در زمانی که فوتبال بازی بیشتر در پنج جلو سیستم PK سرآمد هر دو به عنوان یک راست جناح و یک مرکز به جلو با تشکر از سرعت و مهارت و قدرت.

نوجوان نابغه

نشان دادن استعداد خود را در اوایل سن PK ساخته شده خود را Santosh جایزه برای اولین بیهار در 15. پیشاهنگی از کلکته (سپس کلکته) باشگاه توجه داشته باشید از زمان خود زودرس استعداد و او شروع به خود را با باشگاه آریایی FC در سال 1954.

به منظور حمایت از یک خانواده بزرگ PK تصمیم گرفتند به کار در آهن شرق بود که صرفا ناشی تنظیم. به زودی پس از او پیوست و راه آهن تیم ساخته شده راه خود را تا پله های مشهور کلکته لیگ فوتبال و برنده این عنوان در سال 1958 اولین بار یک تیم در خارج از ‘سه’ — Mohun بگن شرق بنگال و محمدی ورزشی — تا به حال انجام شده است.

PK به دست آورده است که خود را ملی کلاه در Quadrangular مسابقات در داکا در سال 1955 بود بخشی از تیم است که در سال 1956 ملبورن بازی های المپیک هند که در آن ضرب و شتم میزبان استرالیا 4-2 در مرحله یک چهارم — با PK کمک hat-trick قهرمان نویل DeSouza. در آینده بازی های المپیک در, رم, PK, skippering سمت به ثمر رساند یک گل به نگه فرانسه 1-1.

در سال 1962 هند برنده در بازی های آسیایی طلا در جاکارتا ضرب و شتم توانمند کره جنوبی سمت 2-1 در فینال با PK به ثمر رساند یک بار. PK همچنین در سال 1958 و در سال 1966 در بازی های آسیایی.

بین المللی خود را حرفه ای زد برای مدت زمان قابل توجهی را به عنوان او به نمایندگی هند در سه نوبت در Merdeka جام ملت های آسیا در کوالالامپور — که در آن هند برنده نقره در سال 1959 و در سال 1964 و برنز در سال 1965. در سال 1967 PK اعلام بازنشستگی خود را از این ورزش است.

انتقال به مربیگری

او در زمان شارژ از تیم ملی و تحت نظارت هند برنده برنز در بازی های آسیایی بانکوک در سال 1970 — آخرین بار آن موفق به کسب یک مدال در فوتبال در این بازی ها. او همچنین مربی که هند شرکت در تهران (1974), New Delhi (1982) و سئول (1986) در بازی های آسیایی.

او شروع به خود باشگاه مربیگری حرفه ای در سال 1972 و بسیار محبوب شد با تشکر از بازی فوق العاده-توانایی خواندن و عالی انسان-مهارت های مدیریت. او توانایی های بی نظیر برای ایجاد انگیزه در بازیکنان خود را با انتخاب دقیق کلمات رنگ و لعاب با استعاره و حکایات.

درگذشت PK ایجاد کرده از درجه اعتبار ساقط است که نمی تواند پر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر