‘Paapam Cheyyathavar Kalleriyatte’ نقد و بررسی: جذاب طنز اجازه پایین توسط ناقص اسکریپت

در انجیل یوحنا این عیسی مسیح است که به چالش می کشد فریسیان با درخواست یکی بدون گناه به بازیگران این سنگ برای اولین بار زمانی که آنها را در زناکار مجازات شود. اما در Paapam Cheyyathavar Kalleriyatte این zonked از Madhupal که utters عمیق بیانیه خود تنها وظیفه شما در این فیلم دیگر از به دنبال از دست داد و سیگار. فیلم Shambhu Purushothaman دوم تفرج پس از underrated Vedivazhipaduیک طنز است که در آن هیچ کس در امان از شوخ طبعی تیره. این فیلم که در آن هر یک از شخصیت است که یک کاریکاتور هر صحنه قسمت از عجیب و غریب یک واکنش زنجیره ای. در همان زمان آن را فاقد لجام گسیخته شوق و شعف از Purushothaman اولین فیلم و ساختگی به نظر می رسد و کمتر پیشرو وقتی که می آید به متلک اخلاق و زن ستیزی.

Paapam Cheyyathavar Kalleriyatte (محجبه)

  • مدیر: Shambhu Purushothaman
  • بازیگران: Vinay Forrt خیس, تام, Santhy Balachandran, Srinda, Arun Kurian

اگر Vedivazhipadu شد مجموعه ای در برابر پس زمینه از Attukal Pongala در این کار ما یک مسیحی نامزدی. بخش عمده ای از فیلم unravels در طول این رویداد پس از جشن. در صحنه آغازین ما به معرفی دو نخبگان تنظیم خانواده ازدواج داد. براق موارد ارز دست و بطری باز جواهرات و زر و زیور تصمیم گرفته و رنگ ورو رفته ذخیره تاریخ تصویری کنسرو شده است. داماد خانواده را شکست زیر برخی از کسب و کار misadventures اما آنها نشان می دهد تا نشانه ای از آن است و باید امید خود را دوخته در ₹10-کرور جهیزیه. خانواده عروس است نه جیر جیر پاک کردن یا. اما هر دو طرف معتقدند در وضعیت خانوادگی و بی نظیر شایستگی فراوانی است. هر چند این مراسم صورت می گیرد به عنوان برنامه ریزی شده وضعیت مارپیچی خارج از کنترل با توجه به برخی تحولات پیش بینی نشده.

این فیلم آدرس یک دسته کامل از مسائل اما آن را فاقد یک زبان-در-گونه خلوص و صداقت عمدتا به دلیل یک اسکریپت که نتواند خود به خودی و اختصار در بخش است. هر چند این فیلم است که قادر به تعامل با شما در یک سطح به شما به راحتی شناسایی نقص در کمیک زمان و تلاش در concocting حقیقی طعم سمت اوج. این فیلم دارای آرایه ای از لبخند القا لحظات اما مواقعی وجود دارد که شما می توانید احساس blandness تراوش مستقیم در. یکی از عمده اجازه دهید به پایین از فیلم آن است, soundscape است که مطلقا هیچ چیزی برای نجات این روایت است. در حال ویرایش است و مشکل دیگر منطقه به عنوان Paapam Cheyyathavar Kalleriyatte است که نیاز به مقدار زیادی از پیرایش.

این فیلم چشمگیر گروه بازیگران بازیگران Vinay Forrt خیس, تام, Santhy Balachandran, Srinda و آرون Kurian در نقش های کلیدی همراه با یک دسته از بازیگران با استعداد بازی های مختلف حمایت از نقش. اما Paapam Cheyyathavar Kalleriyatte هرگز می ایستد تا به اجراهای خود و اشکالات در اسکریپت متوقف کردن فیلم از هدف قرار دادن علامت مطلق سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>