پابلو اسکوبار را شریک جرم آزاد در ایالات متحده می رود به برلین

پابلو اسکوبار را جرم شریک و یکی از کلمبیا پیشگام “cocaine cowboys” منتشر شده پس از حکم زندان در آمریکا و تبعید شده به آلمان, وکیل او روز سه شنبه گفت.

کارلوس Lehder چپ در یک پرواز برای خانه جدید خود را در برلین در روز دوشنبه منتشر شده از ایالات متحده در زندان فلوریدا جایی که او برگزار شده بود به عنوان بخشی از دولت در برنامه حفاظت از شهود وکیل اسکار Arroyave گفت.

Lehder و 70 و یکی از رهبران با Escobar از کارتل مدلین که تحت سلطه جهانی تجارت کوکائین در 1980s. در همان زمان به تحسین از هر دو جان لنون و آدولف هیتلر Lehder به تصویر کشیده است در Netflix سریال “Narcos” به عنوان یک وحشی womanizing جنایی که با راه اندازی حمل و نقل نقطه برای کوکائین-لادن هواپیما در یک جزیره خصوصی, نورمن را Cay چند صد مایل در سواحل فلوریدا در باهاما.

Escobar شریک زندگی خود را تبدیل به رقیب هرگز شاهد ایالات متحده سلول زندان, مرگ در ضربات با پلیس در مدلین در سال 1993. اما هزاران نفر از کلمبیا قاچاقچیان مواد مخدر باید از آنجا به ایالات متحده زندانها بسیاری از آنها در خدمت کنون زمان کمتر از Lehder.

Arroyave, که, نمی, نمایندگی Lehder در زمان دستگیری او گفت: فدرال صدور حکم دستورالعمل آن را بسیار پر هزینه برای متهمان که با هزینه و از دست دادن در یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.

“هیچ کس متهم به قاچاق مواد مخدر به دادگاه می رود در ایالات متحده آمریکا دیگر” گفت: Arroyave, که گفت که او قصد دارد به سفر به زودی به برلین برای به اشتراک گذاشتن یک جشن آبجو با مشتری خود را پس از یک مصیبت. “او pled گناه او شده ام خانه 15 سال پیش. در جهان امروز وجود دارد قاچاقچیان مواد مخدر به مراتب بزرگتر است که کارلوس Lehder که پرداخت پنج تا شش سال است.”

Lehder در اصل محکوم به 135 سال به علاوه زندگی اما پس از موافقت خود را برای شهادت در برابر سابق پاناما قدرتمند ژنرال مانوئل نوریگا او حکم او کاهش به 55 سال.

Lehder به دست آورد تابعیت آلمانی از طریق پدرش یک مهاجر به کلمبیا. Arroyave گفت Lehder هیچ علاقه ای به بازگشت به کلمبیا و مقامات آلمانی ارائه کمک در اجازه دادن به او برای اسکان مجدد خود را اتخاذ کرده است.

“او همیشه دیوانه بود اما او نیز بسیار هوشمند گفت:” ریچارد Gregorie سابق ایالات متحده وکیل در میامی که تحت تعقیب نوریگا و چند تن دیگر کلمبیا قاچاقچیان مواد مخدر نزدیک به Lehder. “او پیر اما من تعجب می کنم که چقدر دیوانگی او هنوز هم باقی مانده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>