هنرمند. نویسنده. نوازنده. دانشمند. اهدا — وجود چندین جنبه به منهر Devadoss. “در واقع رسمی که به نام به من بگویید که من اعطا شده است Padma شری گفت: کمیته جوایز در یک معضل است که درباره آن دسته به قرار دادن من در قبل از حل و فصل آنها برای ‘هنر’!” او خنده.

در سال 83 با چندین کتاب و جوایز من بپرسید هنرمند خود آموخته است که به تدریج از دست داده و چشم انداز خود را به Retinitis pigmentosa و آب مروارید چه Padma شری — چهارم بالاترین غیرنظامی جایزه در هند — معنی به او. “محبت و عشق است که من لذت بردن از بسیاری از مردم (دوستان من از آراویند چشم بیمارستان Shankara Nethralaya و موسسات مانند من مادر آلما — آمریکایی کالج, مادورای و البته من کلیسا در سن Thome) هستند و پاداش خود را در حال حاضر این است که یکی دیگر. اما من از دست من همسر عزیز Mahema در این زمان…,” او می گوید او به ویژه گرامی نامه تقدیر از نخست وزیر آن آمده است: “جمعی سهم خود را در اواخر و شما در واقع یک ماده از غرور و افتخار…” و چه در یک تیم بودند.

“تنها سه روز پس از نهمین سالگرد عروسی در سال 1972 Mahema شد کوادری پلژی در یک تصادف” به یاد می آورد منهر. “حدود دو سال بعد که دید من شروع به محو شدن. اما ما هرگز داد. در واقع ما رشد نزدیک در آزمایش های ما.”

غلبه بر سختی

“در آن زمان دشوار بود عشق باران بر ما مردم بی شماری است که ما را نگه داشته که می گوید:” منهر. “شروع با دکتر, زن و شوهر که ما را نجات از تصادف, سایت تیم در JIPMER پاندیچری جوان medicos در CMC وللر که به معنای واقعی کلمه partied در اتاق ما تشویق ما از طریق توانبخشی جریان ثابت از بازدید کنندگان از Oberlin College, ما, که در آن ما با دختر ما Suja در حال صرف دو بسیار خوشحال سال های بی شماری به خوبی wishers که بسیج در اطراف ما به اعضای جوانان یاران در CSI سنت توماس به زبان انگلیسی کلیسا بازدید که اغلب و حتی سوار ما به پیکنیک و فیلم — به این دلیل است که از هر عمل محبت است که ما پیروزی. مادر من برای مراقبت Mahema به عنوان او خود را پدر و الهام بخش من برای انجام همان.”

Oil painting of the raft on Buckingham Canal

عصر بی گناهی

من از او راز خود را همیشه شاد منش و او به نظر می رسد بازگشت او خوشحال بچگی در مادورای — اسیر را به خوبی در کتاب خود سبز به خوبی سال است که او شروع به نوشتن هنگامی که او تقریبا به طور کامل از دست داده و چشم انداز خود را در سال 1983.

“اگر شما تا به حال آب مروارید, شما نمی خواهد که یک کتاب است. شما می باید صرف تمام وقت خود را به نقاشی…” Mahema را اغلب می گویند و این به او کمک کرد تا ببینید سمت روشن تر از همه چیز. “هنگامی که چشم انداز من بود تا حدودی ترمیم پس از عمل جراحی, من رفت و در یک اوردرایو تولید بسیاری از آثار هنری که من حتی تا به حال یک نمایشگاه هنر.”

منهر شروع به طراحی درختان و اشیاء روزمره در سن پنج سالگی. او با انتقال به کپی کردن آثار هنری بزرگ مانند دیوید میکل آنژ و Bertel Thorvaldsen را Christus از کتاب های با تجربه watercolours.

اولین نقطه عطف در سفر هنری بود پیچیده pen-and-ink طرح جشن نمازخانه در کالج آمریکایی در سال آخر خود را در سال 1956 به عنوان یک جوان 19 ساله. “این نقاشی را برانگیخته مراتب بیشتر شور و شوق از دانش آموزان از حتی آنهایی که من را از کالج زیبایی Bhavani,”, به یاد می آورد منهر در کتاب خود چندین جنبه از مادورای. آن را چاپ شده بر روی جلد کالج, مجله و آمد به امضای خود ،

Manohar and Mahema Devadoss

اما این عشق است که آورده هنرمند در او. زمانی که او ملاقات کرد Mahema از طریق متقابل پسر عموی منهر قرار دادن استعداد خود به خوبی استفاده با نشان دادن تقریبا هر نامه ای به او نوشت و به او.

Mahema یک مدال طلا در هنرهای زیبا و کامل بود انگیزه ای برای خود نبوغ هنری. “در سال 1966 ما یک کارت پستال با نقاشی رنگ و روغن از 120 ft طولانی کشور قایق در باکینگهام کانال در نزدیکی Pulicat دریاچه. بسیاری از دوستان آن را می خواستم و بنابراین ما تصمیم به انجام چنین میراث کارت و درآمد حاصل را به موسسه خیریه. من به او نوشت که متن آن را در ادامه حتی پس از حادثه برای 42 سال تا سال 2007 زمانی که ما به فروش می رسد یک رکورد 33,000 کارت.”

صحبت کردن در مورد عشق خود را برای ماه به او محبت اشاره به منهر تأکید می کند که ایشان یک ازدواج پر سخاوتمندانه دوز خنده “ما استفاده می شود به, اذیت کردن هر یک از دیگر تا به حال نام کاربری و می خنده حتی در طول کار پر زحمت داشتن به نوبه خود Mahema در بستر هر سه ساعت (برای جلوگیری از زخم بستر).

آن را نیز یک رابطه احترام متقابل — Mahema خوانده شده به من حتی به عنوان من با ترسیم چشم انداز محدود.”

او در بخشی خود را تا به حال ابداع یک بومی تدبیر بالای تخت او به طوری که او می تواند دیدن نقشه های خود را. “حتی در شب او وارد خواب ابدی در سال 2008 Mahema خواسته برای دیدن نقاشی من ساخت برج ساعت در شهر مدرس دانشگاه بود و از آن راضی است.”

منهر به نظر می رسد به جلو به نشریات جدید در این سال — مدرس جوهر — فراوان یک کتاب مصور در نشانه در چنای با همكاري Sujatha شانکار و چالش های انعطاف پذیری & پیروزی در زندگی خود با Mahema. “هر چند من آخرین آثار هنری بود در سال 2009 من می توانم در قرعه کشی های ساده نیمه انتزاعی طرح با کمک حتی تا شش ماه پیش. من هم از نوشتن چهار داستان عشق” می گوید منهر که دیکته افکار خود را به وزیر خود Sheela. او نقش سازدهنی در هر روز شده است و یادگیری موسیقی به خوبی به اندازه کافی که او حتی در انجام نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی