Pak-منبع کانادا rearrested در ایالات متحده در هند استرداد درخواست برای نقش در بمبئی حمله

پاکستان-منبع کانادا تاجر Tahawwur رعنا شده است rearrested در لس آنجلس در یک استرداد درخواست هند برای مشارکت در سال 2008 بمبئی حمله تروریستی که در آن 166 نفر کشته شدند, با توجه به U. s. دادستان.

رعنا, 59 بود که به تازگی از زندان آزاد شده در مهربان زمین پس از او گفت: ما در دادگاه که او را آزمایش مثبت برای COVID-19.

او rearrested در لس آنجلس در 10 ژوئن پس از استرداد درخواست شده توسط هند که در آن او اعلام کرد فراری گفتند.

دستیار آمریکا وکیل John J. Lulejian به دادگاه گفت که دولت هند به عنوان هر دو جانبه استرداد پیمان امضا شده در سال 1997 درخواست دستگیری و بازداشت رعنا با یک نظر نسبت به استرداد او.

آقای Lulejian گفت: هند اطلاع داده است ایالات متحده که رعنا است که تحت تعقیب برای تعدادی از جرائم از جمله توطئه برای ارتکاب قتل در نقض بخش 120B و 302 و قتل در نقض بخش 302 از قانون مجازات اسلامی (IPC).

رعنا نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب جعل هدف از خیانت و توطئه به استفاده از به عنوان اصل سند جعلی یا ثبت الکترونیکی.

او ساخته شده اولیه حضور در دادگاه در تاریخ 11 ژوئن.

روز جمعه آمریکا در منطقه قاضی ژاکلین Chooljian در ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی کالیفرنیا برنامه ریزی شده خود را پیوند شنوایی برای ژوئن 30.

وکیل او خواسته شده است به ارائه تقاضای خود را در ماه ژوئن 22 و دولت فدرال را پاسخ است که با توجه ژوئن 26.

آقای Lulejian گفت که این جرائم که رعنا را حکم بازداشت صادر شد تحت پوشش ماده 2 از هند-ایالات متحده معاهده استرداد.

حکم بازداشت صادر شده علیه رعنا در هند توسط Poonam A. لابامبا منطقه و جلسات قاضی ویژه دادگاه هند نخست وزیر آژانس تحقیقات ملی تحقیقات آژانس (NIA) در تاریخ 28 اوت سال 2018 است.

به گفته دادستان فدرال بین سال های 2006 و در ماه نوامبر سال 2008 رعنا توطئه با او دوست دوران کودکی دیوید کلمن Headley همچنین به عنوان شناخته شده “Daood گیلانی” و دیگران واقع در پاکستان به کمک لشکر-e-Taiba (اجازه) و Harakat ul-جهاد-e-Islami هر دو ایالات متحده تعیین شده به سازمان های تروریستی به برنامه ریزی و انجام حملات تروریستی بمبئی.

رعنا بود که برای اولین بار دستگیر و در شیکاگو در اکتبر 18, 2009. پس از آن او رفت و به محاکمه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال ایلینوی که در آن Headley برای شهادت دادستان است.

هیئت منصفه او را محکوم کرد و از یک تعداد از توطئه برای ارائه کمک مادی به تروریسم در دانمارک و یک تعداد از ارائه حمایت مادی به اجازه.

داوران اما تبرئه رعنا از یک تعداد از توطئه برای ارائه کمک مادی به تروریسم در هند.

هری D. Leinenweber ایالات متحده در منطقه قاضی برای منطقه شمال ایلینوی محکوم رعنا به یک 168-ماه حبس.

در 7 مه این سال رعنا ثبت یک حرکت دلسوز برای انتشار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال ایلینوی.

در حرکت رعنا ادعا کرد که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و متزلزل شرایط پزشکی او را در خطر شدید از عوارض تهدید کننده زندگی.

رعنا نیز خواسته دادگاه برای کاهش محکومیت خود و اجازه می دهد او را به بازگشت به کانادا.

رعنا یک شهروند کانادایی است اما او یک اقامت شیکاگو و در حال اجرا یک کسب و کار در شهر در زمان دستگیری او.

خود درخواست رد شد توسط ربکا R Pallmeyer رئیس قاضی منطقه ای ایالات متحده برای منطقه شمال ایلینوی در مارس 18.

او با ثبت یک درخواست دوم — حرکت برای تجدید دلسوز انتشار — در 4 ژوئن. پنج روز بعد در ژوئن 9, قاضی Leinenweber اعطا رعنا حرکت کاهش می یابد و حکم او به زمان خدمت و دستور داد او را آزادی فوری در حالی که ترک دست نخورده تمام جنبه های دیگر از محکومیت کیفری.

رعنا خدمت شد و حکم او در دادگاه فدرال تادیبی موسسه ترمینال جزیره در سن پدرو کالیفرنیا.

با توجه به اینکه او یک شهروند کانادایی است وزارت امنیت داخلی اتحاد واصل نگهداری مهاجرت برای او با اداره زندانها.

او به طور رسمی rearrested روز بعد در 10 ژوئن. اداره زندانها در حال حاضر در حال برگزاری رعنا در این مرکز به موجب نگهداری مهاجرت.

آقای Luiejian گفت: دادگاه در ارسال مورخ 10 ژوئن که درخواست رسمی برای استرداد از دولت هند پشتیبانی شده توسط این اسناد و مدارک مشخص شده در این پیمان ارائه خواهد شد و نهایی در زمان مورد نیاز تحت این پیمان است.

2008 بمبئی حمله یکی از هند وحشتناک ترین حملات تروریستی که در آن 166 نفر کشته شدند و بیش از 300 زخمی به 10 به شدت مسلح تروریست از پاکستان ایجاد ضرب وشتم در بمبئی در نوامبر 26, 2008.

ملی پاکستان محمد اجمل Kasa, the lone تروریستی دستگیر زنده به دار آویخته شد به مرگ در نوامبر 21, 2012.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>