پاکستان هوانوردی تعلیق مجوز از 34 بیشتر PIA خلبانان

پاکستان هوانوردی است به حالت تعلیق مجوز از 34 بیشتر خلبانان خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) به ظن برگزاری جعلی درجه با توجه به گزارش های رسانه ها در جولای 8.

هفته گذشته پرچم ملی حامل خاتمه از خدمات 52 کارکنان را به اتهامات گوناگون از جمله جعلی درجه است. این PIA است مبتنی بیش از 140 خلبانان پس از آن نازل شد در مجمع ملی که برخی از آنها برگزار شد ‘مشکوک و جعلی’ مجوز.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری مجوز از 34 بیشتر خلبانان باقی خواهد ماند معلق تا پرس و جو در برابر آنها بوده است نه تکمیل ژئونیوز گزارش داد.

در همین حال اتحادیه اروپا حمل و نقل هوایی آژانس ایمنی (EASA) در تاریخ 7 ژوئیه دستور داد آن 32 عضو به نوار پاکستان خلبانان از کار گزارش زیر از جعلی بودن مجوز های صادر شده برای آنها در این گزارش اضافه شده است.

این EASA خواسته است آن کشورهای عضو برای جزئیات بیشتر به پاکستان کاپیتان.

نامه فرستاده شده به عضو توسط EASA اعلام کرد که کا نشان داد بی نظمی در صدور 40 درصد از مجوزهای.

این حرکت به دنبال یک تصمیم توسط EASA به طور موقت به حالت تعلیق PIA را مجوز برای کار به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای یک دوره 6 ماه موثر 1 ژوئیه اکسپرس تریبون گزارش داد.

“حدود 40 درصد از خلبان هواپیمایی مجوز صادر شده توسط PCAA هستند یا جعل و یا در غیر این صورت نمی ICAO [بین المللی حمل و نقل هوایی عمران سازمان] سازگار” خواندن این نامه توصیف این وضعیت به عنوان یک “قبر ایمنی نگرانی”.

این تصمیم توسط EASA گرفته شده پس از 262 پاکستان خلبانان بودند گراندد که گواهینامه حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان به حال نامیده مشکوک در شورای ملی است.

مباشر می رود ‘از دست رفته’

به طور جداگانه یک PIA پرواز مباشر رفت از دست رفته از هتل خود را پس از ورود به تورنتو با پرواز حمل مسافر از اسلام آباد, طلوع نیوز گزارش داد.

PIA مباشر, یاسر ناپدید شد از هتل او اقامت داشت پس از رسیدن به تورنتو در PIA پرواز PK-781.

پرواز مباشر پیدا شد از دست رفته از هتل خود را هنگامی که هواپیمایی کارکنان ارشد با او تماس در جولای 6.

او گزارش داد که او از رفتن به شهر دیگر و پس از آن تلفن همراه خود باقی ماند و خاموش در این گزارش اضافه شده است.

این PIA مدیر ایستگاه در تورنتو به اطلاع فرودگاه تورنتو مقامات که آقای یاسر رفته بود به یکی دیگر از شهرستان.

رسیدگی به این موضوع شده است, راه اندازی شده توسط PIA مدیریت این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>