پاکستان در نظر دارد یک پیشنهاد برای اجازه دادن هندی, زائران برای ورود به Kartarpur راهرو بدون گذرنامه به منظور جذب بیشتر بازدید کنندگان به احترام Gurdwara Darbar صاحب, وزیر کشور اعجاز شاه مطلع پارلمان این کشور.

در ماه نوامبر سال گذشته به پاکستان و هند به طور جداگانه افتتاح تاریخی راهرو در دو طرف خود را از مرز. راهرو را فراهم می کند کوتاه ترین مسیر برای زائران سیک به احترام Gurdwara Darbar صاحب در Kartarpur منطقه از پاکستان نارووال منطقه که در آن گورو ناناک آخرین صرف 18 سال از زندگی خود را.

وزیر کشور آقای شاه گفت: شورای ملی در طول این سوال ساعت در روز جمعه است که در حال حاضر گذرنامه-ورود رایگان از زائران به Kartarpur راهرو بود و نه مجاز و مطابق با تفاهم نامه امضا شده میان پاکستان و هند اکسپرس تریبون گزارش داد.

با این حال او اضافه کرد: یک پیشنهاد برای ورود بدون گذرنامه به منظور جذب بازدید کننده بیشتر شد و تحت نظر گرفتن که دقیق ورودی ممکن است به دنبال از وزارت امور خارجه.

طبق روش زائران می تواند بازدید راهرو از طلوع تا غروب پس از تولید هند گذرنامه و یا خارج از کشور شهروند هندی-منبع کارت همراه با گذرنامه مقیم کشور, او گفت:.

او اضافه کرد که این جنبش از بازدید کنندگان هند تنظیم شده بود از طریق یک ترکیب فیزیکی و الکترونیکی سیستم های امنیتی پاکستان رنجرز (پنجاب) همراه با دیگر اجرای قانون.

بازدید کنندگان به شدت در داخل نگه داشته Gurdwara پیچیده با استفاده از پایه گردان دروازه برای جلوگیری از خروج به سوی طرف پاکستانی. تمام فعالیت ها در داخل و اطراف راهرو در حال نظارت از طریق دوربین های مدار بسته,” او گفت: به نقل از.

جزئیات صدور ملی کارت های هویت برای اتباع خارجی نیز ارائه شده در خانه. وزارت کشور گفت که 1,637 خارجی صادر شد که هویت ملی کارت در 2009-2012 در حالی که 474 صادر شد کارت از 2013 تا 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی