ضد تروریسم در دادگاه عالی پاکستان روز سه شنبه پذیرش درخواست بمبئی حمله متفکر و Jamat-ud-الدعوه رئیس (JuD) حافظ سعید به باشگاه تمام شش ترور-تامین مالی از موارد در برابر او و دستیاران او و اعلام حکم در اتمام محاکمه.

دادگاه ضد تروریسم یا ATC تا به حال بازجویی از سعید و دیگران در دسامبر 11 در ترور تامین مالی مورد در روز به شنیدن.

“ضد تروریسم دادگاه لاهور را پذیرفته و تقاضای سعید و مشاوران نزدیک خود را به دنبال تاخیر در حکم دو به این نتیجه رسیدند ترور-تامین مالی موارد در برابر آنها تا محاکمه چهار نفر دیگر از جمله موارد در حال بررسی کامل است” دادگاه گفت: با توجه به PTI پس از شنیدن.

با توجه به درخواست چهار نفر دیگر ترور-تامین مالی موارد در برابر سعید Zafar Iqbal, Yahya عزیز, Abdul Rehman Makki انتظار قبل از همان ATC. “به عنوان شواهد بوده است و در حال پیشرفت ممکن است دادگاه اعلام حکم در شش مورد از جمله آنهایی که در حال حاضر به این نتیجه رسیدند پس از محاکمه به اتمام است ،

این مقام گفت: دادگاه پس از پذیرش سعید درخواست دستور دادستان به شاهدان حال حاضر در چهار دیگر موارد در برابر JuD رهبران در روز چهارشنبه. “دادگاه اعلام خواهد شد این حکم پس از تمام شاهدان در حال تولید و عبور از آزمون انجام شده است,” او گفت:.

معاون دادستان کل مخالف Saeed درخواست و استدلال کرد که این دادگاه در دو مورد در برابر او و دیگران در حال حاضر تکمیل شده است و تحت قانون دادگاه ممکن است اعلام حکم. او درخواست دادگاه به رد Saeed درخواست و اعلام حکم.

در روز شنبه گذشته در لاهور صبا قاضی حسین ارشد Bhutta به تعویق افتاده بود حکم علیه سعید در دو ترور-تامین مالی موارد تا 11 فوریه.

معاون دادستان کل Abdul Rauf Wattoo گفت: سحر تلویزیون که در برخی از موارد شش برابر سعید و دیگران انتظار همان دادگاه و ارائه مدارک و شواهد در چهار مورد باقی مانده است که در حال پیشرفت است.

“شنیدن از همه چهار نفر باقی مانده موارد خواهد بود در نتیجه به طور همزمان در پایان هفته و پس از آن دادگاه موضوع آن حکم” آقای Wattoo گفت.

سعید و دیگر JuD رهبران تولید شد و قبل از صبا در امنیت بالا.

در نتیجه موارد دادستان در حال تولید برخی از 20 یا بیشتر شاهدان در ATC که شهادت در برابر Saeed خود نزدیک دستیاران خود را برای دخالت در ترور های تامین مالی.

Saeed در حال حاضر ثبت اظهارات خود قبل از دادگاه در دو ترور-تامین مالی از موارد در برابر او که در آن او التماس کرد “گناه نیست”.

موارد ترور-تامین مالی ثبت شده علیه او در لاهور و گوجرانواله شهرستانها در برنامه مبارزه با تروریسم وزارت (CTD) از پنجاب ،

صلیب سؤال از شهود دادستانی علیه سعید و سه نفر از دستیاران نزدیک با دفاع وکیل در حال حاضر شده است به این نتیجه رسیدند.

مقابله با تروریسم گروه تا به حال ثبت شده 23 فیرث در برابر سعید و همدستانش با اتهام ترور تامین مالی در شهرهای مختلف استان پنجاب و او را دستگیر کردند در ژوئیه 17. او تسلیم در کوت Lakhpat زندان در لاهور.

موارد ثبت شده علیه سعید و دیگران در لاهور گوجرانواله و مولتان برای مجموعه ای از منابع مالی برای تأمین مالی تروریسم از طریق دارایی/خواص ساخته شده و برگزار می شود در نام تراست/غیر انتفاعی سازمان از جمله Al-Anfaal اعتماد Dawatul ارشاد, اعتماد, Muaz بن جبل اعتماد ،

با توجه به CTD تحقیقات راه اندازی شد و به تامین مالی امور ممنوعه سازمان – JuD و Lashkar-e-Taiba (اجازه) – در ارتباط با اجرای تحریم های سازمان ملل علیه این تعیین اشخاص و افراد به عنوان کارگردان امنیت ملی کمیته (شورای امنیت ملی) در جلسه خود از تاریخ 1 ژانویه 2019 به ریاست نخست وزیر پاکستان عمران خان برای اجرای طرح اقدام ملی.

“این مظنون ساخته شده از دارایی های صندوق از ترور-تامین مالی است. آنها برگزار شد و با استفاده از این دارایی ها به جمع آوری پول بیشتر برای بیشتر ترور-تامین مالی است. از این رو آنها مرتکب جرائم متعدد از ترور-تامین مالی و پول شویی تحت ضد تروریسم سال 1997. آنها پیگرد قانونی خواهد داشت در ضد تروریسم دادگاه برای ارتکاب این جرائم” از CTD گفت.

Saeed-led JuD اعتقاد بر این است که به سازمان اجازه دهید که مسئول انجام 2008 بمبئی حمله که به کشته شدن 166 نفر از جمله شش آمریکایی است.

وزارت خزانه داری تعیین شده از سعید به عنوان یک ویژه تعیین شده تروریستی جهانی و ایالات متحده از سال 2012 تا به ارائه یک دلار 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به ارمغان می آورد سعید به عدالت است.

ایالات متحده نیز با استقبال سعید کیفرخواست توسط یک پاکستانی دادگاه اصرار اسلام آباد برای اطمینان کامل دادستان و سریع دادگاه از اتهامات عنوان شده علیه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی