دادگاه پاکستان به عهده حکم علیه بمبئی حمله متفکر حافظ سعید

یک پاکستانی ضد تروریسم دادگاه در روز شنبه به تعویق افتاده است حکم خود را در برابر بمبئی حمله متفکر حافظ سعید در دو ترور تامین مالی موارد خود را در “درخواست” و موکول به جلسه تا روز سه شنبه.

ضد تروریسم دادگاه (ATC) لاهور قاضی حسین ارشد Bhutta هفته گذشته این سایت متعلق حکم در برابر جماعت-ud-تفسیر (JuD) رئیس در دو ترور تامین مالی موارد برای شنبه.

“از صبا قاضی در روز شنبه انجام گرفت تا نرم افزار از حافظ سعید از دادگاه درخواست را به باشگاه همه ترور تامین مالی موارد در برابر او و اعلام حکم پس از محاکمه به اتمام است” دادگاه گفت: با توجه به PTI پس از این جلسه در روز شنبه.

این مقام گفت: معاون دادستان مخالف Saeed درخواست با این استدلال که دادگاه در دو مورد در برابر او در حال حاضر تکمیل شده است و ممکن است دادگاه اعلام حکم قانون.

این ATC اما موکول به جلسه تا فوریه 11, صدور اعلامیه به هر دو دادستان و وکلای مدافع برای استدلال در Saeed درخواست.

Saeed تولید شد و قبل از صبا در امنیت بالا.

دادستان در حال تولید برخی از 20 شاهدان در صبا به شهادت علیه سعید و او دستیاران خود را به اتهام دخالت در ترور تامین مالی است.

این ATC بازجویی از سعید و دیگران در دسامبر 11 در ترور تامین مالی موارد در روز-به-روز شنیدن. او در حال حاضر ثبت اظهارات خود قبل از دادگاه در دو ترور تامین مالی موارد در برابر او که در آن او التماس کرد “گناه نیست”.

موارد ترور تامین مالی ثبت شده علیه او در لاهور و گوجرانواله شهرستانها در برنامه مبارزه با تروریسم وزارت (CTD) از پنجاب ،

صلیب سؤال از شهود دادستانی علیه سعید و سه نفر از دستیاران نزدیک با دفاع وکیل در حال حاضر شده است به این نتیجه رسیدند.

این CTD تا به حال ثبت شده 23 فیرث در برابر سعید و همدستانش با اتهام ترور تامین مالی در شهرهای مختلف استان پنجاب و او را دستگیر کردند در ژوئیه 17. او برگزار شد در کوت Lakhpat زندان در لاهور.

Saeed-led JuD اعتقاد بر این است که به سازمان اجازه دهید که مسئول انجام 2008 بمبئی حمله که به کشته شدن 166 نفر از جمله شش آمریکایی است.

وزارت خزانه تعیین شده از سعید به عنوان یک ویژه تعیین شده جهانی تروریستی است. آمریکا از سال 2012 ارائه کرده است a 10 میلیون دلار پاداش برای اطلاعاتی که به ارمغان می آورد سعید به عدالت است.

پاریس-based Financial Action Task Force در ماه اکتبر تصمیم به نگه داشتن پاکستان در آن ‘خاکستری’ لیست برای عدم جلوگیری از funnelling از کمک های مالی به گروه های تروریستی اجازه JeM و دیگران.

اگر نه حذف کردن لیست مارس پاکستان ممکن است حرکت به یک لیست سیاه از کشورهایی است که در صورت شدید تحریم های اقتصادی مانند ایران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر