پاکستان جدا از 200 نفر در نزدیکی مرز ایران

پاکستان آغاز شد quarantining حداقل 200 نفر در نزدیکی مرز ایران گفته است که روز دوشنبه به عنوان ترس spiralled بیش از رشد تلفات از COVID-19 در منطقه در میان اتهامات از coverup در ایران.

قرنطینه اعلام ساعت پس از پاکستان مهر و موم کردن مرز مشترک خود با ایران در حالی که کشور همسایه افغانستان گفت: آن را به حال شناسایی آن عفونت است.

آن را نیز به مقامات ایرانی را رد اتهامات رسمی coverup گزارش زیر که ده ها تن از مرگ رفته بود گزارش نشده در کشور است.

در جنوب غربی استان بلوچستان مقامات منتقل سریع به قرنطینه حداقل 200 نفر پس از شیعه piligrims بازگشت از ایران وارد کشور و به طور خلاصه در تعامل با ساکنان دیگر.

“ما تصمیم گرفته اند به شانس و نگه داشتن همه آنها را در زیر مشاهده برای 15 روز آینده,” نجیب Qambrani دستیار کمیسر در تافتون مرز عبور کرده و گفته گفت: 250 نفر از قرنطینه.

بلوچستان وزیر بهداشت Javan مالک تایید شده اما تخمین زده می شود که بین 200 و 250 برگزار می شد.

او افزود که حدود 7000 زائران در حال بازگشت به پاکستان از ایران در این ماه به تنهایی.

افغانستان و پاکستان به اشتراک گذاری طولانی متخلخل مرز با ایران است که اغلب توسط قاچاقچیان و قاچاقچیان انسان در حالی که میلیون ها نفر از پناهندگان افغان در حال حاضر زندگی می کنند در جمهوری اسلامی – افزایش ترس است که این ویروس می تواند به راحتی گسترش بیش از مرز.

پاکستان و هم مرز با چین به شمال و ایران در جنوب نیز رنج می برد این بار اضافی داشتن بدون زرق و برق, بهداشت و درمان, سیستم پس از چند دهه از زیر-سرمایه گذاری توسط دولت ترک فقیر روستایی جوامع به ویژه آسیب پذیر است.

بلوچستان به طور خاص است محزون می خوانی آمادگی برای رسیدگی به بهداشت عمومی اورژانس پس از احاطه برای دهه های یک تجزیه طلب شورش جهادی خشونت و غفلت از دولت مرکزی است.

رمان coronavirus گسترش به بیش از 25 کشور با بیش از 2500 کشته در چین است و باعث نصب دزدگیر با توجه به جدید جیب شیوع بیماری در اروپا و خاورمیانه و آسیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>