پاکستان راه اندازی در سراسر کشور مبارزه با فلج اطفال

پاکستان در تاریخ 17 فوریه راه اندازی سراسری مبارزه با فلج اطفال واکسینه مورد 39.6 میلیون کودک زیر سن پنج سال در این کشور به عنوان دولت به دادگاه تجدید نظر به مردم برای حمایت خود را برای ریشه کن کردن بیماری فلج کننده.

دستیار ویژه نخست وزیر عمران خان در حوزه سلامت ظفر میرزا گفت: دولت متعهد شده است برای رسیدن به هر کودک با واکسن فلج اطفال.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی, پاکستان یکی از سه کشور همراه با افغانستان و نیجریه که فلج اطفال هنوز بومی.

ما انتقادی بررسی عملکرد ما طی مبارزات انتخاباتی و کار با ولایتی و ولسوالی تیم حتی بهتر از آمادگی این کشور واکسیناسیون درایو, او گفت:. وی از مردم برای پیوستن به دست با دولت برای از بین بردن ویروس فلج اطفال از کشور است.

بیش از 2,65,000 فلج اطفال کارگران رفتن درب به درب به اداره فلج اطفال قطره به مورد 39.6 میلیون, کودکان, مقامات گفت. ابتکار عمل آمده است روز پس از پاکستان را تایید کرد 5 جدید فلج اطفال موارد مصرف تعداد کسانی که تحت تاثیر این بیماری در سال جاری به 17. در سال گذشته 144 فلج اطفال موارد گزارش شده در سراسر کشور به مراتب بالاتر از 12 در سال 2018 و هشت در سال 2017.

نخست وزیر خان بود در ماه دسامبر گفت که آن را یک “ماده شرم” که پاکستان در میان کشورهایی که فلج اطفال هنوز هم شایع است.

تلاش برای ریشه کن کردن این بیماری شده اند به طور جدی مانع مرگبار هدف قرار دادن تیم واکسیناسیون در سال های اخیر توسط شبه نظامیان, که مخالفت با درایوهای ادعا قطره فلج اطفال باعث ناباروری. حمله به تیم های واکسیناسیون فرزندتان باید ادعا کرد که نزدیک به 70 زندگی از دسامبر 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>