یک پاکستانی وکیل به دادگاه تجدید نظر به دیوان عالی کشور به کنار حکم یک دادگاه عالی است که لغو حکم اعدام خود تبعید جمهور سابق پرویز مشرف.

دادگاه ویژه اسلام آباد در 17 دسامبر گذشته دست مجازات اعدام به 74 سال سن بازنشسته طور کلی در حال حاضر مستقر در دبی پس از شش سال از شنیدن مشخصات بالا مورد خیانت در برابر او.

پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) دولت به رهبری نخست وزیر نواز شریف بود واصل خیانت پرونده سابق رئیس ستاد ارتش در سال 2013 بیش از تحمیل اضافی-قانون اساسی اضطراری در نوامبر سال 2007 که منجر به حبس از تعدادی از قضات دادگاه برتر در خانه های خود و اخراج بیش از 100 نفر از قضات است.

دادگاه اعلام کرد ‘قانون اساسی’

در ژانویه 13, آقای مشرف را محاکمه در خیانت مورد اعلام شد که “خلاف قانون اساسی” توسط دادگاه عالی لاهور (LHC) که منجر به ابطال حکم اعدام علیه رئیس جمهور سابق.

LHC اعلام کرد که تشکیل دادگاه ویژه شد “خلاف قانون اساسی” است و خیانت پرونده علیه آقای مشرف شد آماده مطابق با قانون است.

در تجدید نظر در فوریه 3, ارشد, مشاوره, حمید خان, نمایندگی درخواست مدافع, Taufiq آصف درخواست دادگاه راس به کنار LHC حکم با اعلام آن را غیر قانونی و بدون حلال اقتدار سحر روزنامه گزارش شده در فوریه 4.

درخواست استدلال کرد که دادگاه عالی از طریق آن سفارش کرده بود عملا باطل و رندر بی اثر ماده 6 از قانون اساسی که دارای اهمیت ویژه و اهمیت قانون اساسی در تاریخ پاکستان است.

در سفارش خود را به دادگاه عالی اعلام کرده بود که قانون اساسی از دادگاه ویژه نقض حقوق کیفری متمم (ویژه دادگاه), قانون 1976 و گفت: اصلاح ماده 6 قانون اساسی می پردازد که با خیانت زیر 18 متمم نمی تواند با توجه نگر اثر به تشکیل یک جرم مرتکب شده بسیار زودتر.

محاکمه غیابی توسط دادگاه ویژه نیز برگزار می شود به طور غیر قانونی توسط دادگاه عالی.

ارشد مشاوره در مورد پذیرش آقای مشرف دادخواست توسط دادگاه عالی هنگامی که یک موضوع مشابه بود انتظار قبل از دیوان عالی کشور به خصوص هنگامی که موثر بود در حال حاضر صادر شده توسط دادگاه راس در تاریخ 1 آوریل 2019.

‘سلسله مراتب دادگاه نقض’

او استدلال کرد که این سرگرمی از یک دادخواست در دیوان عالی نقض قانون اساسی سلسله مراتب دادگاه.

این ایجاد شده در ثبت درخواست استدلال که آقای مشرف در حال حاضر اعلام شده است یک absconder و لذا او حق ندارد قانون را به دنبال ماندن در دادگاه علیه او قبل از دادگاه ویژه. او حق ندارد حتی به دنبال ماندن در برابر اعلام حکم دادگاه ویژه.

تمام اقدامات قبل از دادگاه عالی بودند بر خلاف قانون و قانون اساسی این طومار گفت:, و اضافه کرد که دادگاه عالی نمی تواند نشستن بیش از 1 آوریل 2019 حکم که در دادگاه راس در حالی که تصمیم گیری در این مورد دادگاه عالی لاهور کانون بود با صدور بخشنامه به دادگاه ویژه برای ادامه آقای مشرف را محاکمه.

آقای مشرف که حکومت پاکستان از سال 1999 تا سال 2008 اولین نظامی حاکم به اعدام محکوم شده برای اخلال در قانون اساسی است. سه ستاد ارتش پاکستان از جمله ژنرال ایوب خان ژنرال یحیی خان و ژنرال ضیاء الحق نیز لغو قانون اساسی اما هرگز رو هر دادگاه.

این حاکم نظامی سابق است که زندگی در دبی از ماه مارس سال 2016 چپ پاکستان برای درمان پزشکی است و بازگشت نیست پس با استناد به امنیت و سلامت دلایل.

دکتر محمد امجد مشرف را از نزدیکان و سابق رئیس خود را تمام پاکستان مسلم لیگ (APML) حزب گفته است که رئیس جمهور سابق به سرعت در حال تبدیل شدن به ضعیفتر به دلیل یک بیماری ناشناخته به همین دلیل است که او قادر به بازگشت به پاکستان به صورت مورد خیانت.

در ژانویه 18, دیوان عالی کشور, بازگشت یک دادخواست علیه او محکومیت و صدور حکم توسط دادگاه ویژه با اعتراض که او مجاز به تجدید نظر و بدون تسلیم شدن به قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی