پاکستان به احتمال زیاد به دریافت چهار ماه استراحت برای تحقق بخشی از تعهدات

پاکستان است که به احتمال زیاد به دریافت چهار ماه برای تحقق الزامات Financial Action Task Force (FATF) و امن خروج از آن خاکستری لیست.

تصمیم به این اثر شد به احتمال زیاد گرفته شده توسط گروه کاری اقدامات مالی در روز جمعه پس از پایان فوریه 16-21 جلسات گروه و عمومی در پاریس. پاکستان هیئتی را به این جلسات منجر شد توسط وزیر درآمد حماد الازهر.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین متوجه شده است آن را پشتیبانی نمی Pak. در همه زمان ها: فرمانده ارتش | FATF فهرست سیاه ممکن است بر پاکستان سرمایه: صندوق بین المللی پول گزارش

FATF در ماه اکتبر تصمیم به نگه داشتن پاکستان در آن ‘خاکستری’ لیست برای عدم جلوگیری از funnelling از کمک های مالی به گروه های تروریستی Lashkar-e-Taiba, جیش-e-محمد و دیگران.

همچنین به عنوان خوانده شده | مسعود ازهر و خانواده از دست رفته پاکستان می گوید ترور تامین مالی ناظر FATF

اگر نه حذف کردن لیست مارس پاکستان ممکن است حرکت به یک لیست سیاه از کشورهایی است که در صورت شدید تحریم های اقتصادی مانند ایران است.

با توجه به گزارش در سپیده دم , روزنامه بین المللی ترور تامین مالی ناظر بر تنظیم شد به پاکستان تا ژوئن 2020 برای رسیدن به انطباق کامل با آن 27-نقطه طرح اقدام و امن خروج از FATF خاکستری لیست.

همچنین به عنوان خوانده شده | پاکستان دیگر یک پناهگاه امن برای گروه های تروریستی: عمران خان

منابع از پاریس گفت که پاکستان پیدا شد به طور کامل و یا نزدیک به طور کامل سازگار در بیش از نیمی از 27 اهداف.

ما راضی به پیشرفت است. وجود دارد هیچ موردی در فهرست سیاه آمریکا یک منبع بیان شد که در این گزارش.

پاکستان در حال حاضر در حال تهیه عمده اصلاحات به حداقل یک دوجین از قوانین خود را برای دیدار با FATF مورد نیاز در ماه ژوئن این سال است.

بر اساس آن این کشور عملکرد خواهد بود قضاوت در آینده FATF عمومی در اکتبر سال 2020 این گزارش گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | سرمقاله: سیاه و سفید و خاکستری: ترور بودجه و پاکستان

پاکستان فرستاده شده 650-صفحه نقد و بررسی گزارش به FATF در ژانویه 8. گزارش ارائه شد در پاسخ به 150 سوال مطرح شده توسط FATF مورد جدید پاکستان سیاست های پول شویی. گزارش خلاصه اقدامات انجام شده توسط پاکستان بین ماه های اکتبر تا ژانویه 2019 2020 به پیاده سازی این گروه توصیه.

در ماه ژانویه پاکستان خواست ایالات متحده برای حمایت از پیشنهاد خود را برای خروج از FATF خاکستری لیست آستانه نشست بین المللی ترور تامین مالی ناظر در پکن که در آن اسلام آباد تلاش برای اتخاذ قوانین سختگیرانه تر در برابر ترور تامین مالی و پول شویی بودند مورد بررسی قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>