نخست وزیر پاکستان عمران خان خواستار اسامه بن لادن ‘شهید’ در مجلس

نخست وزیر پاکستان عمران خان روز پنج شنبه به نام مقتول القاعده رئیس و 9/11 متفکر اسامه بن لادن یک “شهید” (شهید) و گفت که اسلام آباد مواجه شده “خجالت” با در نظر گرفتن بخشی در جنگ امریکا ‘ در ترور.

صحبت کردن در مجلس در بودجه جلسه جناب آقای خان گفت که نیروهای آمریکایی وارد پاکستان و کشته شدن بن لادن بدون اطلاع اسلام آباد پس از آن همه شروع به سوء استفاده از کشور خود.

“من فکر نمی کنم وجود یک کشور است که حمایت از جنگ علیه ترور و تا به حال به صورت خجالت برای آن است. پاکستان نیز آشکارا سرزنش برای آمریکا به شکست در افغانستان” آقای خان گفت.

 

“برای پاکستانی ها در سراسر جهان آن را شرم آور لحظه ای که آمریکایی ها آمدند و کشته شدن اسامه بن لادن در Abottabad… شهادت او. تمام جهان شروع به سوء استفاده از ما را پس از آن. متحد ما آمد در داخل کشور ما و کشته شدن کسی بدون اطلاع ما. و, 70,000 پاکستانی درگذشت از آنجا که ایالات متحده در جنگ با ترور” او گفت:.

بن لادن کشته شد توسط نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم در ابوت آباد پاکستان در مه 2011.

مخالفت با انتقاد از اظهارات

آقای خان اظهارات خود جلب کرد انتقاد از مخالفان.

“اسامه بن لادن بود تروریستی و ما ساعت او را به نام یک شهید. او در پشت قتل عام هزاران نفر گفت:” خواجه آصف از پاکستان مسلم لیگ نواز.

در سخنرانی خود نخست وزیر نیز در دفاع از خود دولت در پاسخ به کروناویروس بحران گفته شده است وجود دارد هیچ سردرگمی و یا تناقض در سیاستهای رسمی از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“آنها می گویند دوباره و دوباره وجود دارد سردرگمی … اگر یک کشور که دولت را ندارد سردرگمی آن مال ما بود” آقای خان گفت: به نقل توسط سحر روزنامه.

مردم را به عنوان مثال از نیوزیلند هنگامی که صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله, او گفت:, و اضافه کرد که “نیوزیلند اجتماعی فاصله در حال حاضر” با تراکم جمعیت کم.

گفت: “من از روز یکی از ما دو مشکل داشتیم و برای نجات مردم از تاج و گرسنگی و کسانی که در حال مرگ از فقر” او اضافه تصدیق کرد که دولت او تا به حال به صورت “بسیاری از انتقاد” در آغاز وجود دارد و فشار برای اجرای دقیق تر مستند به عنوان انجام شد توسط هند.

تکرار کرد “تخریب” جارو مستند می تواند به یک کشور, آقای خان گفت: “هند گزارش ها در مقابل جهان است.”

تعداد coronavirus موارد در پاکستان عبور 1,92,000-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر رسیده 3,903 در روز پنج شنبه.

در کشمیر

آقای خان همچنین گفت که دولت او تا به ابداع طرح بیشتر برجسته کشمیر موضوع در سطح جهان است.

پاکستان شده است تلاش ناموفق به طبل حمایت بین المللی در برابر هند برای خروج جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه ای در 5 اوت سال 2019 و bifurcating آن را به دو سرزمین های اتحادیه.

 

هند قاطعانه گفت: جامعه بین المللی است که لغو ماده 370 بود داخلی آن مهم است. آن را نیز توصیه پاکستان به قبول این واقعیت و همه ضد هند تبلیغات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>