پاکستان حفظ در “لیست خاکستری” از FATF

پاکستان شده است حفظ در “لیست خاکستری” از Financial Action Task Force (FATF) برای یکی دیگر از چهار ماه با هشدار شدید از جهانی دیده بان است که از ملاقات در پاریس (فوریه 19-21) برای تکمیل 27-نقطه طرح اقدام به آن داده شده است در ماه ژوئن 2020 و یا در صورت قرار دادن در “لیست سیاه”.

“همه مهلت در طرح اقدام شده اند. در حالی که با توجه اخیر و پیشرفت های قابل توجه این FATF دوباره نگرانی داده شکست پاکستان به تکمیل آن اقدام به برنامه ریزی در راستای توافق, جدول زمانی و در نور از ترور تامین مالی خطرات ناشی از صلاحیت” یک بیانیه صادر شده توسط FATF را در جلسه عمومی روز جمعه گفت.

پاکستان داده شد مهلت سپتامبر سال 2019 به تکمیل وظایف که شامل بستن همه دسترسی به کمک های مالی از شورای امنیت سازمان ملل متحد تعیین شده گروه های تروریستی از جمله طالبان, القاعده, Lashkar-e-Taiba و جیش-e-محمد و پیگرد رهبری خود را برای هر گونه دسترسی به منابع مالی و همچنین به عنوان سفت و قوانین بانکی امنیت هنجارهای است که مقابله با آنها است.

در ماه نوامبر سال 2019 پس از پاکستان در نظر گرفته شد به انطباق با تنها چهار امتیاز از طرح اقدام FATF تمدید مهلت فوریه که در آن بیانیه خود اشاره کرد و آن را پاکسازی شده بود و 14 امتیاز. FATF خواست پاکستان به “سرعت کامل” باقی مانده از لیست.

همچنین به عنوان خوانده شده | پاکستان دیگر یک پناهگاه امن برای گروه های تروریستی: عمران خان

“در غیر این صورت باید قابل توجه و پایدار و پیشرفت به خصوص در سیستان و penalising ترور تامین مالی نمی شود ساخته شده توسط مجمع عمومی بعدی این FATF اقدام خواهد کرد که می تواند شامل FATF با دعوت از اعضای خود و خواسته همه صلاحیت به توصیه موسسات مالی خود را به توجه ویژه به کسب و کار و روابط و معاملات با پاکستان” جهان بدن گفت: قوی ترین آن هشدار دهنده است.

یک سطح بالا تیم از پاکستان در حال حاضر در مجمع عمومی به دفاع از پاکستان را ضبط در حالی که هیئت های امنیتی و دیپلماتیک مقامات از 39 عضو بدن که شامل هند در جلسه حضور داشتند.

“لیست سیاه” اشاره به کشورهایی که شده است وجود دارد “فراخوان به عمل” و یا سخت بانکی و مالی بین المللی و تحریم های یک لیست که در حال حاضر شامل ایران و کره شمالی. پاکستان یکی از 12 کشور در “لیست خاکستری” یا “دیگر نظارت قضایی” است که در حال بررسی برای اقدامات برای جلوگیری از ترور تامین مالی و پول شویی.

پاکستان شده است لابی برای دریافت لیست خاکستری با استناد به اقدامات در حال حاضر صورت گرفته و گزارش شده است که حمایت از ترکیه برای حذف از لیست به طور کامل.

حتی در دولت هند گفت: مقامات قرار دادن پاکستان در لیست سیاه ممکن است ثابت ضد تولیدی به عنوان آن را نمی خواهد incentivised برای تکمیل طرح اقدام تحت یک مهلت. پاکستان شده است در لیست خاکستری در گذشته نیز از جمله بین 2012-2015 پس از آن گرفته شد لیست سازمان دیده بان تا 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>