پاکستان سوپر لیگ: ستاره نکردم T20 برای شروع امروز در کراچی

کریکت-طرفداران دیوانه در پاکستان قادر خواهد بود برای لذت بردن از تمام خود را Twenty20 لیگ در خانه خاک برای اولین بار زمانی که ستاره نکردم نسخه پنجم آغاز می شود دوشنبه در کراچی.

هفته پاکستان سوپر لیگ (PSL) را ببینید بالای بین المللی مانند Dale Steyn آفریقای جنوبی شین واتسون و کریس لین از استرالیا و غرب هند کارلوس Brathwaite و انگلستان Alex حال و جیسون Roy در میان 36 بازیکنان خارج از کشور در شش تیم.

مسابقات مشترک بین کراچی و راولپندی مولتان و لاهور پس از نگرانی های امنیتی باعث شده بود اکثر بازی ها در سال های گذشته برای بازی در امارات متحده عربی تنها با مراحل نهایی آخرین نسخه برگزار شد در صفحه اصلی.

هیات کریکت پاکستان (PCB) رئیس احسان مانی معتقد است تمایل در خارج از کشور ستاره به ثبت نام نشان میدهد که چگونه امنیت بهبود یافته در یک کشور که در آن ارتش به مبارزه مسلحانه شورشیان برای سال.

“بسیاری از بازیکنان تور پاکستان نشان می دهد که اعتماد به نفس آنها را در بازی در پاکستان” گفت: مانی که در زمان بیش از سال گذشته با هدف آوردن کریکت صفحه اصلی. “برای طرفداران این خواهد بود که مدتها در انتظار فرصت برای دیدن خود cricketing قهرمانان زندگی می کنند در عمل و تقویت عشق خود را برای این بازی بزرگ پس از ترک محروم.”

یک نسل از پاکستان جوانی به حال به تماشای بالا پرواز کریکت در خانه پس از یک حمله مرگبار در سریلانکا تیم تست اتوبوس در سال 2009 درخواست های بین المللی طرف به اجتناب از کشور است.

‘یک پیام خوب’

بهبود امنیت کافی 2015 برای محدود اور بین المللی به میزبانی اما تست کریکت بازگشت تنها در ماه دسامبر پس از یک دهه را در تبعید.

“این مهم است که آن را خاموش می رود به خوبی برای آینده کریکت پاکستان گفت:” سابق استرالیا رودخانه دین جونز که مربی کراچی پادشاهان. “همه پسران بزرگ که در اینجا از خارج از کشور باید خود را به کشورهای در اینجا و بازی است.”

پس از میزبانی زیمبابوه در سال 2015 در پاکستان فراهم کرده است تیم های با امنیت متعلق به طور معمول برای بازدید از سران دولت با صدها پلیس امنیت ورزشگاه ها و هتل ها و PSL متفاوت است. جاده ها به استادیوم های مسدود خواهد شد و طرفداران را مجبور به رفتن را از طریق امنیتی متعدد cordons.

پاکستان میزبان تنها فینال مسابقات در سال 2017, گسترش به چهار بازی در سال 2018 و هشت سال پیش.

“من خوشحال هستم برای دیدن PSL به طور کامل صحنه را در پاکستان” سابق پاکستان کاپیتان سرفراز احمد گفت: AFP. “من از تمام بازیکنان خارجی و امیدوارم که آنها را یک پیام خوب .. به طوری که در سال های آینده ما باید بیشتر در تیم های بین المللی در آینده است.”

استرالیا محدود اور پا-عنکبوتی که تار میتند فواد احمد متولد شد در پاکستان, اما فرار به کشور به تصویب رسید در سال 2010 پس از تهدید های طالبان. “امیدوارم آن می رود و امن برای آوردن شادی برای تمام ملت و جوانان الهام گرفته گفت:” احمد را برای کویته گلادیاتورها

شش تیم — اسلام آباد ایالات کراچی پادشاهان لاهور Qalanders Lutan سلاطین پیشاور Zalmi و کویته گلادیاتور — بازی خواهد کرد و هر دو بار دیگر در یک round-robin فاز با چهار سیزده بازی آف ابتدا در مارس 17. نهایی برگزار خواهد شد در لاهور در مارس 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>