پاکستان نزدیک مرز با افغانستان برای 7 روز در میان COVID-19 ترساندن

پاکستان نزدیک مرز خود را با افغانستان به مدت هفت روز از دوشنبه برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus وزارت کشور گفت: همانطور که مقامات ramped تا تلاش برای جلوگیری از موارد جدید عفونت است.

اعلام این خبر یک روز پس از بیش از دو نفر تست مثبت برای COVID-19 در پاکستان در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در کشور به چهار.

همچنین بخوانید: توضیح داده شده | چرا COVID-19 نه یک بیماری همه گیر نشده است ؟

مرز در تربت در بلوچستان باقی خواهد ماند و بسته به مدت هفت روز از مارس 2 “به منظور پیشگیری از شیوع کروناویروس در هر دو طرف مرز به نفع مردم کشور برادر” گفت: بیانیه صادر شده توسط وزارت کشور.

“در طول دوره اقدامات لازم را گرفته و به منظور حفاظت از سلامت مردم هر دو کشور است ،

مقامات تعطیل مدارس در استان جنوبی سند از جمله در کراچی که در آن اولین مورد گزارش شده است و در جنوب غربی استان بلوچستان که هم مرز ایران اکسپرس تریبون گزارش داد.

آنها همچنین شروع به ردیابی تقریبا 8,000 زائران که به تازگی به این کشور از ایران است.

مقامات نگه داشته اند بیش از 200 نفر از زائران در قرنطینه در تافتون مرز و پا کرده اند تا اسکن اقدامات در فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی از جمله در غرب افغانستان گفت: دولت بهداشت و درمان, مشاور ظفر میرزا.

روز چهارشنبه یک مرد جوان از کراچی آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به اولین مورد تایید شده در پاکستان است. مدت کوتاهی پس از دیگری مورد تایید شد. هر دو آنها را به حال بازگشت از ایران.

پاکستان روز پنج شنبه اعلام کرد به تعلیق تمام پروازها به مقصد ایران جدید سر چشمه از coronavirus اپیدمی به عنوان مقامات درهم به صفحه نمایش صدها نفر از افرادی که به تازگی از تهران.

زمین و لینک های راه آهن با ایران – که در آن شیوع کروناویروس ادعا کرده است 43 زندگی و آلوده 593 مردم بالاترین خارج از چین – در حال حاضر جامعی با توجه به ترساندن از عفونت است.

رمان ویروس گزارش اولین سرچشمه در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته و کشته شدن 2,870 مردم و آلوده 79,824.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>