پاکستان به باقی می ماند در ‘greylist’ از ترور تامین مالی ناظر FATF

پاکستان یکی دیگر از دریافت پسوند “greylist” به عنوان Financial Action Task Force (FATF) جلسه عمومی روز چهارشنبه تصمیم به ادامه تمام کشورهای تحت بررسی برای ترور تامین مالی و پول شویی تا اکتبر سال 2020 است. اما اسلام آباد مواجه شکست در جبهه های دیگر با ایالات متحده کوبیدن آن رکورد با تروریسم از جمله شکست خود را به عمل در برابر گروه های مانند Lashkar-e-Taiba (اجازه) و دریافت متحده از حق وتو در برابر آن تلاش مشترک با چین به لیست یک مهندس در شورای امنیت سازمان ملل (UNSC)’s 1267 لیست.

همچنین بخوانید: پاکستان خواستار ایالات متحده به دریافت آن اقدام مالی برای نیروی کار خاکستری, لیست

در FATF عمومی برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس, پاکستان بود که با توجه به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این امر می تواند نگه داشته و بر روی “greylist” و یا کاهش داد و به لیست سیاه برای عدم پاسخگویی به امور مالی ناظر است 27-نقطه طرح اقدام در مقابله با ترور تامین مالی و پول شویی (CFT/AML) اقدامات است.

منابع گفت: FATF که تا به حال داده شده پاکستان دو پسوند مطابق با برنامه عمل آن از اکتبر 2019 تصمیم به اتفاق آرا به تعویق انداختن تصمیم گیری در همه کشورها تحت عنوان “افزایش نظارت” یا “greylist” و همچنین در “معرض خطر قضایی” عنوان “لیست سیاه” است که به طور رسمی شناخته شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین بخوانید: پاکستان در حفظ خاکستری از FATF

FATF تصمیم را حتی به عنوان ایالات متحده را منتشر کرد 2019 کشور, گزارش, تروریسم, که در آن وزارت امور خارجه گفت: پاکستان تا به حال در ادامه به “خدمت به عنوان یک پناهگاه امن” برای منطقه ای گروه های تروریستی است.

“این اجازه را گروه هدف قرار دادن افغانستان از جمله طالبان و وابسته HQN و همچنین به عنوان گروه هدف هند از جمله اجازه و وابسته به آن جبهه سازمانها و JeM به عمل از قلمرو خود گفت:” این گزارش اضافه کرد که در حالی که آن (پاکستان) گرفته شده بود. “متوسط” مراحل 2019 برای مقابله با ترور تامین مالی و مهار برخی هند متمرکز سازمان های تروریستی پس از 14 فوریه حمله تروریستی در پولوما سال گذشته آن هنوز گرفته نشده بود “اقدام قاطع” که به تضعیف توانایی های عملیاتی هند و افغانستان متمرکز کرد.

دولت ایالات متحده منتشر شده در کشور-دانا نگر گزارش با تروریسم در هر سال.

سرمقاله | نگه دارید تا فشار: تصمیم FATF در پاکستان

این گزارش همچنین توجه داشته باشید از زمان اجازه رئیس حافظ سعید را بازداشت در سال گذشته اشاره کرد که JeM بنیانگذار مسعود ازهر و ساجد میر بودند ، الازهر تعیین شد تروریستی جهانی توسط سازمان ملل در سال گذشته است.

با این حال در این گزارش گفت: پاکستان بازی کرده بود “نقش سازنده” در تسهیل آمریکا در مذاکرات با طالبان.

ایالات متحده نگاه به پاکستان برای ایفای نقش کلیدی در حمایت از آن مقابله با طالبان به عنوان بخشی از یک روند مصالحه در افغانستان پیش از آن خروج نیروهای نظامی است.

پاکستان ‘نا امید’

پاکستان گفت: آن را “نا امید” در ایالات متحده برای vetoing آن مشترک با چین به یکی از چهار سرخپوستان ذکر شده با تحریم های شورای امنیت سازمان ملل کمیته تعیین ترور اشخاص.

همچنین بخوانید: زیر گروه ترور تامین مالی ناظر FATF توصیه می کند ادامه از پاکستان در ‘لیست خاکستری’

در سپتامبر سال 2019 پاکستان و چین نقل مکان کرد به پیشنهاد مشترک به اعلام آقای Dongara هند مهندس مشغول به کار در افغانستان به عنوان یک تحریم تروریستی با لینک کلیک کنید برای گروه مانند تحریک طالبان پاکستان (TTP) و Jamaatul احرار (JuA).

پاکستان ادعا کرده است که چهار سرخپوستان: Venumadhav Dongara, Ajoy Mistry, Gobinda Patnaik و Angara Appaji شد همه درگیر در “بودجه فعالیت های تروریستی”.

وزارت امور خارجی کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات و یا تصمیم ایالات متحده به حق وتو لیست.

“ما در حال نا امید که پاکستان پیشنهاد برای تعیین Venumadhav Dongara به عنوان یک تروریست بوده است در اعتراض به. پاکستان امیدوار است که این لیست درخواست سه تن دیگر از اتباع هند خواهد بود توجه در یک هدف و شفاف” گفت: بیانیه ای از وزارت امور خارجه پاکستان که ادعا شده که این چهار نفر در حال حاضر اقامت در هند.

(با ورودی از Suhasini حیدر)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>