پاکستان در روز شنبه به یاد می آورد همه طفیلی Faheem اشرف و خارج از عنکبوتی که تار میتند بلال آصف برای این آزمون برای اولین بار در برابر بنگلادش شروع در راولپندی در هفته آینده.

اشرف 26 نشان داد بسیاری از وعده های خود را در اولین آزمون مقابل ایرلند در سال 2018 زمانی که او به ثمر رساند 83 اما پس از مواجه با مشکلات آسیب و دور انداخته شد و پس از تور آفریقای جنوبی در ماه ژانویه سال گذشته است.

بلال در 34 بازی گذشته خود پنج آزمون در مقابل نیوزیلند در ماه دسامبر 2018 بود و نه انتخاب شده در سال گذشته است.

الازهر علی منجر خواهد شد تیم.

سر مربی و مدیر انتخاب مصباح الحق گفت اشرف را به خوبی در داخلی فینال مسابقات دو ماه پیش.

این آزمون برای اولین بار شروع می شود در راولپندی از 7 فوریه.

بنگلادش موافقت کرده بود به تور پاکستان در سه مرحله و پس از بازی سه Twenty20 بین المللی به خانه بازگشت در اوایل این هفته.

این بازی خواهد شد آزمون اول و سپس بازگشت دوباره برای تنها یک روز بین المللی (3 آوریل) و تست دوم (فروردین 7-11) —هر دو در کراچی.

Mustafizur کاهش یافته است

بنگلادش کاهش یافته و سرعت کاسه Mustafizur رحمان و به یاد می آورد Rubel Hossain برای آزمون اول.

جوخه: پاکستان: الازهر علی (Capt.), عابد علی اسد شفیق, Babar, اعظم Faheem اشرف بلال آصف فواد Alam, Haris سهیل امام-ul-Haq, عمران خان, محمد عباس محمد Rizwan Naseem شاه, شاهین شاه افریدی شان مسعود و یاسر شاه

بنگلادش: Mominul Haque (سروان), Tamim اقبال سیف حسن Najmul حسین, Mahmudullah Riyad, محمد Mithun, Liton داس Taijul اسلام Nayeem حسن, عبادت Hossain ابو Jayed Al-امین حسین, Rubel Hossain تشکر سرکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی