پاکستان هواپیمایی اروپایی مجوز به حالت تعلیق به مدت شش ماه

اتحادیه اروپا هوایی آژانس ایمنی (EASA) به حالت تعلیق در خطوط هوایی بین المللی پاکستان’ (PIA) مجوز برای پرواز به اتحادیه اروپا را برای شش ماه شرکت هواپیمایی گفت: در روز سه شنبه یک ضربه به حامل عملیات.

به طور جداگانه ایمنی آژانس گفت: در آن زمان این اقدام به دلیل نگرانی در مورد پاکستان توانایی برای اطمینان از انطباق با استانداردهای بین المللی در صنعت هوانوردی در تمام زمانها.

تعلیق شرح زیر است پاکستان را پایه 262 کشور 860 خلبانان از جمله 141 PIA را 434 که گواهینامه حمل و نقل هوایی وزیر نامیده می شوند “مشکوک”.

“EASA به طور موقت به حالت تعلیق در PIA مجوز برای کار به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای یک دوره شش ماه موثر ژوئیه 1 سال 2020 با حق درخواست تجدید نظر” PIA در بیانیه ای گفت.

پیا گفت: این امر به طور موقت قطع تمام پروازها به مقصد اروپا اما بعدها گفت آن را دریافت دو روزه امداد با اجازه فرود در اروپا و بریتانیا اعطا شده از ژوئیه 1 به 3 جولای. PIA نیز مجاز بیش از پرواز تا بیشتر سفارش پرچم ملی حامل سخنگوی گفت.

تایید حرکت در یک ایمیل فرستاده بیانیه EASA با اشاره به تحقیقات اخیر پاکستان که در آن گفت: نشان داد که “سهم بزرگ” از خلبان مجوز به نامعتبر است.

پاکستان و پایه از خلبانان به دنبال یک گزارش اولیه در یک PIA تصادف در کراچی که منجر به کشته شدن 97 نفر در ماه گذشته.

PIA گفته است که در تماس با EASA به اقدامات اصلاحی و درخواست تجدید نظر علیه این تصمیم با انتظار “ممکن است اولین” لغو تعلیق پس از عمل توسط دولت و شرکت هواپیمایی.

این EASA نیز به حالت تعلیق مجوز از دیگر پاکستان هواپیمایی چشم انداز هوایی بین المللی است.

چشم انداز هوایی بین المللی بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

پس از EASA تصمیم بریتانیا در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در آن بود برداشت PIA را اجازه به کار از سه نفر از آن فرودگاه به عنوان مورد نیاز تحت قانون است.

“PIA پروازهای بیرمنگام هیترو لندن و منچستر فرودگاه معلق با اثر فوری” سخنگوی انگلستان اقتدار و گفتگو کرد.

این سه نفر عمده مقصد پرواز شرکت هواپیمایی.

در همین حال پاکستان خلبانان و خود اتحادیه پاکستان خلبانان خطوط هوایی انجمن (پلپا) می گویند وجود اختلاف در دولت, لیست خلبانان با مجوز تلقی مشکوک و خواستار تحقیقات قضایی.

پیا خصوصی و شرکت هواپیمایی Air آبی نیز تردید این لیست با PIA گفت: 36 از آن خلبانان ذکر شده بود یا بازنشسته و یا چپ هواپیمایی در حالی که هوا آبی گفت: این دیگر به کار هفت و نه خلبانان در لیست.

“در آن وجود نام بسیار تحصیل کرده و واجد شرایط خلبانان که باید به تصویب تمام آزمون.”

“ما می خواهیم عادلانه و بی طرفانه وضوح به این موضوع گفت:” پلپا رئیس جمهور چودری سلمان.

پاکستان حمل و نقل هوایی وزارت رسمی عبدل ستار Khokhar گفت: باید جزئیات کامل از اختلاف و “مسئله این است که مرتب در مشاوره با شرکت های هواپیمایی و هوانوردی مقامات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>