پاکستان زن مسیحی آسیا بی بی به دنبال پناهندگی در فرانسه

آسیا بی بی, پاکستانی مسیحی که صرف سال در انتظار اعدام پس از سال 2010 محکومیت توهین به مقدسات روز دوشنبه گفت که او به دنبال پناهندگی سیاسی از دولت فرانسه.

“من تمایل زیادی به زندگی در فرانسه” بی بی گفت: در مصاحبه با رادیو RTL او اولین سفر خود به فرانسه پس از فرار با خانواده اش به کانادا در سال 2018 است.

همچنین بخوانید: که در آسیا بی بی?

دیدار او می آید چند هفته پس از انتشار کتاب او “Enfin Libre!” (در نهایت رایگان) در ماه گذشته با نسخه انگلیسی به دلیل در ماه سپتامبر.

“فرانسه است و این کشور از جایی که من زندگی جدید من… Anne-ایزابل یک فرشته برای من,” او گفت: با اشاره به این روزنامه نگار فرانسوی Anne-ایزابل Tollet که برپا طولانی مبارزه برای آزادی او و بعد از آن همکاری و نوشت: خانم بی بی کتاب.

در روز سه شنبه, پاریس, شهردار Anne Hidalgo است به سبب افتخاری شهروندی گواهی اعطا شده به بی بی این شهرستان در سال 2014 زمانی که او هنوز هم در پشت میله های زندان.

او گفت که او نمی باید هر گونه دیدار با رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اما “بدیهی است که من می خواهم رئیس جمهور برای شنیدن درخواست من.” در کتاب خانم بی بی بازگو کابوس شرایط او قرار گرفت و به زندان تا آزادی او در سال 2018 در میان یک اعتراض بین المللی بیش از درمان است.

تبرئه شدید موجب شورش در اکثریت مسلمان پاکستان که در آن مسیحیان اغلب هدف از آزار و اذیت.

او بعد از فرار با خانواده اش به کانادا, که در آن او شده است زندگی در مکانی نامعلوم تحت حفاظت پلیس.

“بدیهی است که من بسیار سپاسگزار به کانادا” خانم بی بی گفت و اضافه کرد که او در حال حاضر می خواستم به کار “دست در دست” با Tollet به اصرار مقامات پاکستان به دیگران زندانی در سراسر کشور ضد قوانین توهین به مقدسات.

اتهامات علیه خانم بی بی تاریخ به سال 2009 زمانی که مسلمان زمینه کارگران شاغل به کار در کنار او حاضر برای به اشتراک گذاشتن آب بود چرا که او مسیحی است.

بحث شکست و یک زن مسلمان بعد رفت به یک روحانی محلی و متهم خانم بی بی ارتکاب کفر در برابر حضرت محمد.

اما با وجود نمایشی تبرئه توسط پاکستان رئیس دادگستری فعالان هشدار داد که برای آزادی خانم بی بی به احتمال زیاد معنی یک زندگی مورد تهدید تندروها که به مدت طولانی به نام برای مرگ او.

در ماه مه گذشته او spirited away به کانادا که در آن Tollet تنها خبرنگار به ملاقات با نتانیاهو پس از ورود خود را.

در کتاب خانم بی بی می گوید از تحقیر و شرایط وحشتناک زندان و روزانه رنج و عذاب رنج می برد توسط این کشور اقلیت مسیحی.

او همچنین بازگو مشکل از تنظیم به زندگی جدید و درد داشتن به ترک بدون دیدن پدر یا سایر اعضای خانواده اش ، .

“پاکستان کشور من است. من عاشق کشورم هستم اما من در تبعید برای همیشه,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>