نوش دارو در panchayat: وب سری, ‘Panchayat’, طول می کشد تا ما راست در داخل یک روستا

سازندگان وب اخیر سری Panchayat نمی توانست پیش بینی همه گیر اما زمان انتشار آن نشده اند می تواند بیشتر دارای نعمت غیر مترقبه. این داستان از یک روستا که در آن یک مرد جوان از شهر است که مانند یک ماهی از آب است.

در آینه تصویر به عنوان نشان می دهد راه اندازی شد, شهری سرخپوستان نیز مواجه با چشم میلیون ها نفر از هموطنان خود را ترک شهرستانها به بازگشت به روستاهای خود را. آنها را ترک نمی کند چرا که آنها می خواستند اما چون ناخواسته مستند نشان داد faultlines خود را متزلزل وجود خود دستمزد روزانه متوقف شد یک شبه خود را پس انداز ناچیز تبخیر در روز و کارفرمایان خود را و حتی دولت wereseemingly نیست خیلی نگران که آیا آنها زندگی می کردند و یا کشته شدند. نه تنها شانس یک زندگی بهتر به نظر می رسد دیگر ممکن است این عدم نگرانی و یا پشتیبانی را احساس ناخواسته.

زندگی آن

تنها گزینه بود و سپس به ترک این جهان بی عاطفه و سر به مکان هایی که آنها می دانستند که فقیر بودند و تعصب اما در جایی که مردم مراقبت. به عنوان آنها به سمت چپ شهری سرخپوستان در پاسخ با bemusement. آن را به عنوان اگر آنها مبهوت چشم از شهروندان خود را به طور معمول پنهان در تنگ های فقیرنشین و در زیر ورق پلاستیکی در بزرگراه ها و ایستگاه های راه آهن. کمی وجود دارد آنها می توانند در قرعه کشی به تصور کنید چه زندگی در این روستاها باید باشد.

اخیر سینمایی نمایندگی از مناطق روستایی هند شده اند مماس با خون و کاست سیاست تایید Ambedkar معروف

خصلت روستاها به عنوان “لانه معاون’. از سوی دیگر گاندی characterisations از روستاها به عنوان قلب واقعی از هند همواره ملاقات با شک و تردید توسط پویا شهری سرخپوستان. حقیقت این است که فیلم اخیر و نقش به ندرت تعیین شده در روستایی در هند ؛ روستایی است به سادگی از بین رفت از ملی فرهنگ عامه و حتی ما مدافعان نوشت که با فصاحت و علیه روستاهای تا به حال به ندرت در زندگی یکی از خود را. Panchayat در زمان ما راست در داخل یک.

پنج ستاره

اطمینان وصف ناپذیر آن خوشه ای از ساختمان ها و درختان و آب مخزن نشستن گسترده گرد و خاکی Gangetic ساده در کنار هزاران نفر از دیگران. مخاطبان برخورد روستا از طریق یک جوان شهری نر زل زل نگاه کردن به عنوان آن را در بسیار دوست داشتنی رمان از 60s توسط Srilal Shukla Raag Darbaariبود که همچنین در اوتار پرادش. این Panchayat وزیر کار در دسترس است به هر کسی که فارغ التحصیل و مایل به انجام کسب و کار دولت در این پست سطح در یک commensurately دون حقوق و دستمزد و در نتیجه باز به خارجی ها.

اما حکومت در این سطح باقی می ماند مات به اکثر شهری سرخپوستان. این Panchayat برگرفته از مفهوم مونتاژ پنج (paanch) است نشان داده شده در اینجا با پنج شخصیت های کلیدی — شهری Panchayat, منشی, دستیار او به Pradhan و معاون Pradhan. آنها نشان دهنده دموکراسی هند به عنوان توابع آن را در ترین سطح محلی بازو, نمایندگی و دولت وجود نداشت که Shukla خود را نوشت و رمان اما نیاز به آن گریم واقعیت پیش بینی شده است. Panchayat پخش در ماه آوریل و نقاشی یک تصویر از روستای دولت فقط به عنوان آن را نیز آشکار شد به هر کس به خواندن این اخبار آن است که حکومت داری خوب در این سطح است که کلید برای دیدار با چالش های مانند بیماری همه گیر.

سحر و جادو را نشان می دهد نهفته در پویایی بین این پنج شخصیت ها و پایان هر قسمت بیننده مانند تازه منصوب Panchayat وزیر از شهرستان قادر به تشخیص که ممکن است ایجاد کرد

چنین بد در محل پس از همه. در حالی که مردم هنوز هم به خوردن petharather از بیسکویت اشتباه مانیتور کامپیوتر به تلویزیون, و در حال حاضر به ارواح اعتقاد را ایجاد کرد تا افرادی که به یکدیگر کمک کردن را ببخش نقایص و که در حال حاضر به چشم پوشی خود را به راحتی و انتظارات. مرد جوان تنها به توانم چگونه تنها او است که برای پیدا کردن خود را تازه کشف شده دوستان می رسند با آبجو و تنقلات. در هر برخورد به تضاد بین بی قرار مرد جوان از شهر برای آنها این کار را معادل شکست و روستا است که حاضر به پذیرش او آشکار است.

نه بهشت

در آخرین قسمت از سری درام بسیار تحقیق و بحث بیش جشن روز جمهوری. اما با مشکلات در همه جا راه حل هستند و به ناچار در بر داشت با همه راه دادن به خاطر مالش همراه است. هر گونه برخورد ضعیف نشین شهر را انزجار از روستا و نرم خود نفرت در عدم امن شهری ،

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بیت از یک روستایی در بهشت, ما همچنین می توانید آن یکی نیست. آب هنوز به پمپ تلاش بی وقفه مردان لازم نیست, مشاغل, زنان بی سواد هستند, مردم باید فرزندان آنها نمی توانند غذا و کاست و هنوز هم مسائل و خرده رقابت وجود دارد. پیام این است که اگر مردم مبتکر و مایل به کار با هم برای یک مشترک در روح چه جامعه شناس Ashis Nandy به نام ‘جایگزین بین المللی بودن’ بسیار خوب می توان به دست آورد. Panchayat دعوت ما را به فراتر از محرومیت و تعصب است که ما می دانیم وجود دارد در روستاها به بررسی آن ویژگی های مثبت آنجا که ما با شهرستانها.

به عنوان ما به تماشای کارگران راه دور از هند شهرستانها خطر زندگی و اندام برای رسیدن به روستاهای خود Panchayat ممکن است کمک به ما در درک انگیزه های خود کمی بهتر است. شاید در آن بشریت است که آنها نگاه به جلو به زمانی که آنها به خانه یک بشریت است که این شهر شکست خورده بود به نمایش. در ذهن خود به ایجاد یک محل که در آن آنها فقط یک آمار و که در آن مردم می دانستند که نام خود را حتی اگر آن را stigmatised کاست و که در آن حضور خود را, افکار و اقدامات شمارش برای چیزی.

برای آنها می دانستند که ما در حال حاضر که این روستا می توان به جای همبستگی و مراقبت که در آن هیچ کس می میرد به تنهایی و به تنهایی می تواند از گرو در اوردن ترین curmudgeonly sceptic.

نویسنده مدیر LSE جنوب آسیا در مرکز و استاد مردم شناسی در مدرسه اقتصاد لندن و علوم سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>