همه گیر به ارمغان می آورد مخمصه Ganjam را کارگران مهاجر به جلو

Lakhs از کارگران مهاجر از Odisha را Ganjam منطقه مشغول به کار در گجرات سورت دچار معضل از بیماری هایی مانند طاعون و ایدز در گذشته جدا از جریان COVID-19 بیماری همه گیر. آنها باید این رو قبر شانس به ارائه بسیار مورد نیاز حمایت های مالی به خانواده های آنها. بسیاری از آنها را به کار در سورت صنایع نساجی.

کاهش وضعیت

در سال 1994 سورت طاعون شیوع مجبور خروج خود را به Ganjam. در آن زمان جامعه را در اینجا مشاهده و آنها را با سوء ظن و ترس است. پس از اولین عفونت HIV مورد شناسایی شد در Ganjam در سال 1996 کارگران مهاجر نیز در ارتباط با بروز بیماری ایدز در این منطقه است. Ganjam ترین HIV مستعد منطقه در Odisha و اکثر افراد آلوده هستند کارگران مهاجر با داشتن یک لینک به سورات. این بیشتر کاهش موقعیت اجتماعی خود را.

در حال حاضر با توجه به COVID-19 تهدید و از دست دادن شغل و درآمد آنها در حال بازگشت به Ganjam در اعداد بزرگ است. دوباره آنها هستند که مارک به عنوان ناقل بیماری و نگاه کردن بر اساس همکار خود روستاییان است. تعداد کمی از کارگران شناخته شده به لینک به جرم یک سفر از Ganjam به گجرات و یا بالعکس برای فرار از بازداشت کرده است که علاوه بر مردم محلی ساخته شده مشکوک در مورد آنها را به عنوان یک جامعه است.

‘شرایط غیر انسانی’

Lokanath میشرا convenor از لینک ‘کارگران’ طرح’ یک پروژه برای Odia کارگران مهاجر گفت: “کاهش درآمد و وضعیت اقتصادی از این کارگران در سورات نیز یک دلیل از دست دادن خود را از وضعیت اجتماعی بازگشت به خانه. مدرن ارتباطات فعال مردم در Ganjam می دانید غیر انسانی شرایط زندگی کارگران مهاجر در سورات.”

عدم وجود فرصت های شغلی در نزدیکی خانه مجبور کارگران بیشتر از Ganjam برای سفر به سورات در تعداد زیادی از 2004-05. این کاهش دامنه برای افزایش دستمزد خود را در سورت نساجی واحد است. در 1993-94 یک کارگر را کسب ₹100 برای ساخت یک صد متر از پارچه. در بیش از دو دهه خود دستمزد تنها دو برابر شده است که به سختی افزایش حداقل اگر ادامه تورم به حساب گرفته شده است گفت: آقای Mishra.

اضافه شده به این کارگران مهاجر به حال هرگز هر گونه امنیت شغلی ترک و یا تجویز حداقل دستمزد. روز آنها را در خانه صرف شد همیشه تلفیق شدهاست با از دست دادن شغل و پرداخت نیز مخل به موقعیت اجتماعی خود را.

دور ماندن

Tutendra Sahu سابق مهاجر کارگر تبدیل شده نظیر رهبر به لینک کارگران مهاجر به دولت طرح و پیشگیری از HIV پروژه گفت: “در Talasara panchayat از کدلا بلوک مختلفی وجود دارد که کارگران مهاجر که ثبت نام کرده اند به بازگشت به خانه برای اولین بار پس از فاصله بیش از دو سال است. به طور مشابه, در Gangapur panchayat از Aska بلوک چندین بازگشت کارگران مهاجر به حال ترجیح داده به بازگشت به خانه برای بیش از یک سال است. بسیاری از آنها مجرد مرد مهاجران. وجود دارد تعداد بسیار کمی از زنان در میان در حال حاضر سورت عودت.”

اجتماعی سازمان ARUNA تخمین می زند که حدود 6 لاخ کارگران مهاجر از Ganjam منطقه بسیاری از آنها مشغول به کار در سورت ارسال در حدود ₹2,000 کرور روپیه به خانواده خود را در هر سال است. Beguniapada مبتنی بر فعال اجتماعی Pramod کومار ینا گفت: “آنها موفق به انجام این کار با به حداقل رساندن خود [زندگی] هزینه را در محل کار خود را.”

تقریبا همه آنها در حال حاضر در نهادی قرنطینه به منظور کاهش دامنه سرایت از طریق آنها. تا کنون 21 نفر از افراد شده اند آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در Ganjam منطقه. آنها همه در بازگشت از سورات و در قرنطینه.

“بسیاری از آنها درآمد کمتر از ₹15.000 دلار در هر ماه اما ارسال اطراف ₹1 لاخ سالانه به خانواده ها در Ganjam. مانند [خدای هندو] Neelakantha آنها فرو کردن مشکلات خود گفت:” آقای Sahu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>