همه گیر curtails ایالات متحده غرور رویدادهای اما برخی مارس در

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو بسیاری در فرد غرور حوادث این سال, اما یک مارس در منهتن در یکشنبه جلب هزاران نفر به خیابان ها در همبستگی با معترضان خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

دومین سالانه عجیب و غریب آزادی مارس دربسته در محیط یک ماه از غرور رویدادهای مجازی و زندگی می کنند که در طی آن جشن LGBTQ زندگی ادغام شده با سراسر کشور تظاهرات مشتعل از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

همچنین به عنوان خوانده شده | غرور ماه راهپیمایی لغو? هند تجاوز+ جوامع گرفته اند جشن آنلاین

مردم شعار “نه عدالت بدون صلح” به عنوان جمعیت snaked از طریق منهتن در حالی که موسیقی تکنو لعنتی از یک وانت حامل دو دی جی یکی از آنها منجر راهپیمایان در شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

اصلاح غرور ائتلاف این گروه که سازماندهی مارس صحنه اول آن اعتراض سال گذشته با راه رفتن در جهت مخالف به شهر نیویورک خیمه Pride parade رد این رویداد بزرگ لباس شخصی حضور پلیس و همه جا حاضر شرکت های بزرگ حمایت شناور است که به طور معمول رانش پایین منهتن 5th Avenue هر سال است.

این مه که شهر اصلی در رویداد فرد در غرور یکشنبه پس از رسمی رژه لغو شد در ماه آوریل برای اولین بار در 50 سال سابقه با توجه به همه گیر.

Ryan Lewis, 28, گفت مارس به یک بخش ضروری از مردم برای درک یک سیستم است که تحت ستم مردم سیاه و سرقت تاریخ سیاه از جمله غرور و افتخار جنبش است.

“غرور و افتخار آن را به عنوان بسیار فضای سفید است که caters به مردم راست” آقای لوئیس گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | جهانی غرور هدف در جهان مجازی عجیب و غریب, جشن,

تظاهرکنندگان در زمان زانو در سکوت به جلو مارس به مقصد خود در واشنگتن میدان پارک.

در 28 ژوئن سال 1969 کاربران از استون وال در مسافرخانه یک گی بار در منهتن در روستای گرینویچ مبارزه در حمله پلیس جرقه روز از گاهی تظاهرات خشونت آمیز در برابر آزار و اذیت و تولد مدرن LGBTQ جنبش حقوق.

فعالان memorialized اولین سالگرد شورش استون وال با آنچه که آنها به نام کریستوفر خیابان آزادی بعد شروع سالانه غرور سنت است که در حال حاضر جشن در سراسر جهان است.

همچنین به عنوان خوانده شده | تابستان غرور: فیلم, کتاب, پادکست

راه پیمایی ها و تظاهرات با تمرکز بر نژادی و بی عدالتی و مبارزه از نما مردم به ویژه صورت گرفت در دیگر شهرستانها ایالات متحده است.

در شیکاگو هزاران نفر از مردم با حضور در غرور مارس روز یکشنبه با هدف جلب توجه به ریشه های تاریخی از غرور به عنوان یک جنبش اعتراضی و به تقویت صدای سیاه و قهوه ای از اعضای جامعه LGBTQ, رسانه های محلی گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *