همه گیر fallout: بنگالور دی جی در حال گرفتن به سیستم عامل آنلاین وجود دارد ولی عدم قطعیت در هوا

پس این مستند برای مبارزه با COVID-19 همه گیر و صنایع در سراسر هیئت مدیره دیده می شود کسب و کار خود را غوطه و دچار ضرر و زیان است. موسیقی زنده و صحنه شب زنده داری در بنگلور بدون استثنا است.

در حالی که بسیاری از نوازندگان و دی جی منتقل شده به سیستم عامل های آنلاین مانند Instagram و Facebook به عنوان راهی برای متصل ماندن به مخاطبان حتی اگر آن نمی باشد و همیشه monetised وجود دارد قابل لمس حس عدم اطمینان در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد.

حرارتی و یک چهارم که به تازگی منتشر شده خود را در آلبوم جدید خود یک دنیای دیوانهحاکم وضعیت بدان معنی است که تور و اجرای برنامه به ترویج این آلبوم تا به حال به لغو شود. خواننده گروه بروس لی مانی که انجام شده است یک سری در Instagram به نام #نادیده گرفته اش می گوید: “ما انجام داده اند تنها دو جمله زنده آنلاین حوادث تا کنون, اما آنها تکنوازی فقط با من انجام آنجایی که ما نمی تواند هم به عنوان یک گروه. اما ما کار کرده اند در آهنگ های جدید و ارسال ایده ها به بالا و پایین. این چیزی است که نگه داشتن ما مشغول است.”

بیان کرد که این یک curveball که هیچ یک از آنها تا به حال با آن مواجه Gaurav باسو خواننده گروه مرگ متال خلوتگاه درونی می گوید: “در حوادث زندگی می کنند در حال نان و کره از این صنعت است. آنها می رویم به اتفاق می افتد به صورت برخی از زمان در حال حاضر. بسیاری از هنرمندان در حال تلاش برای عبور بیش از به که دیجیتال سرزمین و تلاش برای کشف کردن چگونه به monetise اجرای آنلاین. با این حال دشوار است برای کسانی که سرمایه گذاری برای راه اندازی یک استودیو ضبط و آپلود. ممکن است مسائل فنی نیز که مخاطب مواجه است. وجود دارد اما به نظر می رسد به یک انرژی است که رانندگی هنرمندان به طوری که خوب است برای هم بودن.”

در موضوع کسب درآمد, Radha توماس, جاز, خواننده و رهبر UNK: از رادا توماس گروه که انجام شده است آنلاین برای جمع آوری کمک های مردمی می گوید: “هیچ پول وجود دارد در انجام زندگی در رسانه های اجتماعی. من نمی دانم که گرفتن پول من نیست.”

نکته دیگر این است که تجربه همان است که برای هر دو هنرمند و یا مخاطبان در طول یک آنلاین عملکرد.

DJ و KJ مارتین Dsouza می گوید: “این واضح است که همان دلیل آن است که یک تجربه است که شامل artiste, محیط از محل غذا و فقط با داشتن مردم در اطراف شما. به عنوان هنرمندان ما بازی به جمعیت. ما احساس می کنیم چه جمعیت احساس است و ما با توجه به آن. در حال حاضر تنها راه شما می توانید ببینید که چگونه جمعیت است که واکنش از طریق نظرات. آن است که آسان نیست.”

آنچه که در آینده نگه می دارد

روی تمام سوال مهم از آنچه که در آینده برای موسیقی و شب زنده داری و صنعت در شهرستان باسو Dsouza و مانی در مورد توافق دارند که آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد.

“من فکر می کنم آن می تواند چرخش به هر دو روش. یا مردم خیلی نا امید ماندن در منزل است که آنها خواهد آمد و یا آنها بسیار پارانوئید است که آنها در حال رفتن به گام به یک فضای عمومی است. هیچ یک از ما مطمئن نیستید در مورد چگونه آن کار خواهد کرد. مردم احتمالا سازماندهی احزاب در چنین شیوه ای که تعداد زیادی از مردم محدود است. پس از 500 یا 600 نفر را, احتمالا خواهد شد به کاهش 100 یا 200 بسته به اندازه محل می گوید:” Dsouza.

اما چگونه اجتماعی فاصله بود اجرا در فضاهای که در آن به لذت بردن از تجربه مترادف است با وجود اینکه جمعیت زیادی رقص یا هد زدن با هم ؟ این است که در مقایسه با عملکرد توسط یک خواننده-ترانه سرا و یا جاز artiste که در آن امکان مردم نشستن و حفظ فاصله بالاتر است.

“در آلمان وجود دارد یک حزب که در آن محافل مشخص شد در این منطقه و مردم اجازه داده شد فقط در دایره خود را. غرفه DJ در یک فاصله و البته مردم با پوشیدن ماسک و وجود دست santisers همه در اطراف. به طوری که یکی از راه های به جلو” Dsouza می گوید.

می افزاید: باسو “از آنجا که فلز است و یک تو رفتگی در دیوار نوع جامعه پرنیان کمی بیشتر شده است. مردم واقعا می خواهید به بیرون آمدن به نشان می دهد و جمع با افراد همفکر. آنها قطعا از دست که از جنبه های بسیار مهم. اما ما احتمالا می توانید شروع با سالن های کوچکتر و یا نشان دادن منفی COVID-19 آزمون به خرید یک بلیط. سرمایه گذاری نیاز بدن به گرد هم می آیند و زمین ایده های مختلف به سازمان های نظارتی و سازمان ها در چه کارهایی می تواند انجام شود.”

و اشاره کرد که حرارتی و یک چهارم است در حدود 24 سال و در نتیجه دیده می شود بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی از جمله محدودیت در موسیقی زنده مانی است کمی بیشتر فلسفی. “خیلی زود است که می گویند (چه در حال رفتن به اتفاق می افتد); قطعا برای شش ماه آینده و یا تا کنسرت از سوال است. هنگامی که وجود دارد بسیار بالا در هوا و با (حالت) اقتصاد ما قطعا رفتن به دیدن انواع تغییرات انقباضات و محدودیت در آنچه که مردم می توانند و انجام خواهد شد.”

“کل صنعت به lakhs از مشاغل هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم. شما نمی توانید به طور کامل متوقف میباشد. آن است که رفتن به دشوار خواهد بود اما ما همه باید برای انطباق می گوید:” Dsouza.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید