همه گیر نقش spoilsport

آن است که زمان از سال که تیم انجام آموزش دقیق در افتاده به شعار Aarpo irro irro…. و هماهنگ گونه Vanchipattu.

اما این زمان در اطراف. افتاده در اطراف روستاها در Kuttanad آرام هستند و عدم وجود اکشن و هیجان.

عینک تصویری از 140 ft طولانی chundan vallams (snakeboats), crewed حدود 100 oarsmen ، darting بیش از این آب به دهانی تشویق از جمعیت است به احتمال زیاد به از دست رفته در این سال به عنوان COVID-19 همه گیر بازی spoilsport به صورت سنتی vallamkali (مسابقه قایق) فصل است.

ترس

بسیار به ترس از مسابقه قایق علاقمندان Champakulam Moolam مسابقه قایق, فصل, درب بازکن برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 4.

“این ممکن است برای سازماندهی مسابقه حصول اطمینان از فیزیکی-فاصله هنجارهای. با این حال ما هنوز هم ممکن است انجام آیین های لازم در ارتباط با این مسابقه است. تصمیم نهایی در آن گرفته خواهد شد و روز چهار شنبه می گوید:” a. v. Murali, convener, Moolam مسابقه قایق کمیته.

رفتار دیگر کوچک و بزرگ نژادها از جمله نهرو جایزه مسابقه قایق شناخته شده به عنوان Kuttanad را در بازی های المپیک در آب و سرنوشت فصل دوم قهرمانان قایق لیگ (CBL) بیش از حد آویزان در تعادل می باشد.

“در حال حاضر هیچ بحث های در حال وقوع در مورد رفتار نهرو جایزه همچنین اولین مسابقه از CBL. با توجه به وضعیت حال حاضر آن است که بسیار بعید است این مسابقه برگزار خواهد شد در دومین شنبه از ماه اوت به عنوان آن استفاده می شود. ممکن است مسابقه خواهد بود موکول به مرحله بعد. اما این بستگی به بهبود وضعیت همه گیر. ما همچنین باید در نظر بهداشت از پاروزنان و تماشاگران می گوید:” یک مقام رسمی در ارتباط با انجام مسابقه.

CBL آمار

با توجه به رسمی با بخش گردشگری روند franchisee ادغام CBL تیم را به توقف آمده است با توجه به شیوع طاعون. اگر چه برخی از قایق باشگاه را استخدام پاروزنان چند ماه پیش آنها باقی می ماند کمتر خوش بینانه در مورد نژادها در هر زمان به زودی.

“این ممکن است برای انجام مسابقه با 100 پاروزنان در snakeboat با توجه به وضعیت حاکم. من نمی بینم مسابقه قایق به زودی اتفاق می افتد می گوید:” V. Jayaprasad رئيس جمهور Pallathuruthy قایق, باشگاه, برنده دوشیزه CBL فصل است.

S. Jayakumar, منشی, Karichal Chundan وللم Samithi می گوید که لغو این مسابقه را در یک شیب در درآمد خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>