همه گیر بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Coronavirus (COVID-19) مرگ و میر در ایالات متحده است و مشخصی دوباره با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان همه گیر بحران بدتر خواهد شد به عنوان رکورد عفونت در استرالیا تأکید موج دوم معضلات در سطح جهان است.

نزدیک به 15 میلیون نفر تایید شده است و 6,15,000 زندگی از دست داد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

تقریبا یک چهارم از کسانی که مرگ و میر شده است در ایالات متحده بدترین ضربه ملت پس از یک scattershot پاسخ از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که توسط او بارها و بارها کم اهمیت جلوه دادن شدت بحران است.

با مقامات گزارش روز سه شنبه به بالاترین روزانه در سراسر کشور مرگ و میر در هفته نزدیک به 1000 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید و به تازگی جدی تن. “این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: طی اولین رسمی همه گیر توجیهی برای نزدیک به سه ماه.

کشورهای دیگر که تا به حال کاسته فلج مستندات پس از این ویروس تا به حال به نظر می رسد به محو شدن در حال تلاش برای مبارزه با دوم امواج.

موج دوم ترس

استرالیا روز چهارشنبه گزارش داد بیش از 500 عفونت در یک روز ارسال یک رکورد نزدیک به چهار ماه پس از موارد به نظر می رسد به اوج خود رسید. در ملبورن دومین شهر که در آن بسیاری از عفونت های جدید رخ داده است پوشیدن ماسک صورت اجباری خواهد بود از پنج شنبه.

موج دوم ترس نیز در حال رشد در ژاپن سرمایه با صدها مورد جدید گزارش شده در هر روز بیش از گذشته در هفته ترویج مقامات به اصرار مردم به ماندن در خانه در طول یک آینده تعطیلات ملی. فرانسه همچنین گفت: انتقال شد, افزایش دوباره تابستان و فصل تعطیلات پس از این کشور رنج می برد یکی از اروپا بدترین شیوع بیماری در بهار.

در کشورهای شکننده نظام سلامت هنوز به لذت بردن از حتی مختصری کردند از این ویروس با مکزیک روز سه شنبه با عبور از 40 ، 000 مرگ و میر — همه گیر چهارم-کمترین ملی تلفات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>