هراس ایالات متحده با جت پرواز نزدیک از ایران به سوریه

آمریکا دو پرواز جت های خطرناکی نزدیک به یک هواپیمای مسافربری ایرانی بیش از جنگ زده سوریه مجبور خلبان به اقدام اضطراری و جرقه وحشت در هیئت مدیره مقامات ایرانی گفت: در روز جمعه.

ارتش آمریکا گفت: از روز پنج شنبه در این حادثه که یک “اف-15 در یک روال ماموریت هوایی… انجام یک استاندارد بازرسی بصری از یک Mahan Air هواپیمای مسافربری در یک فاصله امن از حدود 1000 متر”.

فرماندهی مرکزی ایالات متحده (سنتکام) با صدور بیانیه ای پس از تلویزیون دولتی ایران پخش فیلم آماتور از مسافران در هیئت مدیره جیغ به عنوان Mahan Air jetliner به نظر می رسد به تغییر مسیر ناگهانی است. فیلم دیگری ظاهرا به ضرب گلوله در یک گوشی به نظر می رسد برای نشان دادن حداقل دو جت های جنگنده پرواز در کنار هواپیما.

در یک گزارش اولیه همراه با فیلم شبکه دولتی گفت: هواپیماهای نظامی معتقد بودند به اسرائیل.

“پس از این خطرناک عمل توسط اسرائیل جنگنده, خلبان هواپیمای تجاری به سرعت کاهش ارتفاع در پرواز برای جلوگیری از برخورد با اسرائیل جنگنده مجروح شدن چندین مسافر در هیئت مدیره” آن را گفت.

ایران به خبرگزاری رسمی ایرنا گفت: Mahan Air خلبان ساخته شده در تماس با رادیو با دو ایالات متحده هواپیماهای جنگنده و هواپیما بعد از فرود با خیال راحت در لبنان سرمایه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>