این دومین تلوگو فیلم به ضرب گلوله گسترده در بیابان های راجستان. در حالی که یکی از اولین کریشنا Mosagaallaku Mosagaadu یک اکشن ماجراجویی شکار گنج, Sri Lakshmi محصولات Papam Pasivadu برخورد با escapades یک پسر جوان در بیابان گم.

Basking در موفقیت تجاری خود را از سال 1970 تولید و داد و بیداد کن Rani, a crime, thriller, Atluri Purnachandra رائو بود که در lookout برای یک موضوع جذاب برای بعدی خود را تولید. فقط پس از آن منتشر شد آفریقای جنوبی فیلم گمشده در کویر نوشته شده تولید شده و کارگردانی جیمی هایس (Uys) گرفتار چشم او. این داستان از هشت سال در سمت چپ در تلو تلو خوردن با سگ حیوان خانگی خود را در کویر کالاهاری در حالی که پدر خود را می سازد تلاش نومیدانه به او به عقب بر گردیم. سنجش یک دفتر جعبه کشتن Purnachandra رائو سفارش چند با استعداد Gollapudi Maruthi رائو به نوشتن یک داستان بر اساس فیلم.

حفظ شخصیت های اصلی از جمله سگ حیوان خانگی از هیز داستان Gollapudi معرفی شخصیت های اضافی و شرارت و پمپ در بارهای از تمایلات علاوه بر لرزش در تطابق خود را.

داستان

PAPAM PASIVADU (1972)

Venugopala رائو (با بازی S V Rangarao) و همسرش Janaki (Devika) نگران هستند که تنها پسر خود را Gopi (استاد Ramu) است که مبتلا به سل است و توصیه می شود برای درمان در سوئیس توسط دکتر خانواده (Chittor V Nagaiah). خود خلبان عمو Pathy (Nagesh) او را طول می کشد در یک هواپیمای چارتر. در راه خود را در بیابان Pathy تسلیم به حمله قلبی است. Gopi و سگ حیوان خانگی خود را تامی سمت چپ در بیابان منتهی به هراسناک شرایط. با کمک یک فرودگاه رسمی Chakrapani (Prabhakara Reddy), Venugopala رائو در نهایت واقع پسر خود را در محل در یک جنگل در نزدیکی کویر. حتی قبل از اینکه او می رسد وجود دارد برادر خود را Narasimham (Sathyanarayana) می رود به کشتن Gopi در جهت متراکم کردن برادر خود ثروت. اما Gopi ذخیره شده است و Narasimham می میرد فرا گرفته از آتش سوزی جنگل.

Cast & crew

Gollapudi Maruthi رائو هوشمند اقتباسی از دست رفته در کویر را با توجه به سلیقه بومی مخاطبان همراه خود را محکم بسته فیلمنامه تا حد زیادی کمک کرد مدیر V Ramachandra رائو به گسترش 90 دقیقه زبان فیلم به 139 دقیقه از سرگرمی های هیجان انگیز. Gollapudi نیز گذراند ترد دیالوگ. اما قهرمان پشت فیلم بود فیلم بردار M Kannappa. فیلم به ضرب گلوله کشته شد در ایستمن رنگ. Kannappa تصاویری را در بیابان صحنه بودند برای درمان به سازمان دیده بان. Purnachandra رائو در حالی که های واحد خود را تجربه در طول 27 روز عکسبرداری از روی لئامت دادن در بیابان در یک مقاله در Vijayachitra گفت که “از 35 اعضای واحد وجود دارد تنها بازیگر استاد Ramu و البته سگ.” این نشان می دهد که صحنه شات در Nagesh S V Rangarao, Devika, Prabhakara ردی و Sathyanarayana گرفته شد در تطبیق studio مجموعه و در شن و ماسه از سواحل در نزدیکی مدرس. مدیر هنری S کریشنا رائو باید ذکر ویژه برای در آوردن چنین اصالت و Balu قدردانی کرد و او را با ترد در حال ویرایش.

استاد Ramu نگاه هر اینچ یک کودک از دست رفته در یک قلمرو ناآشنا و برنده همدردی و تحسین از مخاطبان است. ناز کوچک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا نام تامی گوشه ‘اقدام افتخارات و برنده به عنوان طرفداران بسیار بیش از حد. Suryakantham و Chayadevi بازی بستگان S V Rangarao بودند که پس از ثروت خود را.

S V Ranga Rao and Prabhakar Reddy in ‘Papam Pasivadu’

S V Ranga رائو و Prabhakar ردی در ‘Papam Pasivadu’

Sathyam تشکیل این آهنگ برای این آهنگ نوشته شده توسط Athreya C Narayana ردی و Kosaraju. محبوب ترین آهنگ ها — Amma choodali ninnu naannani choodaali ارائه شده توسط P Susheela و رقص-درام تصویب توسط طراح رقص K S ردی و Vijayasri, دهانی, خروس manchi annade kaanaraadu (S P Balasubrahmanyam).

چیزهای بی اهمیت

Atluri Purnachandra رائو آغاز کار خود را به عنوان یک تئاتر اپراتور پس از آن به عنوان یک نماینده فیلم خط بازرس تبلیغات در شارژ و به عنوان یک مدیر تولید. اولین بازی خود را تولید فرهنگ عامه Aggi meeda guggilam به دنبال Ukku Pidugu (1969) هر دو تولید شده تحت Navabharath تصاویر بنر. با داد و بیداد کن Rani او راه اندازی Sri Lakshmi محصولات و طعم موفقیت بزرگ است.

Papam Pasivadu بود به ضرب گلوله در نزدیکی روستاهای سام Tehsil در Jaisalmer منطقه که در آن یاد فیلم هندی, عشق و خدا و Reshma Aur Shera فیلم برداری شد. Purnachandra رائو واحد ماند در چادر بنا در فضای باز خارج از روستا می باشد. در نظر گرفتن یک نشانه از مردم محلی که پیاز بویایی نگه می دارد و صحرا مار دور قبل از رفتن به رختخواب از اعضای واحد خواهد جویدن پیاز. شلیک برگزار شد و در ماه مارس در زیر آفتاب سوزان در 53 درجه سانتیگراد است. واحد اعضای سفر به محل بر پشت شتر. تیراندازی برگزار شد در دو جلسه روزانه بین 8-11 صبح و 4-7 در شب. و هر روز دامپزشکی دکتر آمد و برای انجام تست آمادگی جسمانی برای سگ. برای محافظت از قرار گرفتن در معرض آفتاب پس از روز, شلیک, فیلم فرستاده شد به Jaisalmer. در آن سفر بازگشت خودرو به ارمغان آورد مواد غذایی و آب است. جنگل صحنه های فیلم برداری شد در Mudumalai در تامیل نادو.

PAPAM PASIVADU (1972)

کفتار که تعقیب استاد Ramu و سگ در بیابان استخدام شد از یک سیرک شرکت در اودیپور.

Chukkala Veera Venkata Rambabu بهتر شناخته شده به عنوان استاد Ramu مورد ستایش قرار داد از ویجیاوادا و عرضه در تامیل به عنوان یک بازیگر کودک با Sivaji Ganesan-Jayalalitha starrer, Enga Mama (1970) و بعد از عمل در Nindu Hrudayaalu. اما آن Papam Pasivadu که تاسیس شده او را به عنوان یک بازیگر کودک.

در برای اولین بار در تلوگو فیلم های تبلیغاتی کوتاه و خواندنی از فیلم بودند پرتاب از هلیکوپتر در شهرهای مختلف. منتشر شده در تاریخ 29 سپتامبر سال 1972 Papam Pasivadu زد برای 100 روز در 10 مرکز و جشن برگزار شد در جنگل های هتل مدرس. Nagaiah, Akkineni Nageswara Rao و C Narayana Reddy شد رئیس مهمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی