پاراگوئه پلیس سوال رونالدینیو بیش اتهام ‘تقلبی’ گذرنامه

وکیل سابق برزیل مهاجم Ronaldinho Gaucho گفته مشتری خود باقی خواهد ماند در پاراگوئه برای کمک به پلیس با سوالات خود را به همین دلیل او وارد این کشور در اختیار یک تقلبی پاراگوئه گذرنامه.

آدولفو مارین به خبرنگاران گفت: ex-بازیکن بارسلونا و روبرتو عسیس حدود هشت ساعت با مقامات در اسونکین در روز پنج شنبه قبل از اینکه منتشر شد.

“او و برادرش را بدون محدودیت در آنها در مورد آزادی” مارین گفت. “اما رونالدینیو تصمیم گرفته است که باقی می ماند در پاراگوئه و در انتظار رسیدگی است.”

پاراگوئه دادستان فدریکو Delfino یک کنفرانس خبری گفت در اوایل روز پنج شنبه که رونالدینیو و برادرش بازداشت شدند در اسونکین روز چهارشنبه در اختیار چه معتقد بودند به تقلبی پاراگوئه گذرنامه.

Delfino گفت: این جفت ارز به سمت چپ در فرودگاه بین المللی Guarulhos, سائو پائولو, برزیل گذرنامه داده شد پاراگوئه آنهایی که “به عنوان به زودی به عنوان آنها را از هواپیما” در پاراگوئه سرمایه است.

“هر دو Mr رونالدینیو و برادر خود را گفت: آنها یک هدیه” Delfino به خبرنگاران گفت:.

تحقیقات مقدماتی نشان داد, اعداد در گذرنامه مکاتبه به افراد دیگر Delfino اضافه شده است.

“آنها رفته اند و نه از طریق روند به دست آوردن پاراگوئه ملیت” Delfino گفت. “به پاراگوئه ملیت و یا به naturalised به عنوان یک پاراگوئه شما را مجبور به اقامت در کشور است.”

رویترز در تماس است عسیس به درخواست اظهار نظر در مورد اتهامات.

خوب ایمان

مارین گفت: برزیلی ها نمی نیاز به یک گذرنامه برای سفر بین برزیل و پاراگوئه که هر دو از اعضای Mercosul بلوک.

او نمی تواند توضیح دهد که چرا آنها نشان داد پاراگوئه گذرنامه زمانی که آنها سفر کرده بود به تازگی در برزیل گذرنامه به چین و اروپا و ایالات متحده است.

مارین گفت: آنها شگفت زده شدند پاراگوئه مقامات و خواست زمان بیشتری برای دیدن رسمی اتهامات.

“من فکر می کنم آنها نشان داد ایمان خوب است اما گرفته شد با تعجب” مارین گفت.

پاراگوئه عمومی دادستانی که همکاری با پلیس در تحقیقات خود گفت: مقامات آن کشف و ضبط جفت گوشی های تلفن همراه و گذرنامه در طول سفر به هتل خود در روز چهارشنبه.

برادران دعوت شدند پاراگوئه توسط یک محلی صاحب کازینو و وارد شده بود روز چهارشنبه برای شرکت در یک درمانگاه برای کودکان و کتاب راه اندازی.

رونالدینیو که همچنین برای Atletico Mineiro, Flamengo و پاریس سنت ژرمن, آخرین برجسته حرفه ای در سال 2015.

رونالدینیو, 39, بهترین بازیکن در جهان در اوج خود در اوایل این قرن است.

او به فیفا بازیکن جهان در سال 2004 و 2005 و برنده جام جهانی با برزیل در سال 2002 و در لیگ قهرمانان با بارسلونا در سال 2006.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>