نیروهای شبه نظامی توقف نیروهای جنبش

این کشور نیروهای شبه نظامی متشکل از حدود 10 لاخ پرسنل باید دستور تعلیق فوری نیروهای جنبش برای هر نوع سفر از جمله ترک و یا روال کار و کارگردانی آنها را به “بود به جایی که آنها هستند” تا مارس 5 برای بررسی COVID-19 شیوع در صفوف خود در انتخابات گفت: در روز یکشنبه.

این نیرو همچنین از تمام پرسنل به پر کردن فرم اظهارنامه بیان کرد که هیچ یک از اعضای خانواده خود را به سفر خارجی مقصد در گذشته بوده است.

مقامات گفت: جهت صادر شده توسط ستاد مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) مرز نیروی امنیت (BSF) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) در هند و تبت مرز پلیس Sashastra سیما Bal (SSB) و امنیت ملی گارد (NSG) به منظور اطمینان از پیشگیری از جرم شیوع بیماری همه گیر در این نیروها که “ستون فقرات” از کشور امنیت داخلی و مستقر برای وظایف حیاتی از جمله مرز امنیت و ضد تروریستی ،

نیروهای نظامی زندگی می کنند بسیار نزدیک در مشخص اردوگاه مناطق و حتی یکی COVID-19 مورد مثبت در میان آنها می تواند منجر به آلوده کردن صدها نفر از همکاران در یک زمان کوتاه است. از این رو همه نیروهای خواسته شده توسط اتحادیه وزارت خانه به اطمینان حاصل شود که هیچ یک سفر برای روال وظایف می رود ترک و یا می آید و از ترک برای پیوستن به وظیفه تا 5 آوریل گفتند.

به منظور بررسی خواهد شد و پس از 5 آوریل مقامات اضافه شده است. این CISF ملی هواپیمایی نیروی امنیت با صدور یک بخشنامه در روز شنبه بیان کرد: “به منظور کاهش سفر خطر برای جلوگیری از احتمال گسترش این بیماری در طول سفر مرجع صالح کارگردانی کرده است که تمام پرسنل که در حال حاضر در مرخصی است و به احتمال زیاد برای پیوستن به وظیفه قبل از آوریل 5 ممکن است خواسته شود به گسترش ترک تا 5 آوریل.

“این ممکن است تضمین intimating تحت تاثیر قرار پرسنل بیش از تلفن مربوطه ترک اعلام مقامات.”

BSF موضع

دو روز پیش BSF تا به حال به طور مشابه لغو جنبش از همه آن سربازان و افسران. بیش از 2.5 لاخ پرسنل قوی مرز امنیت نیروی در درجه اول وظیفه محافظت از مرزهای هند و پاکستان و بنگلادش گفته است که نقض این دستورات را دعوت به اقدام علیه کسانی که در انجام این سفر و فرماندهان خود که تصویب چنین حرکات.

BSF منظور اظهار داشت: “این است که مطلقا روشن است که باید وجود داشته باشد هر گونه حرکت از نیروی انسانی با توجه به ترک آموزش دوره های موقت وظایف و غیره تا 5 آوریل.” منظور گفت: این بخشنامه به معنای برای “انطباق دقیق”.

این نیرو همچنین از تمام آن فرماندهان به گسترش ترک کردن وظیفه jawans و افسران تا آوریل 5 “با اثر فوری برای جلوگیری از حرکت های غیر ضروری را از شهر خود به جای وظیفه”. منظور گفت: این پرسنل باید در مورد تمدید مرخصی خود را در تلفن های شخصی خود را به طوری که وجود دارد این است که “هیچ ارتباطی شکاف” و از جمله پرسنل را شروع سفر خود را.

همچنین دستور داده شده است که افسران و افسرانی که در حال گذراندن دوره آموزشی “نگهداری می شود باید در مراکز مربوطه” تا مارس 5 و در صورت نیاز دوره های خود را باید تمدید شود به منظور جلوگیری از آنها را از سفر به خانه خود و یا دفاتر.

مشابه دقت سفارشات صادر شده توسط تمام نیروهای دو مقام ضروری برای توسعه گفت. گفتند جنبش از این نیروهای شبه نظامی یا مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPFs) پرسنل تا 5 آوریل تنها اجازه داده می شود در مورد “سخت اضطراری” است و پاک خواهد شد پس از تایید توسط فرماندهان ارشد که بررسی خواهد شد و تصمیم گیری در هر مورد بر اساس شایستگی های فردی خود.

اتحادیه وزارت خانه به تازگی کارگردانی که همه غیر اضطراری ترک شبه نظامی پرسنل باید “لغو” به منظور به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس در طول سفر و آنها باید به “حالت جنگ” برای مبارزه با این بیماری همه گیر با تضمین شخصی و امنیت عمومی. شده اند وجود دارد هیچ مورد مثبت برای COVID-19 در این نیروها تا حالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر