بیایید آن روبرو است; وجود دارد موجی از فیلم/نشان می دهد که تلویزیون آنلاین در دسترس است و آن را یک کار پر زحمت را انتخاب کنید که یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد. همیشه از شیوع کروناویروس وجود داشته است نمرات راحتی لیست فیلم ها و توصیه ها. البته شما می توانید با استفاده از این قرنطینه زمان به تماشای و یا دوباره برخی از فیلم های مورد علاقه خود را — آن است که آیا هالیوود یا منطقه ای. اما هم وجود دارد بسیاری بین المللی فیلم های که شما می توانید گرفتن در OTT سیستم عامل مانند Netflix و Amazon Prime. در اینجا برخی از پیشنهادات:

انگل

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

این است که در بالای این لیست فقط به طوری که من با شتاب توجه توده ها مانند راه جوایز اسکار بود. جهان ناگهان از خواب بیدار شدم بین المللی سینما زمانی که انگل اول شد و کره جنوبی برای دانلود فیلم به صفحه اصلی نخل طلا در جشنواره فیلم کن. از آن پس Bong Joon-ho تبدیل شده مسیح را به طبقه ی متوسط شهری. به هر حال انگل می تواند به عنوان یک جانشین معنوی به بونگ جون-هو را Snowpiercerیک دنباله دار اکشن, درام که در لایه های سیاسی به نظر می رسید به از دست داده اند تحت تیلدا سوینتن را عجیب و خنده دار پشمی و ابریشمی لباس بلند و گشاد. اما انگل است که احتمالا بهتر فیلم.

بله, آن است که اولیه و بدوی است. بله, آن است که یک نوع خم شدن به فیلم است. بله عنوان تمثیل. بله, آن را ارائه فوق العاده استدلال در برابر سیستم کلاس. بله, آن است که ساختار منظمی. بله این اجرای فوق العاده. بله Park So-dam (بازیگر که نقش کیم دختر) است ، بله آن نیاز انترناسیونالیسم آن را به نفع خود به بهترین عکس جایزه در جوایز اسکار. مهمتر از همه آن است که شدید سرگرم کننده.

انگل در نخست

Shoplifting,

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

آن جرم است اگر شما تماشا نیست Hirokazu Kore-eda است جانسوز, درام, جایی که او از بین می برد آرمان از آنچه به منزله یک “خانواده” در نیمه اول. شناخته شده برای خود میل شدید برای نوشتن درام خانواده Shoplifters می توان استدلال کرد که Kore-eda بهترین کار تا تاریخ. آن به شرح زیر داستان یک خانواده فقیر که برای بقای توسط افتاد. در انگلیک شخصیت سخنان: “شما نمی توانید انتخاب خود را با خانواده می تواند به شما؟” اما این چیزی است که Kore-eda در Shoplifters. رنگارنگ از شخصیت های اقامت در یک چمدان-اندازه خانه پنهان شده زیر پتو از ناکارآمد ‘خانواده’. اما هیچ یک از آنها مرتبط هستند اما در حال متحد با فقر است. فیلم دارای چندین سنگهای کوچک است و بهتر است من اصلا از بین بردن آنها را برای شما. در راه هر دو عمیق و انگل هستند پسرعموهای دور برای آنها مبارزه با یک دشمن مشترک: سرمایه داری.

Shoplifting, در Netflix

در جسم و روح

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

 

مجارستانی فیلمساز Ildikó Enyedi تصمیم به تفکر بر روی یک تکه کاغذ و در نتیجه آرام مراقبه اکتشاف از بدن و روح است. آن است که کمی arty فیلم و روایت است دقیق و پر زحمت کند. اما اگر شما را مدیریت برای نشستن از طریق 20 دقیقه به شما خواهد شد کشف یک قطعه فوق العاده از هنر است که شما با یک حس متافیزیکی تجربه. در جسم و روح می پردازد دو کارگر که کشف کنند که آنها به اشتراک گذاشتن یک رویای مشترک, رسم آنها نزدیک تر در زندگی واقعی است. آنها مشخصه بی دست و پا در اطراف هر یک از دیگر در زندگی واقعی اما به نوعی ایجاد یک ارتباط قوی در رویای خود را در جایی که آنها خود را به عنوان یک جفت آهو. گوزن استفاده می شود به عنوان یک قدرتمند استعاری ابزار به تصویر کشیدن روانی خود را شرایط. Ildikó Enyedi رفتار شخصیت های قابل توجه با حساسیت و آنچه که ما آرام و حرکت عشق داستان است.

در بدن و روح است در Netflix بکشد

Atlantics

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

Atlantics آرام است و باعث می شود یک محرک بیانیه سیاسی. در سطح آن ممکن است شبیه به یک به طور منظم عاشقانه داستان جدایی بین دو نفر, عاشقان Souleiman و آدا هر دو متعلق به اقشار پایین تر جامعه است. آدا پدر و مادر او را می خواهم به عمر یک مرفه در منطقه است. Souleiman کار نیروهای او را به ترک کشور از طریق دریا و به او وعده بازگشت به قبل از آدا ازدواج. با توجه به تاسف به نوبه خود از وقایع Souleiman و همکار خود کارگران مهاجر هرگز زمین دوباره در حالی که زنان به صبر برای آنها را با نفس bated. وجود دارد یک حس قوی از رئالیسم جادویی در ماتی آرسنال داستان سرایی. آرسنال داستان سرایی ارائه می دهد مقدار زیادی از دامنه را برای رئالیسم جادویی. برای مردان بازگشت در قالب موجودات فراطبیعی به ارائه نقطه بزرگتر در کلاس سیاست مهاجر و نیروی کار. فیلم نفس گیری فیلمبرداری که شامل زیبا و تلخ عکس از اقیانوس خالی, ساختمان, خیابان, addweight به روایت.

Atlantics است در Netflix بکشد

Loveless

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

Noah Baumbach را ازدواج داستانبود که نامزد دریافت جایزه اسکار برای دسته بندی های مختلف نشان داد یک زن و شوهر در از هم پاشیده ازدواج. ازدواج داستان هنوز نرم و با تمرکز در درجه اول در ظلم و ستم نظام حقوقی. Baumbach رنگ شخصیت خود را با هوا از کرامت گاهی اوقات شما سوال اگر آنها طراحی شده برای یک دنیای ایده آل. به همین دلیل است که روسیه فیلم Loveless تر به نظر می رسد طبیعی خام تر و نزدیک به واقعیت است و یک همدم عالی قطعه به ازدواج داستان. Andrey Zvyagintsev را فیلمنامه شانه خالی وانیل بودن را نشان می دهد و هیچ رحمی در درمان شخصیت خود را با سایه های سیاه و سفید. مانند آن عنوان فیلم ارائه می دهد وحشتناک تفسیر در loveless طبیعت از یک زن و شوهر به دنبال طلاق. آنها تف بر یکدیگر لیوان (به معنای واقعی کلمه نیست, اما شما می توانید آن را درست است؟) و می خواهید هر یک از دیگر مرده است. آن است که معمولا کودک که خرس فشار از طلاق, حق? در اینجا آن است که خود را با حوصله و پسر که سکوت فریاد نمی پرداخت می شود توجه به هر کدام از پدر و مادر است. اگر دوست دارید Loveless, آیا اتمام کارگردان بازگشت.

عشق است در Netflix بکشد

دوازده سال شب

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

 

این غم انگیز است که این فوق العاده اروگوئه بقا درام توسط آلوارو Brechner هرگز علت آن حتی در مدار بین المللی. بر اساس زندگی واقعی از سابق رئيس جمهور اروگوئه خوزه موخیکا فیلم آهنگ زندگی سه زندانی سیاسی در این کشور دیکتاتوری نظامی در ’70s. این بررسی ذهن دولت از زندانیان نشان دادن میزان انسان انعطاف پذیری تحت دوران تاریک. در راه دوازده سال شب است هر دو Shawshank Redemption و تعداد مونت کریستو از نظر درمان آن است. من گرفتار این در چنای جشنواره بین المللی فیلم (2018) و احشایی تجربه به حداقل می گویند, به خصوص برای آن ساعت گذشته. اگر شما در حال برنامه ریزی برای تماشای دوازده سال شبمن پیشنهاد می کنم شما آن را به پایان برساند در یک روز پس از آن است که یک اوقات فراغت سازمان دیده بان.

دوازده سال شب است در Netflix بکشد

تلما

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

اگر شما به دنبال چیزی کمتر ‘جدی’ و می خواهید به آن لذت ببرید و سپس فراموش تماشای Norweigan فیلم Thelma. در ابتدا آن را در مورد تلما و احساسات او توسعه با دوستان خود. داشتن زندگی همه زندگی او را با پدر و مادر خود را که در حال تمرین مسیحیان تلما حرکت به اسلو برای فارغ التحصیلی برنامه. او یابد و خودش را از بقیه جدا برای بیشتر قسمت ها و کشف psychokinetic قدرت زمانی که او می افتد برای یک زن در کالج. به حدی که هر بار که او تلاش می کند برای گرفتن فیزیکی با او شروع به داشتن تشنج writhes در درد و عذاب تصادفی disorienting تصاویر. آیا این باید با او دوران کودکی ؟ آن را باید با دین است ؟ تلما است به عنوان هیجان انگیز به عنوان آن ترسناک است. و من به شما اطمینان دهم آن را به شما در نوشتن تجربه است.

تلما است که در Netflix بکشد

Okja

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

این حداقل های مورد علاقه در بونگ جون-هو را در آثار مفصل با شروع این رویه تحقیقی, هیجان انگیز, Memories of Murder. با این وجود Okja یک فیلم است که آن نیز فوقالعاده شات. Okja نام یک حیوان که به نظر می رسد مانند یک cross-bred میان یک فیل و خوک مطرح و پناه توسط یک دختر جوان Mija در کره جنوبی. طرح آغاز می شود به حرارت تا زمانی که Okja زمین در آزمایشگاه های شرکت های بزرگ و غول پیکر که در آن حیوانی است که تربیت با یکی دیگر از خوک. چه شروع می شود به عنوان یک قلب گرم شدن کره زمین درام تبدیل به یک mockumentary, حمایت زشت طرف از حیوانات ظلم و ستم. بسته بندی شده توسط یک نیروگاه از استعداد Okja باعث می شود یک مورد برای یک نور دل فیلم ماجراجویی و نه جدی گرفته شود.

Okja است در Netflix بکشد

قطار به بوسان

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

خوب است نقطه ورود به کره جنوبی فیلم و فیلمساز Yeon Sang-ho وحشی و پوچ — هر دو در یک راه خوب — نام تجاری سینما. شده اند وجود دارد بی شماری زامبی, فیلم, هر دو در داخل و خارج از کره جنوبی اما قطار به بوسان وحی شد به دلیل راه آن reinvents از استعارههای مربوط به این ژانر است. قضیه بسیار ساده است: یک پدر و دختر خود را به هیئت مدیره یک قطار به بوسان به صرف دومی تولد با همسر خود جدا. اما به زودی آنها متوجه وجود یک حمله زامبی. این فیلم طول می کشد یک برگ از Bong Joon-ho اول فارسی فیلم Snowpiercer. برای کل درام طول می کشد در داخل یک قطار در حال حرکت. قطار به بوسانبه عبارت دیگر دیوانه وار سرگرم کننده است.

قطار به بوسان است که در Netflix بکشد

رم

‘Parasite’, ‘Atlantics’ and eight other foreign films you should binge-watch while in quarantine

شده است وجود دارد بسیاری نوشته شده است در مورد Alfonso Cuaron عمیقا شخصی, خانوادگی, درام, نیمه زندگینامه پرتره از خود تربیت در دهه 70 در مکزیک است. رم برگ شما را با یک کیسه مخلوط از احساسات است; آن است که هر دو تراژدی و کمدی در قطعات. وجود دارد برخی از انتقادات پس از انتشار آن به صورت سیاه و سفید اثر است. Alfonso Cuaron بعد به یک مصاحبه که چرا او خاص در مورد تک تن از فیلم. “من می خواستم برای انجام یک فیلم مدرن است که به نظر می رسد به گذشته” Cuaron بیان شد که توسط نگهبان. فیلمبرداری (توسط Alfonso Cuaron) خیره کننده است و ارائه می دهد غنی بافتنی جزئیات است که در غیر این صورت ممکن است از دست رفته در رنگ. که همه این است که به می گویند که شما باید به سازمان دیده بان رم. اگر آن کمک می کند, این فیلم برنده سه جایزه اسکار در سال 2019.

رم در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی