جریان سایت آمازون نخست تصویری امروز اعلام کرد که هند منحصر به فرد دیجیتال اولین انگل برنده بهترین فیلم اسکار در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. فیلم منتشر شده در هند در ژانویه 31.

کارگردانی و نوشته شده توسط Bong Joon-ho تیره طنز شرح زندگی یک خانواده فقیر از قدیم به عنوان آنها باهم راه خود را به تبدیل شدن بندگان از یک خانواده ثروتمند پارک.

 

آمازون نخست کاربران می توانند از تماشای انگلهای کره ای با زیرنویس فارسی, شروع, مارس 27 سال 2020 است. در تلاش برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر این فیلم نیز در دسترس ساخته شده با هندی دوبله تنها در نخست تصویری هند است.

انگل برنده چهار جایزه در این سال اسکار: بهترین فیلم بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های فیلم است.

هند نشان می دهد در آمازون نخست شامل امثال خانواده مرد, میرزاپور, داخل لبه و ساخته شده در بهشتنیز از دیگر برنامه های بین المللی نشان می دهد مانند تام کلنسی Jack Ryan, پسران شکارچیان Fleabag و شگفت انگیزی خانم Maisel موجود نامحدود و جریان به عنوان بخشی از یک نخست عضویت. نخست تصویری شامل عناوین موجود در Hindi, Marathi, Gujarati, Tamil, Telugu, کانادا مالایالام پنجابی و فارسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی