‘والدین باید کودکان را تشویق به شرکت در ورزش’

در کارناتاکا Kusti Habba چهار روزه دولت در سطح بومی کشتی, رقابت, شروع, رنگارنگ, توجه داشته باشید در Karnatak کالج Dharwad (KCD) زمینه را در اینجا در روز شنبه.

محل عینک یک جشن نگاه آن را به عنوان teemed با کشتی گیران, ورزش خبره و عمومی است.

بیش از 1,270 کشتی گیران از جمله 200 نفر از زنان بومی گیران را نشان می دهد مهارت های خود را در دسته های سنی مختلف به مدت چهار روز آینده.

اتحادیه پارلمانی وزیر امور Pralhad Joshi افتتاح این رویداد به عنوان وزیر B. S. Yediyurappa که قرار بود برای اعلام رویداد باز به صورت یک دست است.

در مراسم تحلیف آقای Joshi گفت که ترتیبات ساخته شده باشد به جای کشتی در مجموعه ورزشی پیشنهاد می شود ساخته شده است در Tarihal روستا در نزدیکی اینجا در هزینه ₹150 کرور.

او گفت: برنامه ریزی برای توسعه امکانات ورزشی در taluks با استفاده از CSR بودجه خواهد بود formalised.

آقای Joshi گفت: کشتی در هند باستان, ورزش, رفتن تمام راه برگشت به دوره مهاباراتا.

“اما آن است که یک توسعه خوب است که ما سابقه در ورزش باقی مانده abysmally کم است. جدا از دانشگاهیان والدین باید تشویق کودکان به شرکت در فعالیت های ورزشی به خصوص بومی نقاط مانند kusti که تضمین سلامت جسمی و روانی” او گفت:.

وزیر مسئول در منطقه Jagadish Shettar چنین رویدادهایی باید کمک به استعدادهای ورزشی به جلو. دولت بیش از حد خواهد شد به ویژه تمرکز برای ترویج بومی ورزشی, او گفت:.

Amrit دسای Dharwad MLA از دولت خواست برای تحقق تقاضا از کشتی گیران به راه اندازی دائمی کشتی آرنا در Dharwad.

ارشد کشتی گیران بومی منطقه که تا به حال موفق به کسب افتخاراتی بودند تکيه به این مناسبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>