شهردار پاریس Anne Hidalgo اعلام پیروزی در انتخابات مجدد پیشنهاد

شهردار پاریس Anne Hidalgo اعلام پیروزی در مبارزه برای پیروزی انتخاب مجدد در پایتخت فرانسه روز یکشنبه که اجازه خواهد داد که او برای نظارت بر بازی های المپیک تابستانی 2024.

او با حمایت اروپا محیط زیست-سبزها که به دست آورده نفوذ قوی در سراسر کشور در روز یکشنبه رای گیری.

همچنین به عنوان خوانده شده | فرانسوی شهروندان رای در تاخیر محلی نظرسنجی

دور دوم انتخابات شهرداری ها که شده بود به تعویق افتاد و در میان coronavirus بحران دیده است و کم سابقه مردم در انتخابات در میان نگرانی این بیماری همه گیر.

تنها 40 درصد از رای دهندگان بازیگران آراء به عنوان رای دهندگان بودند نیاز به پوشیدن ماسک های اجتماعی حفظ فاصله در حالی که در خطوط حمل و خود را قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام.

نظرسنجی برگزار شد با پوشیدن ماسک و دستکش برای محافظت در, و در برخی از مکان هایی که آنها از هم جدا شدند از رای دهندگان توسط شفاف پلاستیکی سپر. پست الکترونیکی-در رای گیری مجاز نمی باشد در فرانسه.

وزیر کشور کریستف Castaner مسئول از برگزاری انتخابات گفت که “امروز در همه جا در سراسر فرانسه, بهداشت اقدامات … قادر به احترام. که رضایت است.” در عین حال او “ابراز تاسف” پایین مردم در انتخابات.

بینی از نظر, نظر سنجی, بر اساس اولین برگه خام نشان می دهد قوی دستیابی به موفقیت از سبزی و متحدان خود را در بسیاری از بزرگ و متوسط اندازه شهرستانها.

رای گیری به حالت تعلیق در آمد و پس از دور اول در سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در مارس 15, که تولید قاطع نتایج در 30000 عمدتا کوچک و مشترک. آقای پاکسازی منتقدان می گویند او نباید اجازه داده اند که در دور اول به جلو بروید در همه, پس از آن برگزار شد فقط به عنوان عفونت انفجار در سراسر اروپا و فقط دو روز قبل از فرانسه معرفی گسترده در سراسر کشور مستند اقدامات است.

گسترش coronavirus کند شده است به طور قابل توجهی در فرانسه در هفته های اخیر و تقریبا تمام محدودیت های اجتماعی و فعالیت های کسب و کار شده اند به تدریج برداشته بیش از ماه گذشته. فرانسه گزارش کرده است حدود 200000 مورد تأیید و 29,781 مرگ و میر در این بیماری همه گیر اما کارشناسان بر این باورند همه گزارش ارقام undercounts با توجه به محدود تست و از دست رفته در موارد خفیف.

انتخابات هر چند ظاهرا با تمرکز بر نگرانی های محلی نیز دیده می شود به عنوان یک کلید سیاسی شاخص پیش از سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

آقای پاکسازی کرده بود گفت: او با توجه به انتخابات به عنوان یک طرفدار یا ضد دولت رای بدهند.

در عین حال یک ترمیم کابینه است که انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان آقای پاکسازی به دنبال سیاسی جدید افزایش در میان مشکلات اقتصادی باعث شده به این ویروس در بحران است. مقامات فرانسوی مواجه شده اند انتقاد در طول بیش از همه گیر ماسک کمبود تست ظرفیت و برای رفتن پیش با دور اول انتخابات به جای تحمیل یک مستند پیش از آن.

همچنین به عنوان خوانده شده | پاکسازی را نخست وزیر برنده لو هاور در انتخابات محلی

نظر سنجی های اخیر نشان می دهد آقای پاکسازی محبوبیت امتیاز است معلق در هوا در حدود 40 درصد است که بالاتر از قبل از شیوع ویروس.

آقای پاکسازی 3 سال مانده بود تا فیلدینگ شهرداری نامزدها برای اولین بار و هنوز فاقد محلی ریشه در سراسر فرانسه است. حزب جمهوری در حرکت ندارد نامزدها در هر نژاد و در برخی موارد حمایت کاندیداها از سمت چپ یا راست به جای.

جمهوری در حال حرکت را تعیین کرده است هدف متواضع 10000 شهرداری نمایندگان در سراسر فرانسه و در حال حاضر اذعان کرد که در این مسابقه در بسیاری از شهرهای بزرگ محلی که در آن آمار و ارقام از سمت چپ یا راست در موقعیت بهتر.

سخنگوی دولت Sibeth نادی گفت: “ما رقبا در این انتخابات” تاکید کرد که کاشت محلی ریشه “است در نظر گرفتن زمان.”

نخست وزیر فرانسه ادوارد Philippe که محبوبیت قابل توجهی افزایش یافته است در هفته های اخیر موفق به کسب یک پیروزی بزرگ در زادگاه خود از لو هاور که در آن او در حال اجرا بود برای شهردار.

محافظه کار جمهوری خواهان که برنده بزرگ بود در سال 2014 انتخابات شهرداری است و یک شبکه قوی از محلی مقامات منتخب به نظر می رسد به خوبی انجام دوباره.

ضد مهاجرت راست ملی رالی برنده یک پیروزی نمادین در شهرستان پرپینان که به تعداد بیش از 120,000 نفر جمعیت در جنوب فرانسه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *