‘پارک ها و تفریح و سرگرمی’ بازیگران دوباره به صورت ویژه و جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 امداد

NBC اعلام کرده است که بازیگران محبوب طنزهای پارک ها و تفریح و سرگرمی است reuniting برای نیم ساعت اسکریپت خاص است که در 30 آوریل برای جمع آوری کمک در کمک coronavirus امداد.

تمام بازیگران اصلی, اعضای, از جمله امثال Amy Poehler, رشیدا جونز, Aziz Ansari, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O’Heir و Retta بازگشت خواهد بود به صورت ویژه همراه با ستاره مهمان, گزارش انواع.

آن را تنها به تازگی است که ستاره از دوستان ساخته شده چلپ چلوپ اعلام کرد که آنها را دوباره برای یک (unscripted) ویژه نیز در HBO حداکثر است که پس از تاخیر به علت بیماری همه گیر.

 

این پارک ها و Rec مراسم را یک داستان با حوادث مجموعه در حال حاضر با لسلی Knope (Poehler) مصمم به ماندن متصل با دوستان خود را در زمان اجتماعی فاصله و انتظار می رود که به دنبال شخصیت ها نشان می دهد سفر خود را پس از فصل هفتم پخش در سال 2015. گروگان co-creator مایکل شور ویژه کمک خواهد کرد که جمع آوری پول برای تغذیه امریکا COVID-19 پاسخ صندوق.

اصلی نشان می دهد, فرار از 2009 تا 2015 و نامزد چندین Emmys و گلدن گلوب در طول اجرای آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>