تصویب متمم اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت

تغییر قانون اساسی اجازه می دهد ولادیمیر پوتین به ریاست جمهوری دوباره در سال 2024 میره از طریق روسیه و مجلس در چهارشنبه, باز کردن راه برای او به طور بالقوه باقی ماندن در قدرت تا 2036.

آقای پوتین سابق KGB افسر در حال حاضر مورد نیاز توسط قانون اساسی به مرحله در سال 2024 زمانی که دوم خود را پی در پی و چهارم ریاست جمهوری به پایان می رسد. اما اصلاح خواهد تنظیم مجدد به طور رسمی دوره ریاست جمهوری خود را شمارش به صفر است.

450 کرسی دوما این مجلس در روز چهارشنبه رای دادند به نفع تغییر همراه با دیگر اصلاحات مربوط به قانون اساسی توسط 383 رای. هیچ کس رای دادند در مقابل اما 43 نمایندگان مجلس ممتنع. بیست و چهار مجلس غایب بودند.

اگر همانطور که آقای پوتین منتقدان انتظار دادگاه قانون اساسی در حال حاضر به برکت آن به اصلاح و آن را مورد حمایت در سراسر کشور رای در آوریل 22, آقای پوتین می باید این گزینه برای اجرای دوباره برای ریاست جمهوری در سال 2024.

کرملین منتقد و سیاستمدار مخالف پوتین و گفت: او معتقد است که آقای پوتین را در حال حاضر سعی کنید برای تبدیل شدن به رئیس جمهور برای زندگی است.

دو نفر در صحنه تنهاست اعتصاب علیه اشتغال در خارج دوما دولت در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>