وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه گفت: Lok سبها که فساد به پایان رسید و همه چیز را شفاف تر در جامو و کشمیر (J&K) پس از منطقه ویژه وضعیت در ماده 370 رقیق شد و در اوت 5 سال گذشته است.

در پاسخ به بحث در بودجه پیشنهاد و تقاضا برای کمک های مالی برای اتحادیه سرزمین (UTs) از جامو و کشمیر و لاداخ او ذکر شده تحولات مثبت از جمله افزایش صادرات و اطلاع داد که به زودی این مرکز را برگزاری یک کنفرانس ویژه در شروع یو پی اس با کارشناسان از بنگلور, حیدرآباد و Gurugram های تخصص خود را با کشمیری جوانان است.

در یک بحث است که رفت و در نزدیک به هفت ساعت بیشتر اعضای مخالف حمله به دولت مودی برای بازداشت های سیاسی در J&K و خواستار آزادی فوری رئیس سابق وزرای عمر عبدالله (همایش ملی) و Mehbooba مفتی (مردم حزب دموکرات).

مخالفان همچنین اظهار داشت که این بودجه برای J&K باید مورد بحث در آن دولت مجلس و نه در پارلمان هند است.

خانم Sitharaman با اشاره به چندین موارد گذشته بین 1991 تا 1996 زمانی که مجلس تصویب J&K بودجه با دولت تحت حکومت مرکزی.

‘رویاهای جدید امید’

شرکت در بحث وزیر امور خارجه در دفتر نخست وزیر Jitendra سینگ ادعا کرد که J&K تا به حال دیده نشده بیشتر صلح آمیز از هشت ماه دوره در ستیزه جویی-آمار منطقه پس از 6 اوت هنگامی که آن وضعیت خاص طبق ماده 370 بود اتفاق افتاد.

“رویاهای جدید جدید امید و جدید آرمان گرفته اند تولد وجود دارد تحت رهبری مودی گفت:” در حالی بیان کرد که نخست وزیر نارندرا مودی خواهد بود رفتن به تازگی ایجاد شده UT لاداخ به جشن بین المللی یوگا در روز 21 ژوئن.

دکتر سینگ آمریکا در مخالفت با گفتن این که در حالی که آنها [مخالفان] نگران بودند “حدود دو-سه خانواده” آنها نگران بیش از 40 ، 000 نفر که از دست داده اند زندگی خود را در 30 سال گذشته از ستیزه جویی در J&K.

زمانی که دکتر سینگ گفت که یک بخش از مردم بر این باور J&K بوده و صلح آمیز چون “بالقوه مشکل” نگه داشته شده است در داخل مخالفت اعضای اعتراض خود را در نظر.

وزیر اظهار داشت که ساخت و ساز در زیر Pradhan Mantri Awas Yojna است “انبوه رفته تا” صندوق استفاده کرده بودند افزایش یافته تا آنجا که 48 درصد بیش از 50,000 شغل جدید ایجاد خواهد شد و چندین کالج پزشکی آمده اند از جمله دو تمام هند موسسه علوم پزشکی’ (AIIMS).

آغاز بحث کنگره, رهبر, Manish Tewari گفت که اقتصاد سقوط کرده بود به عنوان تجارت و گردشگری شد منفی تحت تاثیر قرار به دلیل محدودیت های اعمال شده در J&K طی هشت ماه. “دولت باید با باز کردن گوش خود و گوش دادن به صدای مردم به عنوان یک وضعیت خطرناک است و در حال توسعه وجود دارد,” او گفت:.

محدودیت اینترنت

زمانی که قانون وزیر راوی شانکار پراساد مداخله می گویند محدودیت های اینترنت در محل برای اطمینان از تروریست ها از او ترس و تهدید مردم آقای Tewari گفت که تروریسم بود نه یک پدیده جدید و “این نمی تواند بهانه ای برای بستن خدمات اینترنت”.

کنگره رهبر گفت که نه تنها دانش آموزان نهفته با 11,308 مدارس باقی مانده بسته برای اجرای عدالت بیش از حد گرفته شده بود یک ضربه به عنوان 459 جسم دادخواست بودند انتظار از ماه اوت سال 2019. “پس چه نوع کشور ما می خواهید به?” او ادعا دادگاه نمی شد لیست این دادخواست.

Trinamool کنگره Saugata روی بیش از حد دولت حمله کردند و گفتند که دموکراسی نمی تواند تابع قفل کردن رهبران سیاسی.

‘بر روی زمین ارزیابی’

Dravida Munnetra Kazhagam را A. رجا پرسید که چرا دولت نمی تواند ارسال یک حزب هیئت به J&K یک در زمین است.

همایش ملی MP Hasnain Masoodi گفت: تصویر بود که ارائه شده بود کاملا متفاوت از زمین و از دولت خواسته به بررسی J&K پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی