BJP جمهور Jagat Prakash Nadda ساخته شده کشت و سازمانی قرار ملاقات روز شنبه, Madhya Pradesh و کرالا جدید ستاد. پس از هل دادن برای تداوم در ماهاراشترا با Chandrakant دادا Patil و دال بهادر Chauhan در هند, قرار ملاقات, در, Madhya Pradesh و کرالا علامت تغییر یک عمل تعادل ظریف بین آقای رژيم شاه و یکی از جدید.

یک اطلاعیه از بی جی پی را به ستاد ملی گفت: Khajuraho MP ویشنو دات Sharma منصوب شده بود به عنوان رئیس جمهور برای, Madhya Pradesh و K. Surendran برای کرالا.

هر دو آقای شارما و آقای Surendran شده بود و دبیران به طور کلی در دولت خود واحد است. آقای Surendran بود BJP نامزد در Pathanamthitta Lok سبها حوزه در سال 2019. در حالی که او موفق به افزایش رای حزب سهم او آمد سوم پشت Anto آنتونی کنگره و Veena جورج از LDF. پست شده بود خالی برای چند ماه گذشته تا کنون از رئیس سابق P. S. Sreedharan Pillai منصوب شده بود فرماندار Mizoram.

در Madhya Pradesh آقای شارما به طور گسترده ای به عنوان آر اس اس’ انتخاب و صرف بخشی از کار خود را در ABVP و آر اس اس از جمله روی لئامت دادن به عنوان سازمان mantri برای Jharkhand. او آمد به بی جی پی در سال 2013. انتصاب او شده است تعجب به عنوان قوی وجود دارد وزوز در اطراف ادامه Rakesh سینگ در نظر گرفته شده نزدیک به آقای شاه.

آقای Chauhan را دوباره ملاقات اشاره ای به این واقعیت است که آن را تحت تصدی خود بی جی پی را تبدیل به یک نیروی وجود دارد با 10 سیکیم جبهه دموکراتیک MLAs defecting به حزب و برنده دو مجمع bypolls در آن دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی